Qarabag
04:45 PM
Match Finished
Plzen
Dynamo Kyiv
07:00 PM
Benfica
Maccabi Haifa
FK Crvena Zvezda
Stoke City
06:45 PM
Middlesbrough
Sheffield Utd
Sunderland
Reading
Blackburn
West Brom
Cardiff
Djurgardens IF
Apoel Nicosia
Camberley Town
Shaftesbury Town
Los Angeles FC
02:30 AM
DC United
Atlanta United FC
11:30 PM
New York Red Bulls
Toronto FC
New England Revolution
Septemvri Sofia
03:00 PM
AEL
Franciacorta
Pergolettese
Bellinzona
03:30 PM
Lugano II
Atlético Madrid II
05:00 PM
Intercity
Navalcarnero
Galapagar
Sant Andreu
Terrassa
Deusto
05:15 PM
Sestao River
Union Nettetal
05:30 PM
Köln II
Teruel
Valencia II
Calahorra
Real Sociedad II
Cartagena LU II
06:00 PM
Hércules
Alcorcon
Atlético Baleares
Algeciras
Recreativo Huelva
Espanyol II
Gimnastic
Cacereño
06:30 PM
Badajoz
Villarrobledo
Yeclano
Pozoblanco
Cordoba
El Nacional
12:00 AM
Puerto Quito
Chacaritas
08:00 PM
CD Olmedo
Atlas
FC Juarez
Mazatlán
01:00 AM
Club Queretaro
Puebla
02:05 AM
Necaxa
Comunicaciones
Diriangén
Pacific FC
02:00 AM
CS Herediano
Badbaado
Match Cancelled
Horseed
Heegan
Jazeera
Vaughan Azzurri
Hamilton United
Olaria
Volta Redonda
Brighton U21
AFC Bournemouth U21
Arsenal U21
Swansea City U21
UAE
Syria W
Țarigrad
Ocniţa
Vulturii Cutezători
Sîngerei
La Familia
CSF Cricova
Socol Copceac
Congaz
Zagorje
Brinje-Grosuplje
Miramar
Waterside Karori
Cancún
12:05 AM
Alebrijes de Oaxaca
Raya2
Venados FC
Mineros de Zacatecas
10:05 PM
CA La Paz
Agropecuario
12:10 AM
Club Atlético Güemes
Real Cartagena
12:15 AM
Real Santander
Independiente
12:30 AM
Huracan
Newells Old Boys
07:30 PM
Lanus
Tigre
Atletico Tucuman
Arsenal Sarandi
10:00 PM
River Plate
Universidad de Concepcion
Magallanes
Antofagasta
09:00 PM
Curico Unido
Nublense
Colo Colo
Uruguay Montevideo
01:10 AM
Palermo de Rocha
Atenas
Mar de Fondo
Durazno
11:00 PM
Porongos
Brazil U20 W
Costa Rica U20 W
Australia U20 W
Spain U20 W
Netherlands U20 W
Ghana U20 W
United States U20 W
Japan U20 W
Vénus
Auckland City
Sichuan Jiuniu
08:00 AM
Shaanxi Changan Athletic
Kunshan
Nantong Zhiyun
Qingdao Jonoon
11:30 AM
Suzhou Dongwu
Yadanarbon
08:30 AM
Myawady
O'Connor Knights
08:45 AM
Canberra Olympic
Videoton II
09:00 AM
Gyori ETO II
Kelen
Puskás II
Móri SE
Tatabánya
Gyirmót II
Balatonfüredi
Érdi VSE
Kaposvar
Veszprém
Budaörs
Nagykanizsai ULE
Csornai SE
Zsámbéki SK
III. Kerületi TUE
Teskánd
Zalaegerszegi TE II
Bicskei
04:00 PM
Komárom
Ferencváros II
Honvéd II
Dunaújváros-Pálhalma
Szolnoki MAV FC
MTK Budapest II
Majosi
Paksi SE II
Kecskeméti TE II
Monori Se
Hódmezővásárhely
PTE-PEAC
Dabas
Cegledi VSE
Szekszárd
Újpest II
ESMTK
Balassagyarmat VSE
Makó
Iváncsa
Bánk
Master 7
Ezra
Champasak United
Lao Army
Young Elephant
12:00 PM
Luangprabang United
Brisbane Roar II
09:30 AM
Gold Coast Knights
Peninsula Power
Logan Lightning
Centenary Stormers
Pine Hills
Shanghai Shenhua
Chengdu Better City
Henan Jianye
Wuhan Three Towns
Meizhou Kejia
Guangzhou R&F
Wuhan Zall
Beijing Guoan
Melbourne City
Wellington Phoenix
Adelaide City
Adelaide United
Avondale
Brisbane Roar
Oakleigh Cannons
Brisbane City
Gwangju FC
10:00 AM
Jeonnam Dragons
Gyeongnam FC
Daejeon Citizen
Asan Mugunghwa
10:30 AM
Gimpo Citizen
JEF United Chiba
Ventforet Kofu
Cheongju
Cheonan City
Benfica B
Estrela
Khujand
Sogdiana
Molde U19
11:00 AM
Viking U19
Start U19
Tromsø U19
Bodø / Glimt U19
Mjøndalen U19
Lillestrøm U19
Kristiansund U19
Temp Barnaul
Dinamo Barnaul
Kolomna
Saturn Ramenskoye
Essentuki
02:00 PM
StavAgrosoyuz
Dinamo Stavropol
FC Armavir
2Drots
Chertanovo Moscow
Elektron VN
SSh 7 Petrozavodsk
Nefis Kazan
Khimik Vurnary
Sakhalinets
04:30 PM
Balashikha
Selangor United
12:15 PM
Petaling Jaya City
Selangor
01:00 PM
Terengganu
Kedah
Sabah FA
Platense Res.
San Lorenzo Res.
Gimnasia La Plata Res.
Unión Santa Fe Res.
Atlético Tucumán Res.
Tigre Res.
Patronato Res.
Talleres Córdoba Res.
Dodoma Jiji
Mbeya City
Coastal Union
KMC
Simba
03:15 PM
Geita Gold
Azam
Kagera Sugar
Istiqlol
01:30 PM
CSKA Pomir
Cruz Azul U20
Tijuana U20
Mexiquense U20
Monterrey U20
Pachuca U20
América U20
Pakhtakor
Olympic
Nasaf
Olmaliq
Al Sadd
02:25 PM
Al Ahli Doha
Al Shamal
04:35 PM
Al-Gharafa
Busov Gaboltov
02:30 PM
Slovan Giraltovce
Veľká Lomnica
Partizán Bardejov
Bešeňová
Lipany
Slovan Modra
Galanta
Sokol Chminianska
MSK Tesla Stropkov
Lozorno
Dunajská Lužná
Viitorul Darabani
Bucovina Rădăuţi
Şomuz Fălticeni
Ceahlăul Piatra Neamţ
Paşcani
Stiinta Miroslava
SJ Vaslui
Hușana Huși
CSM Bacău
Dinamo Bacău
Sporting Lieşti
Aerostar Bacau
Râmnicu Sărat
Metalul Buzău
Sportul Chiscani
Viitorul Ianca
Făurei
Recolta Gheorghe Doja
CSM Fetești
Agricola Borcea
Olteniţa
Înainte Modelu
Dunărea Turris
Alexandria
Petrolul Potcoava
Sporting Roşiori
Filiaşi
Vediţa Coloneşti
Real Bradu
Unirea Bascov
Atletic United Ploiesti
Flacăra Moreni
Plopeni
Blejoi
Kids Tâmpa Braşov
Târgu Secuiesc
Municipal Braşov
Olimpic Cetate
Minerul Costeşti
Flacăra Horezu
Gilortul
Viitorul Şimian
Jiul Petroşani
Pandurii TG JIU
Progresul Ezeriș
Voinţa Lupac
CSM Lugoj
Armata Aurul Brad
Avântul Periam
Pobeda Stár Bišnov
Frontiera Curtici
Progresul Pecica
Gloria Lunca Teuz Cermei
Șoimii Lipova
CS Luceafarul Oradea
Crişul Chişineu Criş
Crişul Sântandrei
Sânmartin
Arieşul Turda
Viitorul Cluj
Sănătatea Cluj
Minerul Ocna Dej
Sportul Şimleu
SCM Zalău
Progresul Şomcuţa Mare
CSM Satu Mare
Avântul Reghin
Gloria Bistriţa
ACS Târgu Mureș 1898
Unirea Ungheni
Axiopolis
Gloria Albeşti
Paide
Vaprus
Otrant-Olympic
Mladost Lješkopolje
Igalo
Nikšić
Kom
Bokelj
Mladost DG
Zeta
Berane
Grbalj
Modriča
Slavija
Omarska
Sloboda Novi Grad
Kozara Gradiška
Podrinje Janja
Krupa na Vrbasu
Zvijezda 09
Laktaši
Sloboda Mrkonjić Grad
Tekstilac Derventa
Rudar Prijedor
Famos Vojkovići
Drina Zvornik
Radnik Bijeljina
Ljubić Prnjavor
Swit
Ursus Warszawa
Mławianka Mława
Sokół Ostróda
Legia Warszawa II
Lechia T. Mazowiecki
Warta Sieradz
Pelikan Łowicz
Pilica Białobrzegi
Pogoń Grod. Mazowiecki
Olimpia Zambrów
Jagiellonia II
Concordia Elbląg
Legionovia Legionowo
ŁKS Łódź II
Unia Skierniewice
Broń Radom
Błonianka Błonie
Świt Skolwin
Gedania Gdansk
Jarota Jarocin
Unia Janikowo
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Zawisza Bydgoszcz
Unia Swarzędz
Pogoń Szczecin II
Bałtyk Gdynia
Starogard Gdański
Solec K.
Olimpia Grudziądz
Sokół Kleczew
Polonia Środa
Vineta Wolin
Przodkowo
Stolem Gniewino
Stargard Szczeciński
Ślęza Wrocław
Kluczbork
Stal Brzeg
Raków Częstochowa II
Stilon Gorzów
Górnik Zabrze II
Lechia Zielona Góra
Chrobry Głogów II
Miedź Legnica II
Rekord Bielsko-Biała
Carina Gubin
Pawłowice Śląskie
Polonia Bytom
Gwarek Tarnowskie Góry
Odra Wodzislaw
Warta Gorzów
Polonia Nysa
Goczałkowice Zdrój
Cracovia Kraków II
Wisła Sandomierz
Wiązownica
Lublinianka
Unia Tarnow
Stal Stalowa Wola
Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski
Wieczysta Kraków
Sokół Sieniawa
Wisłoka Dębica
Podlasie Biała Podlaska
Korona Kielce II
KSZO 1929
Avia Świdnik
Łagów
Czarni Połaniec
Podhale Nowy Targ
Botev Ihtiman
Rilski Sportist
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Akademik Svishtov
Gigant Saedinenie
Atletik Kuklen
Sokol Markovo
Spartak Plovdiv
FK Rakovski
Asenovets
Spartak Peshtera
Levski Patalenitsa
Ozren Golyam izvor
Botev Lukovit
Klatovy
Příbram
Žďár nad Sázavou
Vysočina Jihlava
Sokol Tasovice
Hodonín
Nový Jičín
Hanácká
Sokol Brozany
Varnsdorf
Tatran Všechovice
Valašské Meziříčí
Ždírec nad Doubravou
Líšeň
Cidlina Novy Bydzov
Přepeře
Libčany
Český Brod
Dobrovice
Ústí nad Labem
Benešov
Táborsko
Jiskra Domažlice
Králův Dvůr
Otava Katovice
Přeštice
Hvězda Cheb
Mariánské Lázně
Chomutov
Karlovy Vary
Dálnice Speřice
Slovan Rosice
Bílovec
Třinec
Libišany
Letohrad
Ústí nad Orlicí
Sokol Živanice
Kozlovice
Frýdek-Místek
Velké Hamry
Chlumec nad Cidlinou
Spartak Soběslav
Písek
Bospor Bohumín
Hlučín
Vítkovice
Viktoria Otrokovice
Baník Most
Admira Praha
Šumperk
Uničov
Bzenec
Tatran Bohunice
Sokol Libiš
Vlašim
Motorlet Praha
Újezd Praha 4
Start Brno
Velké Meziříčí
Povltava FA
Chrudim
Turnov
Slovan Velvary
Čáslav
Loko Vltavín
Rokycany
Kladno
Arsenal Česká Lípa
Benátky nad Jizerou
Kosmonosy
Viktoria Žižkov
Hřebeč
Sokol Zápy
Shkendija
Skopje
Velež
Igman Konjic
Tuzla City
Posušje
Szombathelyi Haladas
Szeged 2011
Nyiregyhaza
Soroksar
Csakvar
Tiszakecske FC
MTE 1904
Kazincbarcikai
Dorogi FC
Szentlőrinc SE
Gyori ETO FC
03:45 PM
Siofok
Diosgyori VTK
Ajka
Kozarmisleny FC
Pécsi MFC
Budafoki LC
Gyirmot SE
Bekescsaba 1912
MTK Budapest
Pénzügyőr
Békéscsaba II
Eger
Füzesgyarmati
Hajdúszoboszlói SE
Debrecen II
DEAC
Diósgyőr II
Körösladány
Tiszafuredi VSE
Jászberényi Vasas
Sényő Carnifex
BKV Előre
Karcag SE
Kisvárda II
Putnok VSE
Tiszaújváros
FC Hatvan
BVSC
Vasas II
KäPa
PKKU
Hillerød
FC Fredericia
Vejle
Naestved
Ham-Kam
Tromso
VfB Lubeck
Hannover 96 II
Havelse
Bremer Sv
Weiche Flensburg
Borussia Hildesheim
Schwarz-Weiß Rehden
Holstein Kiel II
St. Pauli II
SV Drochtersen/assel
Phönix Lübeck
Teutonia Ottensen
BW Lohne
Werder Bremen II
SSV Jeddeloh
Kickers Emden
Kuressaare
Lääneranna
Trans Narva
FCI Tallinn
Flora Tallinn
Legion
Enppi
El Geish
El Sharqia Dokhan
Al Ahly
Tårnby FF
GVI
Gørslev
Karlslunde
Greve
Holbæk B&I
Herstedøster
B 1908
KFUM Roskilde
Brønshøj
LSF
Avarta
VB 1968
Allerød
Slagelse B&I
Næstved II
Herlev
Frederikssund
Skjold Sæby
KFUM
Otterup
Tarup-Paarup
Varde
Hedensted
B 1913
OKS
Brabrand II
Ringkøbing
B 1909
Marienlyst
AaB II
Nørresundby
Vejgaard B
Djursland
Kjellerup
Odder
ASA Aarhus
Aarhus Fremad II
FV Ravensburg
FC Rielasingen-Arlen
Oberachern
Göppinger SV
Backnang
SG Sonnenhof Grossaspach
Bissingen
Stuttgarter Kickers
Hollenbach
Neckarsulmer SU
Mutschelbach
Offenburger FV
CFR Pforzheim
Reutlingen
FC Nottingen
Freiburger FC
B36 Torshavn
NSI Runavik
Skála
Vikingur Gota
Cerro
La Luz
Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Haifa
Bnei Sakhnin
Maccabi Bnei Raina
Färjestaden
Växjö
Säffle
Mallbacken W
Rosengård 1917
Bromölla W
Göteborgs DFF W
Jitex W
Sollentuna W
Älvsjö AIK W
Kolubara
Radnicki NIS
Uzwil
Winterthur II
Värmbols
Karlberg
FV Engers 07
Eisbachtal
Royal AM
Orlando Pirates
Magni
KF
Reynir
IR Reykjavik
Völsungur
Ægir
Vikingur Olafsiik
Throttur Reykjavik
Fjardabyggd / Leiknir
07:15 PM
Höttur / Huginn
Haukar
Njardvik
Nardo
Rosenborg II
Ruggell
Eschen / Mauren
Triesenberg II
Balzers II
Schaan II
Eschen / Mauren III
Baunatal
Hanau 93
Dessel Sport
Knokke
Francs Borains
Royal Antwerp II
KAA Gent II
URSL Visé
Oud-Heverlee Leuven II
Hoogstraten
Mandel United
Olympic Charleroi
Rupel Boom
Ninove
Sint-Eloois-Winkel
Heist
Sporting Charleroi II
Tienen
Thes Sport
Liège
RAAL La Louvière
Patro Eisden
Flamengo U20
06:15 PM
Internacional U20
Solihull Moors
York
Cray Wanderers
Bognor Regis Town
Kingstonian
Wingate & Finchley
Gosport Borough
Swindon Supermarine
Truro City
Poole Town
Grays Athletic
Maldon & Tiptree
New Salamis
Brentwood Town
Bedfont Sports
Northwood
Southall
Uxbridge
Exmouth
Wimborne Town
Tavistock
Paulton Rovers
Cambridge City
Spalding United
Grimsby Borough
Carlton Town
Biggleswade
Waltham Abbey
FC Romania
Barton Rovers
Platense
Match Postponed
Santa Tecla
Once Municipal
Chalatenango
Firpo
Isidro Metapán
Alianza
Jocoro
FAS
Águila
Atlético Marte
Dragón
Independiente de La Chorrera
Deportivo Universitario
FC Inter Wanica
09:30 PM
SNL
Criciuma
Operario-PR
Oeste
Água Santa
Atlético Ottawa
HFX Wanderers FC
Albion Pros
Maryland Bobcats
Orlando City II
Rochester Rhinos
Independiente Medellin
Deportes Tolima
Fluminense
Fortaleza EC