Genoa
03:15 PM
Match Finished
Bologna
Atalanta
06:45 PM
Empoli
Fiorentina
Juventus
Lazio
Verona
Valencia
03:30 PM
Celta Vigo
Sunderland
02:00 PM
Wycombe
Angers
07:00 PM
Montpellier
Stade Brestois 29
Bordeaux
Clermont Foot
Lyon
Lens
Monaco
Lille
Rennes
Lorient
Estac Troyes
Marseille
Strasbourg
Nantes
Saint Etienne
Paris Saint Germain
Metz
Reims
Nice
FC Eindhoven
02:30 PM
ADO Den Haag
Heracles
06:00 PM
Excelsior
FC Cincinnati
10:00 PM
New England Revolution
DC United
10:30 PM
Toronto FC
Nashville SC
11:30 PM
Atlanta United FC
Radunia Stężyca
12:00 AM
Match Cancelled
Bełchatów
Neftochimic Burgas
Septemvri Sofia
Marek
01:45 PM
Strumska Slava
Montana
Spartak Varna
Sportist Svoge
CSKA 1948 Sofia II
Botev Plovdiv II
Maritsa Plovdiv
Sozopol
Litex
Etar Veliko Tarnovo
Dobrudzha
Septemvri Simitli
Hebar 1918
FK Minyor Pernik
03:00 PM
Levski Lom
Cumbayá
9 de Octubre
Delfin SC
08:00 PM
Gualaceo SC
Emelec
Universidad Catolica
All Boys
Deportivo Madryn
Belgrano Cordoba
12:10 AM
Flandria
Brown DE Adrogue
06:10 PM
Instituto Cordoba
Defensores De Belgrano
Agropecuario
Villa Dalmine
06:30 PM
Gimnasia Jujuy
Santamarina
Independ. Rivadavia
San Martin S.J.
Nueva Chicago
Atlanta
10:10 PM
Deportivo Maipu
Matelots
Lion Blessé
FAP
Leopard de Douala
Aigle Royal
Gazelle
Lausanne
Ngaoundéré
Stade de Bertoua
FC Rangers
Unisport Bafang
Dynamo de Douala
01:00 PM
Minneapolis City
Peoria
OVF Alliance
01:30 AM
PDX
San Francisco City
02:00 AM
Central Valley Fuego II
AC Connecticut
Blackwatch Rush
Caledonia
Weston
Kaw Valley
09:00 PM
Saint Louis
South Bend Lions
09:30 PM
Fort Wayne
SF Glens
Marin
Lionsbridge
11:00 PM
Christos
Tampa Bay United
Nona
Virginia Beach United
Commonwealth Cardinals
Reading United
Lone Star II
Florida Elite
FC Florida II
West Virginia Alliance
Charlotte Eagles
Wake
Charlotte Independence 2
Hudson Valley Hammers
New Jersey Copa
Flint City Bucks
Lansing City
Real Central New Jersey
11:05 PM
Ocean City Nor'easters
East Atlanta
Tri-Cities
Peachtree City
SC United Bantams
Niva Chausy
Kirovsk
Niva
09:00 AM
Kobrin
Nadezhda
10:00 AM
DYUSSH Stolin
Bumprom
Iput DYuSSh
Gorodok lions
11:00 AM
Gazovik
DYuSSh Orsha
Polotsk
FK Viliya
Krupki
Falko
Livadija
Svetlogorsk
Dnepr Rogachev
Niva Tolochin
12:00 PM
Senno
SOZh Krichev
Krasnopole
Gorki
Spartak
Vetka DYuSSh
Zhlobin
Mozyr NPZ
Vertykal
Dinamo Malorita
Krechet
Grodnensky
Smena Vawkavysk
Berezino
Viktoriya Maryina Horka
Zhodino Yuzhnoe
Kolos Cherven
Euroexport
Ivatsevichi
Respect
Partizan Salihorsk
Spartak Slutsk
Kronon
Kletsk
Uzda
Starye Dorogi
Bobovnya
Neman Belkard
FSK Dyatlovo
Luninets
Granit
Schuchin
Fakel Novogrudok
Grand Bodø
Medkila
Amazon Grimstad
Fortuna Ålesund
Portoviejo
Danubio
Estudiantes L.P.
Leones del Norte
Vargas Torres
Puerto Quito
Darby
North Mississauga
Scrosoppi
Unionville Milliken
St. Catharines Wolves
Woodbridge Strikers
Electric City
ProStars
Sfîntul Gheorghe
Sheriff Tiraspol
Muhoroni Youth
Dandora Love
Coastal Heroes
Kibera Black Stars
Gusii
APS Bomet
Mwatate United
Fortune Sacco
Wellington Phoenix II
Waterside Karori
North Wellington
Wellington United
Miramar
Wellington Olympic
Western Springs
Takapuna
North Shore United
Melville United
Birkenhead United
Waiheke United
Eastern Suburbs
Auckland City
Bay Olympic
Auckland United
Nelson Suburbs
Nomads United
Coastal Spirit
Mosgiel
Ferrymead Bays
Selwyn United
Dunedin City Royals
Green Island
Cesar Vallejo
12:30 AM
Academia Cantolao
U. San Martin
06:15 PM
Carlos Stein
Cienciano
08:30 PM
UTC
Bahia
Ponte Preta
Operario-PR
Ituano
Sportivo Desamparados
Estudiantes S.l.
Ferro Carril Oeste LP
Juventud Unida Univ.
Crucero Del Norte
Def. de Pronunciamiento
Real Monarchs
01:00 AM
North Texas
San Jose Earthquakes II
Swope Park Rangers
New York City II
Chicago Fire II
Orlando City II
Fort Lauderdale CF
Rochester Rhinos
Bethlehem Steel
Whitecaps II
Minnesota United II
Pacific FC
York United
Cavalry FC
07:30 PM
Valour
Pachuca W
Guadalajara W
Imabari
03:00 AM
Okinawa SV
Sapporo University
04:00 AM
Yamanashi Gakuin
Vertfee Yaita
Nagai
Matsumoto Yamaga
Hokuriku University
FC Gifu
Chukyo University
Arterivo Wakayama
Kansai University
Fukushima United
North Asia University
Honda Lock
Marrygold Kumamoto
Sony Sendai
Tokyo Int. University
Sanfrecce Hiroshima
Kyoto Sanga
Shimizu S-pulse
05:00 AM
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
Gamba Osaka
FC Tokyo
06:00 AM
Kashiwa Reysol
Shonan Bellmare
Vissel Kobe
Urawa
08:00 AM
Kashima
Sagan Tosu
Kawasaki Frontale
Avispa Fukuoka
Yokohama F. Marinos
Roasso Kumamoto
JEF United Chiba
Blaublitz Akita
Tokyo Verdy
Omiya Ardija
Vegalta Sendai
Albirex Niigata
Yokohama FC
Kanazawa
Montedio Yamagata
Tokushima Vortis
Tochigi SC
Mito Hollyhock
07:00 AM
Grulla Morioka
Fagiano Okayama
Oita Trinita
FC Ryukyu
Ventforet Kofu
South Hobart
Olympia Warriors
Devonport City
04:30 AM
Kingborough Lions
Clarence Zebras
Launceston City
Riverside
Glenorchy Knights
Woden Vellet
04:15 AM
Canberra FC
Belconnen United
O'Connor Knights
Cooma Tigers FC
Monaro Panthers
Canberra Olympic
Gungahlin United
Eastern Lions
Dandenong Thunder
St. Albans Saints
Port Melbourne
Hume City
Altona Magic
Bentleigh Greens
09:45 AM
Avondale
Moreland City
Pascoe Vale
Goulburn Valley Suns
Kingston City
Langwarrin
Brunswick City
Bulleen Lions
North Geelong Warriors
North Shore Mariners
Sydney II
Marconi Stallions
Sutherland Sharks
West Torrens Birkalla
Adelaide United II
White City Woodville
05:30 AM
Sturt Lions
South Adelaide Panthers
MetroStars
Adelaide Comets
Croydon Kings
Campbelltown City
Cumberland United
Adelaide Olympic
08:30 AM
Adelaide City
Siheung Citizen
Dangjin Citizen
Busan Transportation
Pocheon
Cheonan City
Daejeon Korail
Paju Citizen
Gyeongju HNP
Adelaide Raiders
Para Hills Knights
Port Adelaide Pirates
Fulham United
Adelaide Victory
Adelaide Blue Eagles
Modbury Jets
Eastern United
West Adelaide
Adelaide University
Adelaide Hills Hawks
Playford City Patriots
Peninsula Power
Capalaba
Veertien Mie
Osaka
Chita
Khimik Dzerzhinsk
Maitland
06:30 AM
Hamilton Olympic
Ska-khabarovsk
Akron
Krasnodar 2
Spartak Moscow 2
Tekstilshchik
Rotor Volgograd
TOM Tomsk
Metallurg Lipetsk
Enisey
Veles
Alaniya Vladikavkaz
KAMAZ
Dolgoprudny
FK Neftekhimik
Volgar Astrakhan
Orenburg
Baltika
Fakel Voronezh
Torpedo Moskva
Urozhay
Daejeon Citizen
Bucheon FC 1995
Jeonnam Dragons
09:30 AM
Ansan Greeners
Gwelup Croatia
Perth
Cockburn City
Balcatta
Perth RedStar
Perth Glory II
Bayswater City
Armadale
Inglewood United
Stirling Lions
Sorrento
Floreat Athena
Addis Ababa Ketema
Jimma Aba Jifar
Awassa Kenema
Ethiopia Bunna
Sakhalin
Saturn Ramenskoye
Kolomna
Kaluga
Znamya Noginsk
Fakel II
Kvant
Arsenal Tula II
Melbourne Victory
07:15 AM
Western United
Hills Brumbies
07:30 AM
St George City FA
Mounties Wanderers
NWS Spirit
Northern Tigers
Bonnyrigg White Eagles
St. George Saints
Central Coast II
Western Sydney W. II
Blacktown Spartans
FC Seoul
Seongnam FC
Pohang Steelers
Incheon United
Sangju Sangmu FC
Ulsan Hyundai FC
BASK
BSK Borca
Teleoptik
Studentski Grad
Prva Iskra
Leštane
Zemun
Brodarac
OFK Beograd
Zvezdara
Caboolture
Western Pride
Ipswich Knights
Magpies Crusaders
Erchim
Lions
Ulaanbaatar
Khovd
Hodonín
08:15 AM
Břeclav
Start Brno
Havlíčkův Brod
Vysočina Jihlava II
Viktoria Otrokovice
Slovan Rosice
Hlučín
Vratimov
Uherský Brod
Vrchovina
Sigma Olomouc II
Mariánské Lázně
Hvězda Cheb
České Budějovice II
Tatran Sedlčany
Přeštice
12:30 PM
Sokol Lom
Český lev - Union Beroun
Hořovicko
Otava Katovice
Jindřichův Hradec
Klatovy
Spartak Soběslav
Písek
Slavoj Vyšehrad
Rakovník
Králův Dvůr
Loko Vltavín
Sokol Hostouň
Příbram II
Baník Sokolov
Zbuzany
Chlumec nad Cidlinou
Přepeře
Slovan Velvary
Sokol Živanice
Jablonec II
Brandýs nad Labem
Slaný
Aritma Praha
Štětí
Kladno
Ostrov
Neratovice-Byškovice
Olympie Březová
Dobříš
Meteor Praha
Baník Souš
Český Brod
Sokol Libiš
Vysoké Mýto
Kosmonosy
Tochovice
Letohrad
Trutnov
Legia Warszawa U18
Wisła Kraków U18
Lech Poznań U18
Stal Rzeszów U18
Pogoń Szczecin U18
Warta Poznań U18
Jagiellonia U18
Górnik Zabrze U18
Śląsk Wrocław U18
Raków Częstochowa U18
Cracovia U18
Zagłębie Lubin U18
SMS Łódź U18
Gwarek Zabrze U18
Arka Gdynia U18
Polonia Warszawa U18
Zlín U19
Karviná U19
Mladá Boleslav U19
Příbram U19
České Budějovice U19
Meteor Praha U19
10:30 AM
Sigma Olomouc U19
Sparta Praha U19
10:45 AM
Baník Ostrava U19
Hradec Králové U19
Opava U19
Zbrojovka Brno U19
Viktoria Plzeň U19
Gottne
Kiruna FF
Skellefteå
IFK Östersund
Älgarna
Boden
Umeå FC Akademi
Stöde
IFK Luleå
Sandviks
Ytterhogdal
Friska Viljor
Trešnjevka
Kurilovec
Vrbovec
Gaj
Dugo Selo
Karlovac 1919
Ponikve
Segesta Sisak
Maksimir Zagreb
Tekstilac Ravnice
Mladost Petrinja
Vrapče Zagreb
Lucko
Bistra
NK Lukavec
Trnje
Zagorec
HAŠK
Chertanovo
Zvezda Perm W
Lokomotiv Moskva W
Yenisey W
Ryazan W
11:30 AM
Rubin Kazan
Viengchanh
Champasak United
Tampines Rovers
Home United
Brașov Steagul Renaște
FC Politehnica Timisoara
GVI
B 1908
LSF
Skovshoved
AB Tårnby
Køge Nord
Eugendorf
Golling
Siezenheim
Straßwalchen
Neumarkt
Bramberg
Dinamo Barnaul
Orenburg II
Irtysh Omsk
Nosta
Tyumen
Amkar
Lada Tolyatti
Spartak Tuymazy
Volga Ulyanovsk
Torpedo Miass
Qviding FIF
falkenbergs FF
Oddevold
Tvååker
Trollhättan
Atvidabergs FF
ljungSKile SK
Lund
Oskarshamns AIK
Olympic
Vänersborgs IF
IFK Malmö
Alushta
SKCHF Sevastopol
Rubin Yalta
Ocean Kerch
Allerød
Greve
Ishøj
BK Union
Brønshøj
Herstedøster
B 1903
Solrød
OKS
SfB-Oure
Hedensted
B 1909
Aarhus Fremad II
Varde IF Elite
Budissa Bautzen
Bischofswerdaer FV
FC Grimma
Carl Zeiss Jena II
Martinroda
Wacker Nordhausen
Blau-Weiß Zorbau
Einheit Rudolstadt
Plauen
Oberlausitz Neugersdorf
Kalná nad Hronom
Nové Mesto nad Váhom
Marcelová
Beluša
Nové Zámky
Považská Bystrica
Veľké Ludince
Slovan Duslo Šaľa
Blau-Weiß 90 Berlin
FC Lok Stendal
BSC Süd 05
Ludwigsfelde
Torgelower SV Greif
Staaken
Polonia Środa
Sokół Kleczew
Bałtyk Koszalin
Olimpia Grudziądz
Stolem Gniewino
Zawisza Bydgoszcz
Starogard Gdański
Jarota Jarocin
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Kotwica Kołobrzeg
Unia Janikowo
Kluczevia Stargard
Elana Toruń
04:00 PM
Przodkowo
Goczałkowice Zdrój
Rekord Bielsko-Biała
Odra Wodzislaw
Pawłowice Śląskie
Carina Gubin
Zagłębie Lubin II
Warta Gorzów
Lechia Zielona Góra
Polonia Bytom
Kluczbork
Gać Oława
Ślęza Wrocław
Piast Żmigród
Karkonosze Jelenia Góra
Wissa Szczuczyn
ŁKS Łódź II
Ursus Warszawa
Znicz Biała Piska
Sokół Aleksandrów
Lechia T. Mazowiecki
Legionovia Legionowo
Wikielec
Błonianka Błonie
Mamry Giżycko
Polonia Warszawa
05:30 PM
Broń Radom
Motala
Umeå FC
IF Karlstad
Sollentuna
Piteå
Sandviken
Vasalund
Hammarby Talang
Örebro Syrianska
Haninge
Landvetter IS
Hittarp
Torslanda
Assyriska BK
Västra Frölunda
Varbergs GIF
Husqvarna
Ullared
Bossekop
Mjølner
Tromsø II
Gjelleråsen
Skjetten
Mjøndalen II
ONS
HPS W
Ilves
HJK
Honka W
KuPS W
Åland United
PK-35 Vantaa W
Dalum
VSK Århus
Slagelse B&I
Silkeborg KFUM
Lyseng
11:15 AM
Roskilde
KFUM Roskilde
Karlslunde
Næsby
Frem
ATK Mohun Bagan
Bashundhara Kings
Al Kuwait
Al Seeb
Al Arabi
Shabab Al Khaleel
Hilal Al-Quds
Al Nejmeh
Maziya
Gokulam
Jabala
Al Ansar
Dhofar
Al Riffa
East Riffa
Tishreen
Valka
Gulbenes BJSS
JFC Jelgava
Babītes SK
Augšdaugava
Jurnieks
Jēkabpils
Ķekava / Auda
Aliance
03:45 PM
Limbaži
Sigulda
Mārupe
Kengaroos
04:30 PM
Gauja
Lampang FC
Trat FC
Villefranche SJB
Corte
Marseille Endoume
Nice II
Côte Bleue
Istres
Ajaccio II
Rousset-Ste Victoire
Gallia Lucciana
Gazelec FC Ajaccio
Cannet Rocheville
Cannes
Athletico Marseille
Furiani-Agliani
Arsenal Res.
Energetyk-BGU Res.
Minsk Res.
Shakhtyor Res.
Reipas
PPJ
PKKU
NJS
Futura
JIPPO
LaPa
KäPa
Kiffen
PeKa
Odder
ASA Aarhus
Kjellerup
01:30 PM
Nørresundby
Schalding-Heining
Greuther Fürth II
Buchbach
Bayreuth
Rain / Lech
1860 Rosenheim
Wacker Burghausen
Pipinsried
Augsburg II
Memmingen
Heimstetten
Eichstätt
Neckarsulmer SU
FC Rielasingen-Arlen
CFR Pforzheim
SV Linx
Ilshofen
FV Ravensburg
Göppinger SV
SGV Freiberg
Freiburger FC
FC 08 Villingen
Bruchsal
Backnang
Bissingen
Reutlingen
Bidco United
Kenya Police
GOR Mahia
Homeboyz
AFC Leopards
Talanta
Posta Rangers FC
Sofapaka
Mathare United
Wazito FC
KCB
Nairobi City Stars
Nordsjælland
Fortuna Hjørring
Karlslund
Ahlafors
Grebbestad
Kumla
Sifhälla
Angered BK
Mjölby
Nordvärmland
Smedby
Karlberg
Huddinge
Assyriska FF
Värmbols
Enskede
IFK Eskilstuna
Lidingö
Akropolis
Kvarnsveden
Stocksund
Kungsängen
Uppsala
IFK Österåker
Gute
Skiljebo
Start II
Urædd
Nardo
Orkla
Hegelmann Litauen
Džiugas Telšiai
Suduva Marijampole
Panevėžys
Eintracht Stadtallendorf
Eddersheim
Barockstadt Fulda-Lehn.
Hadamar
Baunatal
Bad Vilbel
Fernwald
Waldgirmes
Buchonia Flieden
Friedberg
Bayern Alzenau
Viktoria Griesheim
Hanau 93
Rot-Weiß Walldorf
Hünfelder SV
SV Zeilsheim
FC 1906 Erlensee
Hessen Dreieich
VJS
Klubi-04
Tampere United
Ilves II
FC jazz
EPS
I-Kissat
Musa
Belshina
FC Isloch Minsk R.
Ružomberok W
Slovan Bratislava W
Progress / AFA Olaine
Valmiera II
Salaspils
Riga FC II
Saldus SS/Leevon
Tukums II
Skanste
Rīgas FS II
Zhenys
Ekibastuz
FA Šiauliai II
BFA
Ekranas
Minija
Nevėžis
Atmosfera
Šilas
Banga II
Garliava
Trakai II
Karlskrona
IFK Hässleholm
Hässleholms IF
Berga
Österlen
Eslov
Kristianstad
Räppe
Perak
12:15 PM
UiTM FC
Pdrm
Skuad Projek
SVV Scheveningen
HHC
ASWH
AFC Amsterdam
Excelsior Maassluis
Katwijk
Ijsselmeervogels
Noordwijk
Quick Boys
GVVV Veenendaal
Rijnsburgse Boys
Kozakken Boys
Koninklijke HFC
Spakenburg
TEC
Volendam II
De Treffers
Sparta Rotterdam II
Hoek
Excelsior '31
ACV
VVOG
HSV ODIN 59
Vvsb
DVS 33 Ermelo
Ajax Amateurs
SteDoCo
Sportlust '46
Ter Leede
Barendrecht
FC Lisse
GOES
Sparta Nijkerk
Harkemase Boys
Dovo
Staphorst
Karonga United
Mighty Tigers
Ekwendeni Hammers
Be Forward Wanderers
MAFCO
Kamuzu Barracks
Red Lions
CIVO United
Van
12:45 PM
Artsakh
HNK Rijeka
Hrvatski Dragovoljac
HNK Gorica
03:05 PM
NK Osijek
Dinamo Zagreb
HNK Hajduk Split
Radomlje
NK Domzale
Aluminij
Tabor Sežana
Keçiörengücü
Ankaragucu
Genclerbirligi
Ümraniyespor
Kocaelispor
Adanaspor
Bursaspor
Menemen Belediyespor
Frauental
Rottenmann
Hitthaller St. Michael
Bruck an der Mur
Lebring
Voitsberg
Dinamo Helfort
Austria XIII
ASV 13
Stadlau
Wienerberg
Post
Chippa United
TS Galaxy
Kaizer Chiefs
Moroka Swallows
Maritzburg Utd
Baroka FC
Tshakhuma Madzivhadila
Sekhukhune United
Stellenbosch
Cape Town City
Altay
Kasimpasa
Sivasspor
Kayserispor
Besiktas
Konyaspor
Yeni Malatyaspor
Fenerbahce
Zira
Keshla FC
Qabala
Sabah FA
Sumqayıt
Səbail
Qarabag
Neftchi Baku
Mtibwa Sugar
Azam
Kagera Sugar
Ruvu Shooting
Mariglianese
Francavilla
Real Agro Aversa
Trapani 1905
Nancy II
Strasbourg II
Troyes II
Biesheim
Prix-lès-Mézières
Saint-Louis Neuweg
Thaon
Épernay
Mulhouse
Sarre Union
Racing Colombes 92
Ivry
Aubervilliers
Brétigny Foot
Mantes 78
Linas-Montlhery
Blanc Mesnil
Paris II
PSG II
Les Ulis
Meaux Academy
Créteil II
Vipers
Police
UPDF
Onduparaka
KCCA
Wakiso Giants
Arua Hill
Express
Busoga United
Gaddafi
Tooro United
URA
BUL
SC Villa
Bright Stars
Mbarara City
Alingsås W
Mallbacken W
Norrköping W
Älvsjö AIK W
Sundsvall W
Jitex W
Bromölla W
Växjö
Gamla Upsala W
Kalmar W
Umeå
AIK stockholm
Sirius
Helsingborg
IFK Varnamo
Lokomotivi Tbilisi
Dinamo Tbilisi
Samgurali
Torpedo Kutaisi
Telavi
Dinamo Batumi
Tromsdalen Uil
Eidsvold
AS Kigali
Bugesera
Espoir
Marines
Rozova dolina
Sokol Markovo
Nesebar
Dimitrovgrad
Levski Karlovo
Yambol 1915
Chernomorets 1919 Burgas
Asenovets
Karnobat
Lokomotiv Plovdiv II
Rodopa Smolyan
Zagorets
Gigant Saedinenie
Levski Krumovgrad
Borislav 2009
Beroe II
Kairat Almaty
Shakhter Karagandy
Atyrau
FC Astana
Rampla Juniors
Uruguay Montevideo
SUD America
Central Espanol
Sion II
Black Stars
Young Boys II
Bavois
Rapperswil
Biel-Bienne
Cham
Basel II
FC Chiasso
Breitenrain
Brühl
YF Juventus
Stade Nyonnais
Zürich II
Parma U19
Monza U19
Frosinone U19
Brescia U19
Young Sport Academy
Racing
Tonnerre
Panthère
Fovu Club
New Star
Dragon de Yaoundé
Yafoot
OFTA
Bamboutos
Cotonsport
Renaissance
Feutcheu
Fauve Azur Elite
Stade Renard
Canon
Colombe
Union Douala
PWD
Avion Academy
Eding Sport
UMS de Loum
Fortuna Mfou
05:00 PM
APEJES Academy
Al Shorta
Newroz
Al Quwa Al Jawiya
Erbil
Feyenoord U21
Almere City II
Masitaoka
Mogoditshane Fighters
BDF XI
Prisons XI
Township Rollers
Extension Gunners
Morupule Wanderers
BR Highlanders
Gilport Lions
Galaxy
Sua Flamingoes
Gaborone United
Orapa United
Notwane
Security Systems
Police XI
Nouvelle Génération
Cheminots
Diables Noirs
Kondzo
Münster
Natters
Silz / Mötz
Innsbrucker AC
Union Innsbruck
Kundl
Valenciennes II
Boulogne II
Croix Football IC
Lille II
Amiens AC
Saint-Omer
Feignies-Aulnoye
US Maubeuge
Le Touquet
Olympique Marcquois
Vimy
Wasquehal
Amiens SC II
Chantilly
El Eulma
AS AIN Mlila
Hamra Annaba
Khenchela
MO Bejaia
RB Ouargla
MO Constantine
Bordj BOU Arreridj
Teleghma
JSM Bejaia
US Chaouia
USM Annaba
JS Bordj Ménaïel
JSM Skikda
CA Batna
Lakhdaria
RC Kouba
CRB Ain Ouessara
SC Aïn Defla
Ben Aknoun
USM Bel Abbes
Témouchent
ASM Oran
SKAF Khémis Mélina
USMM Hadjout
Usm El Harrach
Wa Boufarik
GC Mascara
El Bayadh
MC Saida
Krasnodar
Akhmat Grozny
Krylya Sovetov
Lokomotiv Moscow
CSKA Moscow
FC Rostov
Dinamo Moscow
PFC Sochi
Rubin
FC UFA
Arsenal Tula
Ural
Nizhny Novgorod
Zenit Saint Petersburg
Khimki
Spartak Moscow
Hirnyk
Polessya
Nyva Ternopil
Avanhard
Hirnyk-Sport
VPK-Ahro Shevchenkivka
Kremin'
Volyn
Ahrobiznes Volochysk
Obolon'-Brovar
Podillya Khmelnytskyi
Metal Kharkiv
Alians Lypova Dolyna
Prykarpattia
Olimpik Donetsk
Uzhhorod
Inhulets
Minai
Oleksandria
Dnipro-1
FC Mariupol
Vorskla Poltava
Kolos Kovalivka
Desna
Zorya Luhansk
Lviv
Rukh Vynnyky
Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv
Chornomorets
Metalist 1925 Kharkiv
Veres Rivne
Wiener Viktoria
Mauerwerk
Stripfing
Traiskirchen
Livyi Bereh
Nyva Vinnytsya
Epitsentr Dunayivtsi
Karpaty Halych
Lyubomyr Stavyshche
Bukovyna
Chayka
Chernihiv
Munkács
Karpaty
Rubikon
AFSK Kyiv
LNZ Cherkasy
MSK Dnipro Cherkasy
Peremoga
Sumy
SK Poltava
Viktoriya Mykolaivka
Yarud Mariupol'
Tavriya
Krystal
Real Pharm
Enerhiya Nova Kakhovka
Trostianets
Mykolaiv
Metalurh Zaporizhya
Vovchansk
Balkany Zorya
Skoruk Tomakivka
Nikopol
Hörbranz
Höchst
Bizau
Bezau
Göfis
Lochau
Lustenau
Hard
Ludesch
Schruns
Meiningen
Rheindorf Altach II
Pregarten
Oedt
Tomasovia Tomaszów
Wisła Sandomierz
KSZO 1929
Avia Świdnik
Czarni Połaniec
Stal Stalowa Wola
Siarka Tarnobrzeg
Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm
Wisłoka Dębica
Unia Tarnow
Thun II
Meyrin
Lausanne Sport II
La Sarraz-Eclépens
Monthey
Chênois
Terre Sainte
Martigny Sports
Lancy
Naters
Echallens
La Chaux-de-Fonds
Vevey Sports
Bulle
Langenthal
Solothurn
Schötz
Buochs
Zug
Bassecourt
Münsingen
Köniz
Delémont
FC Wohlen
Luzern II
Grasshopper II
Höngg
Kosova
Winterthur II
Linth
St. Gallen II
Eschen / Mauren
Freienbach
Thalwil
Paradiso
Gossau
Wettswil-Bonstetten
Baden
Balzers
Lugano II
Uzwil
Tuggen
Lerchenfeld
Liestal
Muttenz
Spiez
Konolfingen
Courtételle
Ajoie-Monterri
Tavannes / Tramelan
Bubendorf
Old Boys
Adliswil
Einsiedeln
Sursee
Zofingen
Wangen
Unterstrass
Schöftland
Dietikon
Rotkreuz
Muri
Lachen / Altendorf
Grenchen
Chur 97
Frauenfeld
Widnau
Bazenheid
Calcio Kreuzlingen
Rorschach
Blue Stars Zürich
Red Star Zürich
Weesen
Amriswil
SV Schaffhausen
Kreuzlingen
Vsetín
Valašské Meziříčí
Viktorie Přerov
Bzenec
Skaštice
Hranice
Nové Sady
Strání
Asyut Petrol
Mallawi
Beni Suef
Dayrout
Tamya
Fayoum
Qena
Kima Aswan
Telephonaat Beni Suef
Media
El Badari
Sohag
El Madina El Monowara
El Minya
Châteauroux II
Ouest Tourangeau
Montargis
Orléans II
Avoine OCC
Saint-Jean-le-Blanc
Déols
J3 Amilly
Montlouis
Châteauneuf-sur-Loire
Saint-Apollinaire
Dijon II
Selongey
Grandvillars
Morteau Montlebon
Paron
Pontarlier
Gueugnon
Besançon
Racing Besançon
Montceau
Jura Dolois
Le Havre II
Bayeux
Oissel
Évreux 27
Dieppe
Alençon
Saint-Lô Manche
AG Caennaise
Cherbourg
Quevilly II
Dives-Cabourg
Romilly-Pt St Pierre
Dinan Léhon
Brest II
Stade Pontivy
Lannion
Drapeau Fougères
Pontivy GSI
TA Rennes
Stade Briochin II
Guipry-Messac
Trégunc
Plouzané
Saint-Pierre Milizac
Saint-Colomban Locminé
Rennes II
Vikingur Olafsiik
Njardvik
Haukar
KF
Thróttur Vogar
Vestri
Sandefjord
Lillestrom
Molde
Kristiansund BK
Ørn Horten
Kvik Halden
Oppsal
Grorud II
Undrid
Víkingur II
ÍF II
TB
07 Vestur II
B71
MP
FF Jaro
Turku PS
PEPO
EIF
PK-35
KPV-j
SJK Akatemia
IF Gnistan
PIF
Atlético Colegiales
Sportivo Iteno
2 de Mayo
Deportivo Santani
Ludogorets III
Dunav Ruse
Smorgon
Osipovichy
SJK
IFK Mariehamn
Rangers
Heart OF Midlothian
El Sharqia Dokhan
Smouha SC
El Geish
El Mokawloon
Enppi
Al Ahly
Young Boys W
Luzern W
Aarau
St. Gallen W
Grasshopper W
Zürich W
Basel W
Servette Chênois W
Al Nasr
02:15 PM
Al-Dhafra
Al Urooba
Al-Wasl FC
Sharjah FC
Emirates Club
Al-Jazira
Al Wahda FC
Pazinka
Cres
Naprijed Hreljin
Pomorac
Buje
Uljanik
Vinodol
Crikvenica
Jadran Poreč
Novigrad
Rudar Labin
Nehaj
Krk
Grobničan Čavle
Shabab Al Ordon
Ma'an
Al Wihdat
Sahab
Krško
Brežice
NŠ Drava
Rogaška
Triglav
Ilirija
Rudar
Gorica
Bleiburg
St. Andrä
Maria Saal
ASK Klagenfurt
Ferlach
SAK Klagenfurt
Fomat Martin
Liptovský Hrádok
Rimavská Sobota
Tatran Krásno
Rakytovce
Jednota Bánová
Čadca
Novohrad Lučenec
Rudňany
Mladosť Kalša
Lipany
Snina
Vranov nad Topľou
MSK Tesla Stropkov
Pokrok Krompachy
Sobrance
Tatran Prešov
Poprad
Pezinok
Slovan Ivanka
Ritzing
Bad Sauerbrunn
St. Margarethen / Bur
Oberwart / Rotenturm
Romontois
Coffrane
Portalban / Gletterens
Farvagny / Ogoz
FC Savièse
Saint-Maurice
Sierre
Düdingen
Prishtina Bern
Neuchâtel Xamax II
Mendrisio
Ibach
Perlen-Buchrain
Ascona
Hergiswil
Kickers Luzern
Emmenbrücke
Goldau
Eschenbach
Gambarogno - Contone
Brunnen
Schattdorf
Azzurri 90
Genolier-Begnins
Concordia Lausanne
Yverdon Sport II
Italien
Amical Saint-Prex
Grand-Saconnex
Echichens
Dinamo Tirana
Tirana
Vllaznia Shkodër
Egnatia Rrogozhinë
Partizani
Kastrioti Krujë
Teuta Durrës
Laci
FK Kukesi
Skenderbeu Korce
FK Becej
1. Maj Ruma
Kikinda
Bratstvo Prigrevica
Jedinstvo Stara Pazova
Radnički Zrenjanin
Stari Grad
Dinamo Pančevo
Vítkovice
Heřmanice Slezská
Dětmarovice
Jiskra Rýmařov
Nový Jičín
Slavoj Olympia Bruntál
Beskyd Frenštát
Bospor Bohumín
Great Olympics
Medeama
Toulouse II
Blagnac
Agde
Castanet
Nîmes II
Olympique d'Alès
Alberes Argelès
Salinieres Aigues Mortes
Muret
Narbonne
Hauts Lyonnais
Saint-Étienne II
Bourgoin-Jallieu
Ain Sud
Clermont II
Limonest
Aurillac Arpajon
Vaulx
Lyon Duchère II
Montluçon
Velay
Thonon Évian
Moulins Football
Chambéry
Enugu Rangers
Akwa Starlets
Abia Warriors
Plateau United
Sloga Bajina Bašta
Mačva 1929
Trepča
Semendrija 1924
Wals-Grünau
Bischofshofen
Pavlikeni
Peshtera Galata
Partizan
Yantra Polski Trambesh
Drenovets
Vihar Slavyanovo
Sevlievo
Lokomotiv Mezdra
Lokomotiv Dryanovo
Spartak Pleven
Juventus Malchika
Bdin
Lokomotiv G. Oryahovitsa
OFK Levski
Vitosha Bistritsa
Septemvri Sofia II
Balkan Botevgrad
Pirin Gotse Delchev
Belasitsa
Vihren
Granit Vladaya
Kyustendil
Chavdar Etropole
Botev Ihtiman
Levski Chepintsi
Bansko
Omarska
Drina Zvornik
Zvijezda 09
Sloga Doboj
Sloboda Novi Grad
Sutjeska Foča
Tekstilac Derventa
Ljubić Prnjavor
Krupa na Vrbasu
Podrinje Janja
Kozara Gradiška
Željezničar Banja Luka
Slavija
Borac Kozarska Dubica
Budućnost Pilica
Modriča
Meševo
Rembas
Jagodina
Timočanin
Dinamo Vranje
Jedinstvo Paraćin
Dubočica
Brzi Brod
Pčinja Trgovište
Sloga Leskovac
FK Trayal
Radnicki Pirot
Liptovský Mikuláš
Zlaté Moravce
AS Trencin
Zemplín Michalovce
Pohronie
Senica
Spartak Trnava
Dunajska Streda
Slovan Bratislava
Žilina
Ružomberok
Sereď
Red Bull Salzburg
Austria Klagenfurt
Wolfsberger AC
Rapid Vienna
Austria Vienna
Sturm Graz
JS Hercules
Kraft
Aarhus
FC Nordsjaelland
Vejle
Odense
Sonderjyske
Viborg
Schonnebeck
SSVg Velbert
Hall
Fügen
Club Africain
US Monastirienne
HB Chelghoum Laïd
MC Alger
ASO Chlef
NC Magra
Hussein Dey
RC Relizane
JS Kabylie
04:45 PM
WA Tlemcen
JS Saoura
Olympique Medea
RC Arbaâ U21
ES Sétif U21
Doxa
PAEEK
Anorthosis
Aris
América U20
Tigres UANL U20
Eternel
Buffles
Djeffa
Espoir Savalou
Dadjè
Ayema
ASVO
Loto Popo
Dynamique Djougou
Réal Sport
USB
Tukunnin
Energie
Soleil
Damissa
Hodio
Dynamo Unacob
Requins
USSK
Sitatunga
JAC
ASOS
Lech Poznan
Zaglebie Lubin
Legia Warszawa
Cracovia Krakow
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Pogon Szczecin
Nieciecza
Raków Częstochowa
Lechia Gdansk
Wisla Krakow
Warta Poznań
Wisla Plock
Stal Mielec
Slask Wroclaw
Gornik Zabrze
Górnik Łęczna
Jagiellonia
Jarun
NK Osijek II
Rudes
Sesvete
Solin
HNK Cibalia
Opatija
Dubrava Zagreb
Vodice
Neretva Metković
Hrvatski vitez
Zagora
RNK Split
GOŠK Dubrovnik
Junak
Uskok Klis
Kamen Ivanbegovina
HNK Zadar
Slavija Pleternica
Slavonac Bukovlje
Dakovo-Croatia
Čepin
Slavonija Požega
Vuteks-Sloga
Belišće
Kutjevo
Omladinac Gornja Vrba
Bedem Ivankovo
Darda
NAŠK Našice
Vukovar
Graničar Županja
Oriolik Oriovac
Zrinski Jurjevac
Marsonia
Sloga Nova Gradiška
Travnik
Bratstvo Gračanica
Goražde
Budućnost Banovići
Mladost Doboj Kakanj
Vis Kosova
Gradina
Rudar Kakanj
Radnik Hadžići
Orašje
Tomislav
Jedinstvo Bihać
Indjija
Radnički Sr. Mitrovica
Mladost Novi Sad
IMT Novi Beograd
Javor
Loznica
Železničar Pančevo
Zarkovo
Macva
Grafičar
Bjelovar
Križevci
Podravina Ludbreg
Mladost Ždralovi
Medjimurje Cakovec
Polet
Koprivnica
Virovitica
Rudar Mursko Središće
Varteks Varaždin
Podravac Virje
Papuk
ES Bafing
SOA
Stella
SOL
Ortmann
Scheiblingkirchen
Blois
Vitré
C' Chartres
Vannes
Châteaubriant
Caen II
Poissy
Granville
St-Pryvé St-Hilaire
Versailles
Guingamp II
Romorantin
Stade Plabennec
Saint-Malo
Lorient II
Rouen
Bobigny
St Maur Lusitanos
Haguenau
Schiltigheim
Olympique St Quentin
Fleury 91
Sainte Geneviève
Belfort
Auxerre II
Entente S St Gratien
Lens II
Beauvais
Reims II
Epinal
Gobelins
Metz II
Aubagne
Saint-Priest
Chasselay MDA
Fréjus St-Raphaël
Jura Sud Foot
Rumilly Vallières
Louhans-Cuiseaux
Toulon
Marignane
Monaco II
Grasse
Hyères
Olympique Lyonnais II
Lyon Duchere
Olympique Marseille II
Martigues
Andrézieux
Le Puy Foot
Angoulême
Moulins-Yzeure Foot 03
Trélissac
Bergerac
Colomiers
Bourges Foot 18
Nantes II
Mont-de-Marsan
Canet Roussillon
Beziers
Chamalières
Angers SCO II
Montpellier II
Les Herbiers
Cognac
Châtellerault
CA Neuville
Libourne
Niort II
Tartas-St Yaguen
Poitiers
Anglet Genets
Bayonne
Stade Bordelais
Bressuire
Lège-Cap-Ferret
Bordeaux II
Chauvigny
Laval II
Le Mans II
Deportivo Merlo
Talleres Remedios
Canuelas
Deportivo Armenio
JJ Urquiza
Dock Sud
Argentino Quilmes
UAI Urquiza
Acassuso
Villa San Carlos
Colegiales
Defensores Unidos
Los Andes
08:10 PM
Fénix
KA Akureyri
Stjarnan
IBV Vestmannaeyjar
IA Akranes
KR Reykjavik
Leiknir R.
Al-Ettifaq
Al-Hazm
Al-Raed
Al-Nassr
Bate Borisov
FC Gomel
Catanzaro
SS Monopoli
Padova
Juventus U23
Palermo
Virtus Entella
Pisa
Benevento
Kalju Nomme
Paide
Alverca
SC Covilha
Samger
GPA
Real de Banjul
Waa Banjul Football
US Bougouba
USC Kita
ASOM
Tsarsko Selo
04:15 PM
Lokomotiv Sofia
Pirin Blagoevgrad
Botev Vratsa
Kaédi
Armée
Trarza AC
Nouakchott King's
Tevragh-Zeïne
07:40 PM
Tidjikja
SNIM
Concorde
Union San Felipe
Deportes Iquique
Deportes Copiapo
D. Puerto Montt
Tudelano
SS Reyes
Celta de Vigo II
Racing Ferrol
Athletic Club II
Racing Santander
Unionistas de Salamanca
Calahorra
Real Valladolid II
Deportivo La Coruna
UD Logroñés
Badajoz
Internacional de Madrid
SD Logroñés
Rayo Majadahonda
Zamora
CF Talavera
Cultural Leonesa
Skála
NSI Runavik
Zrinjski
Leotar
Panathinaikos
PAOK
Barcelona W
Lyon W
DSC
Mbour Petite Côte
Guédiawaye
Jaraaf
UNA
Hollandia
Hapoel Tel Aviv
Maccabi Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva
Bnei Sakhnin
Maccabi Haifa
Maccabi Netanya
Rentistas
Cerro Largo
Club Nacional
Albion FC
Penarol
Boston River
Dessel Sport
Knokke
FC Cartagena
Amorebieta
Fuenlabrada
Sporting Gijon
Huesca
Real Sociedad II
Malaga
Burgos
Almeria
Alcorcon
Eibar
Tenerife
Girona
Mirandes
Ibiza
Valladolid
Las Palmas
Oviedo
Ponferradina
Leganes
Brann
Fredrikstad
Ferroviario
Botafogo SP
Uniclinic Atletico Clube
ABC
Brasil DE Pelotas
Figueirense
Crato
Globo
Lagarto
Juazeirense
Nova Iguaçu
Oeste
Santo André
Portuguesa RJ
Juventus SC
Cascavel
Caxias
Marcílio Dias
Castanhal
Juventude MA
Ceilândia
Iporá
São Raimundo AM
Náutico RR
4 de Julho
Tocantinópolis
Sousa
Afogados
Retrô
Icasa
Uniao Trabalhadores
Real Noroeste
America-RN
São Paulo Crystal
Ferroviária
Pouso Alegre
Sao Raimundo
Porto Velho
Rio Branco
Amazonas
Olaria
Cabofriense
Americano Campos
Macaé
Sampaio Corrêa RJ
Artsul
Deportivo Coopsol
Union Comercio
Betim
Tupynambás
Nacional AC MG
BOA
Uniao Luziense
Democrata SL
Uberaba
Tupi
SC Freiburg
RB Leipzig
Veranópolis
Glória
Santa Cruz RS
São Paulo RS
Esportivo
Passo Fundo
FC Aarau
FC Vaduz
SC Kriens
FC Winterthur
Neuchatel Xamax FC
FC WIL 1900
Stade Lausanne-Ouchy
FC Schaffhausen
FC Thun
Yverdon Sport
Barcelona B
Castellón
FC Andorra
Ucam Murcia
Gimnastic
Sevilla Atletico
Cornellà
Alcoyano
Llagostera
San Fernando CD
Villarreal II
Linense
Linares Deportivo
Sabadell
Algeciras
Real Madrid II
Real Betis II
Albacete
Atlético Baleares
Sanluqueño
Longford Town
Waterford
Liniers
San Martín Burzaco
Central Cordoba
Sportivo Italiano
Midland
El Porvenir
Carroi
Ordino
Gent
Charleroi
KV Mechelen
Genk
A. Italiano
U. Catolica
Antofagasta
Everton de Vina
Universidad de Chile
Huachipato
Santa Cruz
Atlético Palmaflor
Nacional Potosí
Oriente Petrolero
The Strongest
Aurora
Independiente Petrolero
09:15 PM
Royal Pari
UCV
Deportivo Lara
Zulia FC
Caracas FC
Mineros de Guyana
Deportivo Tachira FC
Nueva Esparta
Petare FC
Yaracuyanos FC
Atlético La Cruz
Real Frontera
Rayo Zuliano
Libertador FC
Academia Anzoátegui
Angostura FC
Bolívar
Campinense
Botafogo PB
Comercial
Noroeste
Chaves
Moreirense
Flamengo
Goias
Atletico Goianiense
Coritiba
Santos
Ceara
Juventude
Palmeiras
Juventus Sainte-Anne
La Gauloise
Red Star
Arsenal
USR Sainte-Rose
Gosier
Jeunesse Evolution
Amical Club
Stade Lamentinois
Etoile de Morne-à-l'Eau
Solidarité Scolaire
USBM
Racing Club
Siroco Les Abymes
Club Amical
Moulien
Vieux-Habitants
CERFA
Phare du Canal
Sporting Baie-Mahault
Delfines Del Este
Universidad O&M
Independiente
Trasandino
Envigado
Deportes Tolima
Independiente Medellin
10:15 PM
La Equidad
Resistencia
SOL DE America
General Caballero
Club Guarani
Aguacateros CDU
Alebrijes de Oaxaca II
Flower City Union
Chattanooga
Maryland Bobcats
Bay Cities
Portland Thorns W
Houston Dash W
North Carolina
Greenville Triumph
Tormenta
Central Valley Fuego
Charleston Battery
Miami FC
Indy Eleven
New York RB II
Louisville City
Monterey Bay
Tampa Bay Rowdies
Pittsburgh Riverhounds
Detroit City
Atlanta United II
Inter Willemstad
SITHOC