Tatran Prešov
Time: 03:00 PM
Not Started
Žilina II
Žilina II
2. liga - 19.08.2018
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 20.08.2022
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 17.03.2024
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 20.04.2025
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 02.05.2027
Tatran Prešov
Tatran Prešov
2. liga - 23.03.2019
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 18.03.2023
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 26.08.2023
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 28.09.2024
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 19.10.2026
Žilina II
Tatran Prešov
Not Started
Žilina II
Žilina II
2. liga - 19.08.2018
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 20.08.2022
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 17.03.2024
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 20.04.2025
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 02.05.2027
Tatran Prešov
Tatran Prešov
2. liga - 23.03.2019
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 18.03.2023
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 26.08.2023
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 28.09.2024
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 19.10.2026
Žilina II
Tatran Prešov
Not Started
Žilina II
Žilina II
2. liga - 19.08.2018
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 20.08.2022
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 17.03.2024
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 20.04.2025
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 02.05.2027
Tatran Prešov
Tatran Prešov
2. liga - 23.03.2019
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 18.03.2023
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 26.08.2023
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 28.09.2024
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 19.10.2026
Žilina II
Tatran Prešov
Not Started
Žilina II
Žilina II
2. liga - 19.08.2018
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 20.08.2022
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 17.03.2024
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 20.04.2025
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 02.05.2027
Tatran Prešov
Tatran Prešov
2. liga - 23.03.2019
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 18.03.2023
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 26.08.2023
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 28.09.2024
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 19.10.2026
Žilina II
Tatran Prešov
Not Started
Žilina II
Season: 2026
| Played | Win | Draw | Lose | Goals For | Goals Against | |
Petržalka
|
12 | 9 | 2 | 1 | 22 | 8 |
Šamorín
|
13 | 9 | 2 | 2 | 25 | 15 |
Pohronie
|
13 | 7 | 2 | 4 | 21 | 16 |
Považská Bystrica
|
13 | 7 | 2 | 4 | 26 | 23 |
Galanta
|
13 | 7 | 1 | 5 | 20 | 20 |
Inter Bratislava
|
13 | 5 | 5 | 3 | 29 | 17 |
Žilina II
|
12 | 6 | 2 | 4 | 16 | 13 |
Liptovský Mikuláš
|
13 | 5 | 4 | 4 | 18 | 14 |
Tatran Prešov
|
12 | 5 | 3 | 4 | 17 | 18 |
Baník Lehota p.Vtáčnikom
|
13 | 4 | 4 | 5 | 18 | 20 |
Slovan Bratislava II
|
12 | 4 | 3 | 5 | 18 | 16 |
Zlaté Moravce
|
13 | 3 | 4 | 6 | 14 | 16 |
Malženice
|
13 | 3 | 3 | 7 | 16 | 21 |
Humenné
|
13 | 3 | 2 | 8 | 9 | 20 |
MFK Bytča
|
13 | 3 | 0 | 10 | 14 | 33 |
Lokomotíva Zvolen
|
13 | 1 | 3 | 9 | 9 | 22 |
Žilina II
2. liga - 19.08.2018
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 20.08.2022
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 17.03.2024
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 20.04.2025
Tatran Prešov
Žilina II
2. liga - 02.05.2027
Tatran Prešov
Tatran Prešov
2. liga - 23.03.2019
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 18.03.2023
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 26.08.2023
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 28.09.2024
Žilina II
Tatran Prešov
2. liga - 19.10.2026
Žilina II