Hamburger SV
06:30 PM
Match Finished
Hertha Berlin
Austin
12:00 AM
Orlando City SC
Colorado Rapids
Seattle Sounders
Los Angeles Galaxy
Houston Dynamo
Portland Timbers
02:00 AM
Philadelphia Union
Aucas
Barcelona SC
Independiente del Valle
Mushuc Runa SC
Nublense
Curico Unido
St. Louis City II
Portland Timbers II
Colorado Rapids II
03:00 AM
Tacoma Defiance
Victory Boys
UNDEBA
Chicago Fire II
Chicago City
Baton Rouge LA
Louisiana Krewe
La Fama
Britannia
Xinabajul
Mixco
Cibao
Violette AC
Vaughan Azzurri
Simcoe County Rovers
San Martin Tucuman
12:30 AM
Tristan Suarez
Deportivo Riestra
06:35 PM
Temperley
Real Cartagena
12:35 AM
Chico
Quindio
11:00 PM
Bogota FC
Pachuca
01:06 AM
Club America
Biashara United
07:00 AM
Young Africans
Dodoma Jiji
08:30 AM
Namungo
Suwon FMC
Boeun Sangmu
Gumi Sportstoto
Hwacheon KSPO
Incheon Red Angels
09:00 AM
Gyeongju
Changnyeong
Seoul
Bahardar
Sidama Bunna
Hadiya Hosaena
10:00 AM
Wolkite Ketema
Mekelakeya
01:00 PM
Dire Dawa Kenema
Radnički Novi Beograd
Jedinstvo Su
Slavia Res.
Neman Grodno Res.
FK Ruh Brest Res.
11:00 AM
Dinamo Brest Res.
Dinamo Minsk Res.
12:30 PM
Vitebsk Res.
Gorilla
10:30 AM
APR
Kiyovu Sports
Etoile de l'Est
Mukura
Gicumbi
Essentuki
Chernomorets
Anzhi
01:30 PM
Forte Taganrog
Talant
11:30 AM
Kara-Balta
Senja
12:00 PM
Strømsgodset II
Royal AM
Mamelodi Sundowns
Odd II
Sotra
Haugesund II
Viking II
Brodd
05:00 PM
Sola
Interclube
02:00 PM
Sporting de Benguela
Progresso
CD Lunda-Sul
Wiliete
Kabuscorp
Onze Bravos
Desportivo Huíla
Sporting de Cabinda
1º de Agosto
Académica do Lobito
Cuando Cubango
Recreativo do Libolo
Petro de Luanda
Sagrada Esperança
Recreativo da Caála
Lokomotiv
Pakhtakor
Qizilqum
Surkhon
Dinamo Samarqand
Olmaliq
ES Zarzis
Olympique Béja
Hammam-Sousse
Etoile S. Metlaoui
Spain U17
02:30 PM
Serbia U17
Belgium U17
Turkey U17
Portugal U17
Denmark U17
Sweden U17
Scotland U17
Vålerenga II
03:00 PM
Ull/Kisa
Aalesund II
Floro
Hødd II
04:30 PM
Spjelkavik
Hønefoss
Brumunddal
Raufoss II
Lillehammer
HIFK Elsinki
KuPS
Panevėžys II
Žalgiris II
Korabi Peshkopi
Apolonia Fier
Randesund
03:30 PM
Sarpsborg 08 II
Express
04:00 PM
Fredrikstad II
Metta / LU
Riga
Super Nova
Rīgas FS
Grorud
Bryne
KFUM Oslo
Kongsvinger
Ranheim
Start
Sandnes ULF
Mjondalen
Skeid
Stjørdals-Blink
Tulevik
Laagri
Al-Fayha
04:20 PM
Dhamk
Al-Ittihad FC
06:00 PM
Al-Hilal Saudi FC
Barnechea
Deportes Temuco
Recoleta
10:00 PM
San Luis
Pharco
El Gouna FC
Hawks
Brikama United
Wallidan
Team Rhino
Djurgården
Hammarby
Orebro SK
AFC Eskilstuna
Halmstad
IF Brommapojkarna
Norrby IF
Utsikten
GIF Sundsvall
Mjallby AIF
Kolstad
Rosenborg II
Hvidovre
FC Helsingor
FC Fredericia
AC Horsens
Nykobing FC
Lyngby
WSG Wattens
Lask Linz
Djoliba
ASKO
USFAS Bamako
07:00 PM
Réal Bamako
Arges Pitesti
05:30 PM
FC Voluntari
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Match Cancelled
FC Botosani
Bisha
Al Draih
Al-Adalah
Ohod
Al Jabalain
Al Jeel
Al Akhdoud
Al Shoalah
Al Nahdha
Al Kholood
Al-Qadisiyah FC
Najran
Hajer
Jeddah Club
Al Wehda Club
Al Orubah
Al-Kawkab
Al-Ain
Al Khaleej Saihat
Al Sahel
ÍBV W
Thór / KA W
KR W
07:15 PM
Afturelding W
Keflavík W
Thróttur Reykjavík W
Stjarnan W
08:15 PM
Selfoss W
Wolves U23
Stoke City U23
IF Ready
06:15 PM
Stabæk II
Deportivo Muñiz
Yupanqui
Drogheda United
06:45 PM
Shamrock Rovers
Shelbourne
UCD
Sligo Rovers
Derry City
St Patrick's Athl.
Bohemians
Finn Harps
Dundalk
ST Johnstone
Inverness CT
Notts County
Grimsby
Zamalek SC
Aswan Sc
Club River Plate
3 de Febrero
Sportivo Luqueno
09:00 PM
Martin Ledesma
KÍ II
07:45 PM
NSÍ II
ABPN Canaã
Jacobinense
Portmore United
Montego Bay United
Atletico Torque
Plaza Colonia
Ypiranga-RS
remo
Deportes Limache
San Antonio Unido
Trem
11:15 PM
Humaitá
Racing Cordoba
11:30 PM
Sarmiento Resistencia