Everton
06:45 PM
Match Finished
Crystal Palace
Aston Villa
07:00 PM
Burnley
Chelsea
Leicester
Hertha Berlin
06:30 PM
Hamburger SV
Heerenveen
04:45 PM
AZ Alkmaar
Utrecht
Vitesse
Minnesota United FC
12:00 AM
Los Angeles Galaxy
Houston Dynamo
12:30 AM
Seattle Sounders
Sporting Kansas City
Colorado Rapids
Nashville SC
Montreal Impact
Vancouver Whitecaps
02:00 AM
FC Dallas
Los Angeles FC
02:30 AM
Austin
San Jose Earthquakes
Portland Timbers
Memphis 901
LA Galaxy II
Birmingham Legion
Las Vegas Lights
El Paso Locomotive
01:00 AM
Sacramento Republic
Guayaquil
Manta FC
Libertad
America de Quito
Colon Santa Fe
Olimpia
Deportivo Tachira FC
Independiente Petrolero
Deportes Tolima
America Mineiro
Alianza Lima
Fortaleza EC
Atletico-MG
10:00 PM
Independiente del Valle
Houston FC
Corpus Christi
Tobacco Road
11:00 PM
Wake
RCA
La Fama
Independiente Medellín W
Deportivo Pereira W
Santa Fe W
Llaneros W
Tigres UANL U20
América U20
Milling Hotspurs
Tambuti
Royal Leopards
Tambankulu Callies
Manzini Sea Birds
Denver
Mbabane Swallows
Moneni Pirates
Manzini Wanderers
Tinyosi
Malanti Chiefs
Young Buffaloes
Highlanders
Vovovo
Green Mamba
Rangers FC
Atlante FC
Monarcas
AC Douane
Ksar
Garde Nationale
Gourel Sangue
Waterhouse
Violette AC
FC London
Scrosoppi
Windsor TFC
Hamilton United
ProStars
Blue Devils
Unionville Milliken
Simcoe County Rovers
Pickering FC
North Mississauga
North Toronto Nitros
BVB IA Waterloo
CRB
Londrina
Gremio
Criciuma
Vila Nova
Chapecoense-sc
Racing Club
FBC Melgar
Santos
Union La Calera
LDU de Quito
Defensa Y Justicia
Independiente
10:15 PM
Real Esppor Club
Union Santa Fe
Fluminense
Real Estelí U20
Walter Ferretti U20
Isidro Metapán
01:30 AM
Águila
Portland Thorns W
Washington Spirit W
Atlas
Tigres UANL
Victoria United
03:00 AM
Mid Isle Mariners
Athletic 220
08:00 AM
Deren
Ulaanbaatar City
11:00 AM
Tuv buganuud
US Biskra U21
Paradou AC U21
NA Hussein Dey U21
10:00 AM
RC Relizane U21
USM Alger U21
03:00 PM
CS Constantine U21
Hwacheon KSPO
09:00 AM
Gumi Sportstoto
Gyeongju
Incheon Red Angels
Seoul
Changnyeong
Boeun Sangmu
Suwon FMC
Thailand U23
Indonesia U23
Vietnam U23
12:00 PM
Malaysia U23
Ural II
09:30 AM
Novosibirsk
Sagamihara
YSCC
Banants II
Shirak
Alashkert II
BKMA II
Pyunik II
Gandzasar
Ararat-Armenia II
Lernayin Artsakh
KMC
01:00 PM
Mbeya City
Al Diwaniya
Samarra
Al-Qasim
Al Talaba
Al Zawra'a
03:30 PM
Al Minaa Basra
Al Najaf
06:00 PM
Naft Maysan
El Raja Marsa Matruh
02:00 PM
El Magd
AL Masry
Sed Elmahla
Dikernis
Sporting Alexandria
Pioneers
Haras El Hodood
El Zarqa
Kafr El Sheikh
El Olympi
El Mansura
Baladiyyat Al Mehalla
Abu Qair Semad
El Hamam
Alaab Damanhour
Martin Ledesma
Pastoreo
3 de Febrero
Guaraní de Trinidad
Atyrá
Sportivo Luqueno
Radnik Surdulica
Kolubara
Cukaricki
04:00 PM
Napredak
Paykan
Foolad FC
Tractor Sazi
02:30 PM
Persepolis FC
Sepahan FC
Padideh Khorasan
Gol Gohar
Naft Masjed Soleyman
Fajr Sepasi
ZOB Ahan
Sanat Naft
04:30 PM
Mes Rafsanjan
Esteghlal FC
Aluminium Arak
Al Jazeera
Al Sareeh
Moghayer Al Sarhan
05:00 PM
Al Hussein
Germany U17
Luxembourg U17
Netherlands U17
Poland U17
Israel U17
Italy U17
France U17
Bulgaria U17
Kutno
Unia Skierniewice
FK Liepaja
Metta / LU
Rīgas FS
Tukums
Laagri
Paide II
Nõmme United
Pärnu
FCI Levadia II
Tulevik
Viimsi
K-Järve JK Järve
vaasa PS
Inter Turku
CSKA Sofia
Botev Plovdiv
Slavia Sofia
05:15 PM
Levski Sofia
US BEN Guerdane
Esperance Tunis
UPI-ONM
Dragons
Opava
Bohemians 1905
Teplice
Vlašim
Bernolákovo
Dunajská Lužná
Sprint-Jeløy
Moss
Oppsal
Skeid
Lyn
Stabaek
Follo
Grorud
Gjelleråsen
Kjelsås
Lørenskog
Kongsvinger
Elverum
Ottestad
Hønefoss
Stromsgodset
Åssiden IF
Notodden
Flint
Eik-Tønsberg
Fram
Ørn Horten
Vindbjart
Flekkerøy
Randesund
Start
Sola
Egersund
Vidar
Staal Jørpeland
Djerv
Haugesund
Brodd
Bryne
Vardeneset
Sandnes ULF
Bjarg
Fyllingsdalen
Frøya
Fana
Floro
Sogndal
Fjøra
Aalesund
Førde
hodd
Spjelkavik
Brattvåg
Byåsen
Kolstad
Tiller
Nardo
Melhus
Strindheim
Verdal
Rosenborg
Rana
Bodo/Glimt
Gamle Oslo
KFUM Oslo
Furnes
Ham-Kam
Kolbu / KK
Valerenga
Åskollen
Mjondalen
Hei
ODD Ballklubb
Rosseland
Viking
Gneist
Sotra
Dahle
Ranheim
Ishavsbyen
Tromso
Express
jerv
Fløya
Skjervøy
Østsiden
Sarpsborg 08 FF
HB Koge
Jammerbugt
Hobro
Vendsyssel FF
AFC Eskilstuna
Norrby IF
IF Brommapojkarna
Ostersunds FK
IK brage
dalkurd FF
Osters IF
Halmstad
FK Sarajevo
Velež
Stade Malien Bamako
Police
Guastatoya
Municipal
Valur W
KR W
Breidablik W
ÍBV W
Selfoss W
07:15 PM
Keflavík W
Vreden
05:30 PM
Holzwickeder SC
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
FC Voluntari
Al-Hilal Saudi FC
Al-Fayha
Grasshoppers
FC ST. Gallen
Lausanne
FC Sion
FC Lugano
FC Zurich
FC Luzern
BSC Young Boys
Servette FC
FC Basel 1893
UCD
Shamrock Rovers
Port Vale
Swindon Town
Fylkir
Fjolnir
Grotta
HK Kopavogur
Portuguesa FC
CD Hermanos Colmenarez