Arsenal
11:30 AM
Match Finished
Tottenham
Bournemouth
02:00 PM
Brentford
Crystal Palace
Chelsea
Fulham
Newcastle
Liverpool
Brighton
Southampton
Everton
West Ham
04:30 PM
Wolves
Napoli
01:00 PM
Torino
Inter
04:00 PM
AS Roma
Empoli
06:45 PM
AC Milan
Cadiz
12:00 PM
Villarreal
Getafe
02:15 PM
Valladolid
Sevilla
Atletico Madrid
Mallorca
07:00 PM
Barcelona
St. Vincent / Grenadines
08:30 PM
Grenada
Blackburn
Millwall
Blackpool
Norwich
Bristol City
QPR
Cardiff
Burnley
Coventry
Middlesbrough
Reading
Huddersfield
Rotherham
Wigan
Sheffield Utd
Birmingham
Sunderland
Preston
West Brom
Swansea
RB Leipzig
01:30 PM
Vfl Bochum
SC Freiburg
FSV Mainz 05
1.FC Köln
Borussia Dortmund
Eintracht Frankfurt
Union Berlin
VfL Wolfsburg
VfB Stuttgart
Werder Bremen
Borussia Monchengladbach
Accrington ST
Morecambe
Bolton
Lincoln
Burton Albion
Forest Green
Cambridge United
Derby
Charlton
Oxford United
Cheltenham
Shrewsbury
Exeter City
Bristol Rovers
Fleetwood Town
Barnsley
Ipswich
Portsmouth
Milton Keynes Dons
Peterborough
Port Vale
Sheffield Wednesday
Wycombe
Plymouth
Congleton Town
AFC Fylde
Anstey Nomads
Shefford Town & Campton
Gainsborough Trinity
Worksop Town
Bamber Bridge
Buxton
South Shields
Marske United
Hyde United
Darlington 1883
Chester
Hanley Town
Scarborough Athletic
Curzon Ashton
Chorley
Blyth Spartans
Stocksbridge Park Steels
Ashington AFC
Peterborough Sports
Hemel Hempstead Town
Cheshunt
Kidderminster Harriers
AFC Hornchurch
Braintree
Coalville Town
AFC Sudbury
Billericay Town
Biggleswade Town
Alvechurch
Nuneaton Town
King's Lynn Town
Kettering Town
Romford
Chelmsford City
Basford United
Boston United
Banbury United
Berkhamsted
St Ives Town
Chasetown
Taunton Town
Walton & Hersham
Dulwich Hamlet
Folkestone Invicta
Hendon
Herne Bay
Weston-super-Mare
Helston Athletic
Carshalton Athletic
Havant & Wville
Metropolitan Police
Chippenham Town
Weymouth
Welling United
Oxford City
Plymouth Parkway
Gloucester City
Merthyr Town
Worthing
Eastbourne Borough
Three Bridges
Hereford
Bath City
Sevenoaks Town
Beckenham Town
Binfield
Yate Town
Bracknell Town
Swindon Supermarine
Farnborough
Hanwell Town
Ebbsfleet United
Clitheroe
Bury AFC
Hampton & Richmond
Paulton Rovers
Strasbourg
03:00 PM
Rennes
Paris Saint Germain
Nice
Cambuur
02:30 PM
PSV Eindhoven
Groningen
04:45 PM
AZ Alkmaar
Ajax
06:00 PM
GO Ahead Eagles
Twente
Vitesse
New England Revolution
05:30 PM
Atlanta United FC
Colorado Rapids
07:30 PM
FC Dallas
Charlotte
09:30 PM
Philadelphia Union
FC Cincinnati
11:30 PM
Chicago Fire
Columbus Crew
New York Red Bulls
Montreal Impact
DC United
Al Wakrah
04:15 PM
Al-Sailiya
UMM Salal
Al Sadd
Al Ahli Doha
Qatar SC
Gualaceo SC
12:00 AM
Universidad Catolica
9 de Octubre
10:45 PM
LDU de Quito
Puebla
Club America
FC Juarez
02:00 AM
U.N.A.M. - Pumas
Atletico San Luis
10:00 PM
Tigres UANL
Monterrey
10:05 PM
Pachuca
Talleres Remedios
Acassuso
UAI Urquiza
06:30 PM
Canuelas
Tijuana W
Toluca W
Tigres UANL W
Monterrey W
Pumas UNAM W
05:00 PM
León W
Carlos A. Mannucci
Ayacucho FC
Platense
Match Postponed
Atlético Marte
Alianza
Chalatenango
Isidro Metapán
Águila
Jocoro
FAS
Dragón
Firpo
09:00 PM
NEC Res.
La Fama
Caravel
10:30 PM
Dakota
Jazeera
Badbaado
Green Mamba
Seven Dreams
Denver
Nsingizini Hotspurs
Moneni Pirates
Tambuti
Guabirá
Jorge Wilstermann
Nacional Potosí
Royal Pari
Aurora
09:15 PM
Atlético Palmaflor
Bolívar
Independiente Petrolero
Pembroke Hamilton Club
North Village Rams
García Ágreda
Deportivo Cervecería
Real Oruro
Mojocoya
Napier City Rovers
Wellington Phoenix II
Wellington Olympic
Auckland City
Cashmere Technical
Miramar
Naughty Boys
LDF
CCX
Bantu
LMPS
Liphakoe
LCS
Lijabatho
Manonyane
Machokha
Lifofane
Mazenod Swallows
Galaxy
Linare
Matlama
Lioli
Nyva Buzova
Kremin' II
Khust City
Chayka
Nyva Vinnytsya
Zvyahel
Gimnasia Jujuy
12:10 AM
San Martin Tucuman
Deportivo Madryn
Sacachispas
Almagro
06:05 PM
Independ. Rivadavia
Villa Dalmine
Brown DE Adrogue
Alvarado
Ferro Carril Oeste
Chapecoense-sc
12:30 AM
Bahia
Brusque
Criciuma
Ituano
CRB
Union Santa Fe
Newells Old Boys
Racing Club
Rosario Central
Central Cordoba de Santiago
Sarmiento Junin
Defensa Y Justicia
San Lorenzo
Huracan
Banfield
Godoy Cruz
Arsenal Sarandi
Independiente
Independiente Medellin
01:00 AM
Alianza Petrolera
Cortulua
Bucaramanga
Once Caldas
09:05 PM
Jaguares
San Francisco FC
Independiente de La Chorrera
Sporting San Miguelito
11:15 PM
Plaza Amador
Las Vegas Lights
New Mexico United
Loudoun United
Detroit City
Miami FC
11:00 PM
Memphis 901
Hartford Athletic
Charleston Battery
Pittsburgh Riverhounds
San Antonio
Indy Eleven
Tulsa Roughnecks
Pacific FC
FC Edmonton
HFX Wanderers FC
Atlético Ottawa
Forge
York United
San Diego Wave
North Carolina Courage W
NJ/NY Gotham FC
Portland Thorns W
Washington Spirit W
Houston Dash W
Racing Louisville W
Kansas City W
Mictlán
Comunicaciones II
Deportivo Sanarate
Gimpo Citizen
04:30 AM
Asan Mugunghwa
Seoul E-Land FC
07:00 AM
Bucheon FC 1995
FC Anyang
09:30 AM
Ansan Greeners
Cerezo Osaka
05:00 AM
Shonan Bellmare
Avispa Fukuoka
Vissel Kobe
Kashima
06:00 AM
FC Tokyo
Sanfrecce Hiroshima
Urawa
Sagan Tosu
Kyoto Sanga
Consadole Sapporo
Kawasaki Frontale
Nagoya Grampus
Yokohama F. Marinos
Gamba Osaka
Kashiwa Reysol
Montedio Yamagata
Albirex Niigata
Thespakusatsu Gunma
Omiya Ardija
Ventforet Kofu
Tochigi SC
Tokushima Vortis
Machida Zelvia
FC Ryukyu
Yokohama FC
Oita Trinita
10:00 AM
V-varen Nagasaki
Fujieda MYFC
YSCC
Kagoshima United
Parceiro Nagano
Siheung Citizen
Pocheon
Paju Citizen
Daejeon Korail
Cheonan City
Dangjin Citizen
Gyeongju HNP
Hwaseong
Cheongju
Gimhae City
FC Seoul
Daegu FC
Incheon United
07:30 AM
Ulsan Hyundai FC
Jeonbuk Motors
Pohang Steelers
Persewar
06:15 AM
Persipura Jayapura
Sulut United
07:15 AM
PSBS Biak Numfor
Persipal
Putra Delta Sidoarjo
Persipa Pati
08:15 AM
Persikab Bandung
Nusantara United
PSCS Cilacap
Persegres Gresik United
PSIM Yogyakarta
Persekat
Putra Sinar Giri
PSPS
08:30 AM
Karo United
Persiraja Banda Aceh
Perserang
PSKC Cimahi
11:15 AM
Sriwijaya FC
Persijap
Persela Lamongan
Baník Ostrava U19
08:00 AM
Karviná U19
Vysočina Jihlava U19
09:00 AM
Zlín U19
Hradec Králové U19
Sparta Praha U19
Slovácko U19
Zbrojovka Brno U19
Mladá Boleslav U19
Viktoria Plzeň U19
Pardubice U19
Příbram U19
Sigma Olomouc U19
11:00 AM
Jindřichův Hradec
České Budějovice U19
11:45 AM
Dukla Praha U19
Dumbrăviţa
Ripensia Timisoara
Politehnica Iasi
Minaur Baia Mare
Progresul Spartac
Unirea Dej
Viitorul Şelimbăr
CSA Steaua Bucureşti
Sindjelic Beograd
Teleoptik
Buducnost Dobanovci
Zemun
Ceres
Maharlika
Azkals
Kaya
Khovd
Ulaanbaatar City
BCH Lions
Khoromkhon
Chippa United U23
Stellenbosch U23
Golden Arrows U23
Royal AM U23
Sekhukhune United U23
Mamelodi Sundowns U23
Marumo Gallants U23
10:30 AM
Kaizer Chiefs U23
Canberra FC
Monaro Panthers
Třinec
Chrudim
Líšeň
Karviná
Prostějov
Sparta Praha II
Zbuzany
Povltava FA
Motorlet Praha
Dukla Praha II
České Budějovice II
Viktoria Plzeň II
Králův Dvůr
Jiskra Domažlice
Přeštice
12:30 PM
Loko Vltavín
Karlovy Vary
Admira Praha
Benešov
Přepeře
Slovan Velvary
Ústí nad Labem
Baník Souš
Sokol Živanice
Petřín Plzeň
Tochovice
Mariánské Lázně
Příbram II
Komárov
Sokol Lom
Hořovicko
Slavoj Český Krumlov
Otava Katovice
Klatovy
Doubravka
Aritma Praha
Spartak Soběslav
Horní Bříza
Sokol Libiš
Admira Praha II
Arsenal Česká Lípa
Kladno
Kosmonosy
Louny
Hvězda Cheb
Štětí
Český Brod
Újezd Praha 4
Slaný
Neratovice-Byškovice
Brandýs nad Labem
Letohrad
Velké Hamry
Benátky nad Jizerou
Trutnov
Čáslav
Náchod
Ústí nad Orlicí
Vysoké Mýto
Cidlina Novy Bydzov
Tatran Bohunice
Ždírec nad Doubravou
Břeclav
Dálnice Speřice
Humpolec
Start Brno
Havlíčkův Brod
Žďár nad Sázavou
Opava II
Karviná II
Unie Hlubina
Beskyd Frenštát
Břidličná
Krnov
Viktoria Plzeň W
Dukla Praha W
Slovan Liberec W
Horní Heršpice W
Baník Ostrava W
Slavia Praha W
Pusamania Borneo
Persepam Madura Utd
Dewa United
Cilegon United
Arema FC
Persebaya Surabaya
FC UFA
08:45 AM
Baltika
Enisey
Makhachkala
Veles
Volgar Astrakhan
Volga Ulyanovsk
Ska-khabarovsk
Rubin
Arsenal Tula
KAMAZ
Rodina Moskva
FK Neftekhimik
Akron
Urozhay
Krasnodar 2
Alaniya Vladikavkaz
Shinnik Yaroslavl
Boeung Ket
Angkor Tiger
Phnom Penh Crown
Visakha
NagaWorld
Kirivong Sok Sen Chey
National Defense
Svay Rieng
Yadanarbon
Shan United
St. Pauli U19
Energie Cottbus U19
Hannover 96 U19
Hansa Rostock U19
Hertha BSC U19
Hertha Zehlendorf U19
Mainz 05 U19
Eintracht Frankf U19
Bayern München U19
Hoffenheim U19
Bayer Leverkusen U19
Bochum U19
Wolfsburg U19
Magdeburg U19
Heidenheim U19
Reutlingen U19
Werder Bremen U19
Hamburger SV U19
RB Leipzig U19
BAK 07 U19
Freiburg U19
Astoria Walldorf U19
Augsburg U19
Stuttgart U19
Borussia Dortmund U19
Bonner SC U19
Hilden U19
Fortuna Düsseldorf U19
Darmstadt 98 U19
Nürnberg U19
Bánk
MTK Budapest II
Cagliari U19
Napoli U19
Internazionale U19
Atalanta U19
Torino U19
Juventus U19
Cesena U19
Sassuolo U19
Sampdoria U19
Frosinone U19
Wisła Kraków U18
Arka Gdynia U18
Korona Kielce U18
Lech Poznań U18
Pogoń Szczecin U18
Raków Częstochowa U18
Zagłębie Lubin U18
Cracovia U18
Jagiellonia U18
Polonia Warszawa U18
Legia Warszawa U18
Śląsk Wrocław U18
Phú Thọ
Bóng đá Huế
SK Poltava
Chernihiv
Dinaz Vyshhorod
Polessya
Hirnyk-Sport
Metalurh Zaporizhya
Karpaty
Prykarpattia
Reggina U19
Perugia U19
Virtus Entella U19
Cosenza U19
Genoa U19
Cittadella U19
Monopoli U19
Spezia U19
Brescia U19
Cremonese U19
Como U19
SPAL U19
Monza U19
Vicenza U19
Parma U19
AlbinoLeffe U19
Pordenone U19
Padova U19
Reggiana U19
Alessandria U19
Venezia U19
FeralpiSalò U19
Ascoli U19
Crotone U19
Imolese U19
Pescara U19
Salernitana U19
Lazio U19
Ternana U19
Pisa U19
Viterbese Castrense U19
Benevento U19
Tanjong Pagar
Young Lions
Tampines Rovers
Geylang International
Sydney United
09:45 AM
Macarthur
Ytterhogdal
Storfors
Älgarna
Kiruna FF
Boden
Bergnäsets
Friska Viljor
Stöde
Skellefteå
Umeå FC Akademi
Sandviks
IFK Östersund
IFK Luleå
Gottne
Tukums
Auda
Rīgas FS
Metta / LU
FK Liepaja
Spartaks Jurmala
FK Ruh Brest Res.
Slutsk Res.
Gomel Res.
Vitebsk Res.
Belshina
Dinamo Brest
Dinamo Minsk
Shakhter Soligorsk
Bate Borisov
Torpedo Zhodino
Osipovichy
Smorgon
Lokomotiv Gomel
11:50 AM
Slonim
Lida
Ostrovets FC
Grobiņa
Dinamo Rīga
Riga FC II
Salaspils
Valmiera II
Progress / AFA Olaine
Rēzekne FA
Smiltene
GVI
Gørslev
B 1908
Greve
Karlslunde
Brønshøj
Tårnby FF
Herstedøster
KFUM
Næstved II
Avarta
Slagelse B&I
Frederikssund
Skjold Sæby
Allerød
LSF
Herlev
VB 1968
Avangard Kursk
Sakhalinets
Legia Warszawa II
Warta Sieradz
Broń Radom
Concordia Elbląg
Błonianka Błonie
Pogoń Grod. Mazowiecki
Sokół Ostróda
Unia Skierniewice
Swit
Olimpia Zambrów
Lechia T. Mazowiecki
Legionovia Legionowo
Ursus Warszawa
ŁKS Łódź II
Mławianka Mława
Pilica Białobrzegi
Gedania Gdansk
Bałtyk Gdynia
Stargard Szczeciński
Unia Janikowo
Sokół Kleczew
Vineta Wolin
Polonia Środa
Pogoń Szczecin II
Solec K.
Jarota Jarocin
Stolem Gniewino
Unia Swarzędz
Olimpia Grudziądz
Starogard Gdański
Raków Częstochowa II
Carina Gubin
Chrobry Głogów II
Goczałkowice Zdrój
Polonia Nysa
Ślęza Wrocław
Stal Brzeg
Odra Wodzislaw
Lechia Zielona Góra
Polonia Bytom
Stilon Gorzów
Miedź Legnica II
Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry
Warta Gorzów
Derby County U18
Wolves U18
Everton U18
Manchester City U18
Manchester United U18
Blackburn Rovers U18
Newcastle United U18
Stoke City U18
Leeds United U18
Sunderland U18
Liverpool U18
Nottingham Forest U18
Brighton U18
Leicester City U18
Crystal Palace U18
Chelsea U18
Norwich City U18
Arsenal U18
Southampton U18
Fulham U18
Aston Villa U18
Tottenham Hotspur U18
West Ham United U18
West Bromwich Albion U18
Thanh Hóa
Binh Dinh
Nam Dinh
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Song Lam Nghe An
Viettel
Ha Noi
12:15 PM
Binh Duong
Feyenoord U18
De Graafschap U18
Ajax U18
PEC Zwolle U18
ADO Den Haag U18
AZ U18
Twente / Heracles U18
01:15 PM
PSV U18
Real Betis W
Granad. Tenerife W
Deportivo Alavés
Villarreal W
Sporting Huelva W
Valencia W
Barcelona W
Madrid CFF W
Inhulets
Vorskla Poltava
Lviv
Dnipro-1
Metal Kharkiv
Shakhtar Donetsk
Ethiopian Medhin
Kedus Giorgis
Dire Dawa Kenema
Sidama Bunna
CSKA Moskva W
Rostov
Benfica Castelo Branco
Farense
Lajense
Moreirense
Varzim
Feirense
Vasco da Gama Vidigueira
Leixoes
Sanjoanense
Os Marialvas
Oliveira Hospital
Estrela
Joane
Belenenses
União de Leiria
Montalegre
Águeda
Pevidem
1º Maio Funchal
FC Serpa
Arronches e Benfica
Vianense
CF Os Belenenses
03:45 PM
Torreense
Hudiksvall
Gute
Skiljebo
Kungsängen
Akropolis
Match Cancelled
Uppsala
Forsbacka
Stocksund
Khujand
Fayzkand
Ravshan
Regar-TadAZ
Pattaya United
Phrae United
Raj Pracha
Suphanburi
Chiangmai FC
Krabi FC
Udon Thani
Kasetsart FC
Pendikspor
Goztepe
Sakaryaspor
Yeni Malatyaspor
Altay
Eyüpspor
Rizespor
BB Bodrumspor
Fiorentina W
Sassuolo W
AC Milan W
Sampdoria W
Flamurtari
Besa Kavajë
Korabi Peshkopi
Turbina Cërrik
Besëlidhja Lezhë
Tërbuni Pukë
Apolonia Fier
Lushnja
Luzi 2008
Skenderbeu Korce
Mindil Aces
Hellenic Athletic
Lokomotiv Sofia
10:45 AM
Ludogorets
Mallbacken W
Bromölla W
Bergdalens
Sundsvall W
Norrköping W
Växjö
Alingsås W
Lidköping W
Jitex W
AFC Eskilstuna
Orebro SK
Orgryte IS
IK brage
Landskrona BoIS
dalkurd FF
Ostersunds FK
Halmstad
Ullern
Vard
Notodden
Egersund
Ørn Horten
Sotra
Moss
Staal Jørpeland
Strommen
Øygarden
Arendal
Kvik Halden
Sollentuna
Täby
Örebro Syrianska
Forward
Hammarby Talang
gefle IF
Haninge
Stockholm Internazionale
Umeå FC
Sandviken
Tvååker
Olympic
Vänersborgs IF
Gais
Lindome
IFK Malmö
ljungSKile SK
Torns
Lund
Oskarshamns AIK
Angelholms FF
Atvidabergs FF
Ahlafors
Stenungsund
Kumla
Lidköping
Karlslund
Nordvärmland
Herrestads
Gauthiod
Assyriska BK
Höganäs
Ullared
Hittarp
Sävedalen
Tölö
Husqvarna
Astrio
IF Ready
Fyllingsdalen
Os
Lokomotiv Oslo
Nordstrand
SF Grei
Kjelsås II
Frøya
Kaspiy
FK Aksu
Ordabasy
Atyrau
Taraz
Maqtaaral
LaPa
NJS
Atlantis
PeKa
KuPS Akatemia
Reipas
Kiffen
PKKU
Futura
PPJ
JIPPO
KäPa
I-Kissat
VJS
GrIFK
FC jazz
Musa
SalPa
KaaPo
Klubi-04
Tampere United
EPS
HJS Akatemia
Ilves II
FC Komeetat
VIFK
KajHa
Rops
GBK
JS Hercules
OLS
OTP
JJK
Kraft
Vaajakoski
JBK
Ekranas
Neptūną Klaipėda
Garliava
Babrungas
SpVgg Greuther Furth
SV Sandhausen
Holstein Kiel
Hansa Rostock
Fortuna Dusseldorf
Arminia Bielefeld
FC St. Pauli
FC Heidenheim
Orenburg
PFC Sochi
Khimki
CSKA Moscow
Lokomotiv Moscow
Ural
Nakhon Ratchasima FC
Khon Kaen United
Police Tero
Lamphun Warrior
Chiangrai United
Sukhothai FC
Bangkok Glass
Muangthong United
Ishøj
Middelfart
Lyseng
AB Tårnby
SfB-Oure
FA 2000
Næsby
Vanløse
Śląsk Wrocław II
Znicz Pruszków
Olimpia Elbląg
Kotwica Kołobrzeg
Pogoń Siedlce
Wisła Puławy
Stomil Olsztyn
Lech Poznań II
Motor Lublin
Siarka Tarnobrzeg
Górnik Polkowice
Radunia Stężyca
Otterup
Brabrand II
Tarup-Paarup
Varde
OKS
B 1909
Hedensted
Marienlyst
VRI
AaB II
Viby
Kjellerup
Odder
ASA Aarhus
Nørresundby
Vejgaard B
Djursland
Aarhus Fremad II
Luki-Energiya
Rodina Moskva III
Torpedo Vladimir
Tekstilshchik
Chertanovo Moscow
Tver
Zenit Izhevsk
Khimik Vurnary
Tyumen
Ural II
Kansanshi Dynamos
Green Eagles
NAPSA Stars
Man Utd Zambia Academy
Nchanga Rangers
Nkana
Chambishi
Forest Rangers
Green Buffaloes
Prison Leopards
Kabwe Warriors
Lumwana Radiants
Zanaco
Red Arrows
SV Babelsberg 03
Lichtenberg
Tennis Borussia
Greifswalder FC
Chemnitzer FC
BSG Chemie Leipzig
Blau-Weiß 90 Berlin
Makkabi
Rostocker FC
Dynamo Schwerin
FC Frankfurt
Tasmania Berlin
Shirak
Lernayin Artsakh
Pyunik Yerevan
Alashkert
Unia Tarnow
Wisłoka Dębica
Lublinianka
Czarni Połaniec
Orlęta Radzyń Podlaski
Łagów
Chełmianka Chełm
Wieczysta Kraków
Blackburn Rovers U21
Manchester United U21
Chelsea U21
Leicester City U21
Liverpool U21
Arsenal U21
West Ham United U21
Crystal Palace U21
BTS Neustadt
OSC Bremerhaven
Brinkumer SV
Schwachhausen
Aumund-Vegesack
Werder Bremen III
Woltmershausen
Hemelingen
TuSpo Surheide
Blumenthaler SV
Drita
Drenica Skënderaj
Llapi
Malisheva
Dukagjini
Ferizaj
Blacks Power
BUL
KCCA
Wakiso Giants
Maroons
Busoga United
UPDF
Express
URA
Onduparaka
FC Koln W
11:01 AM
Turbine Potsdam W
Gagra
Dila
Samgurali
Saburtalo
Telavi
Lokomotivi Tbilisi
Tallinna Kalev
Vaprus
Kuressaare
Tammeka
Flora Tallinn
Legion
Heart OF Midlothian
Rangers
Aberdeen
Kilmarnock
Celtic
Motherwell
Dundee Utd
ST Johnstone
Ross County
Hibernian
ST Mirren
Livingston
Kasimpasa
Gazişehir Gaziantep
Ankaragucu
Istanbul Basaksehir
Kayserispor
Trabzonspor
Adana Demirspor
Galatasaray
Mechelen
Club Brugge W
Standard Liege W
White Star Woluwe W
Eendracht Aalst W
OH Leuven W
Kitzbühel
SVG Reichenau
Kufstein
Fügen
Imst
Schwaz
Weiche Flensburg
Teutonia Ottensen
Kickers Emden
Phönix Lübeck
SSV Jeddeloh
St. Pauli II
Turan
Zira
Qarabag
Neftchi Baku
Gareji
Rustavi
Shukura
WIT Georgia
Merani Tbilisi
Spaeri
Aston Villa W
Manchester United W
Veles 2020
DYuSSh-3 Pinsk
Gazovik
Viktoriya Maryina Horka
Partizan Salihorsk
Uni Minsk
Kjelsås
Levanger
Bærum
Frigg
Gjøvik-Lyn
Alta
Enskede
United Nordic
Huddinge
Lidingö
Smedby
Syrianska FC
Nyköping
IFK Eskilstuna
Lillehammer
Volda
Førde
Spjelkavik
Aalesund II
Hønefoss
Elverum
Toten
Bjarg
Sola
Brodd
Stord
Vidar
Fana
Brann II
Viking II
Bremnes
Åkra
Djerv
Lysekloster
Fram
Follo
Pors Grenland
Sprint-Jeløy
Vindbjart
Urædd
Randesund
Halsen
Fredrikstad II
Mandalskameratene
Nardo
Kolstad
Tiller
Trygg/Lade
Steinkjer
Melhus
Senja
Fløya
Lørenskog
Gjelleråsen
Laagri
Elva
Tulevik
Paide II
Jonava
Džiugas Telšiai
Hegelmann Litauen
Šiauliai
Vendsyssel FF
FC Helsingor
Nykobing FC
Sonderjyske
Borac Banja Luka
Sloga Doboj
Leotar
Zeljeznicar Sarajevo
Siroki Brijeg
Igman Konjic
IFK Hässleholm
Högsby
Ariana
Berga
Nosaby
Österlen
Räppe
Eslov
Harrogate Town
Bradford
AFC Wimbledon
Colchester
Carlisle
Crewe
Crawley Town
Stevenage
Gillingham
Sutton Utd
Leyton Orient
Newport County
Rochdale
Doncaster
Salford City
Grimsby
Stockport County
Walsall
Swindon Town
Northampton
Tranmere
Barrow
VfL Osnabruck
Waldhof Mannheim
MSV Duisburg
Hallescher FC
SV Elversberg
Verl
Borussia Dortmund II
TSV 1860 Munich
FC Saarbrucken
Freiburg II
Bayreuth
Dynamo Dresden
Nordsjælland
AGF
Roskilde
Esbjerg
Aarhus Fremad
Skive
Kolding IF
Frem
Jammerbugt
AB Copenhagen
B 93
Brabrand
Austria Wien W
Wacker Innsbruck W
Etimesgut Belediyespor
Hekimoğlu Trabzon
Ankara Demirspor
Pazarspor
Serik Belediyespor
Buca FK
Kırşehir Belediyespor
Utaş Uşakspor
Kastamonuspor 1966
Fethiyespor
Nazilli Belediyespor
Ankaraspor
Somaspor
Tarsus İdman Yurdu
Arnavutköy Belediyespor
İnegölspor
Sarıyer
Kırklarelispor
Kocaelispor
Balıkesirspor
Karacabey Belediyespor
Adıyaman 1954
Isparta 32 Spor
24 Erzincanspor
Afjet Afyonspor
Amed
Batman Petrolspor
Sivas Belediyespor
Menemen Belediyespor
Düzcespor
Şanlıurfaspor
Bayburt İÖİ
Bursaspor
Erokspor
Erzin Spor
Van BB
Diyarbekirspor
Zonguldak Kömürspor
Völs
Oberperfuss
Union Innsbruck
SV Innsbruck
St. Johann in Tirol
Mayrhofen
Golling
Pinzgau Saalfelden
Bischofshofen
Anif
Austria Salzburg
TSV St. Johann
Grödig
Wals-Grünau
UFC Hallein
Kuchl
Zimbru
Dinamo-Auto
Milsami Orhei
CSF Bălți
Legion Dynamo
Alaniya Vladikavkaz II
Dinamo Stavropol
Biolog
SKA Rostov
Rotor Volgograd
Druzhba
Mashuk-KMV
Chernomorets
Kuban Kholding
Bari
Brescia
Cagliari
Venezia
Cittadella
Ternana
Modena
Reggina
Palermo
Sudtirol
Parma
Frosinone
Spal
Genoa
Perugia
Pisa
Stuttgart II
FC 08 Homburg
FC Astoria Walldorf
Hessen Kassel
Wormatia Worms
Hoffenheim II
Bahlinger SC
FSV Frankfurt
Köln II
SG Wattenscheid 09
Straelen
Wiedenbrück
Borussia M'gladbach II
FC Bocholt
Alemannia Aachen
Fortuna Koln
Kaan-Marienborn
Fortuna Düsseldorf II
SV Rodinghausen
Wuppertaler SV
SC Freital
Eilenburg
Blau-Weiß Zorbau
Einheit Wernigerode
Ludwigsfelde
Oberlausitz Neugersdorf
Westerhausen
An der Fahner Höhe
FC Grimma
Krieschow
Plauen
VfL Halle
Auerbach
Wacker Nordhausen
Union Sandersdorf
Einheit Rudolstadt
FV Ravensburg
Bissingen
Göppinger SV
Reutlingen
Neckarsulmer SU
Freiburger FC
Offenburger FV
Stuttgarter Kickers
Oberachern
Backnang
Hollenbach
FC Holzhausen
Pansdorf
Oldenburger SV
Kilia Kiel
Weiche Flensburg II
Todesfelde
Union Neumünster
Frisia 03 Risum-Lindholm
Bordesholm
Inter Türkspor Kiel
Dornbreite Lübeck
TuS Koblenz
Mülheim-Kärlich
Arminia Ludwigshafen
Pirmasens
Pfeddersheim
Schott Mainz
Sv Morlautern
Jägersburg
Gonsenheim
Alemannia Waldalgesheim
TuS Kirchberg
Eisbachtal
Partizán Bardejov
Slávia TU Košice
Námestovo
Svidník
Spišská Nová Ves
Slovan Giraltovce
Vranov nad Topľou
Fiľakovo
Makedonija GjP
Struga
Bregalnica Štip
FK Rabotnicki
Bidco United
Nzoia Sugar
GOR Mahia
Ulinzi Stars
KCB
Kariobangi Sharks
Talanta
Fortune Sacco
PIF
SJK Akatemia
JäPS
FF Jaro
PK-35
IF Gnistan
Gramshi
Sopoti Librazhd
Iliria Fushë-Krujë
Ada Velipojë
Naftëtari Kuçovë
Bulqiza
Vora
Shënkolli
Veleçiku Koplik
Murlani
Stiinta Miroslava
Ceahlăul Piatra Neamţ
ACS Foresta Suceava
CSM Bacău
Bucovina Rădăuţi
Şomuz Fălticeni
Rapid Brodoc
Viitorul Darabani
Sighetu Marmaţiei
CSM Satu Mare
Bihor Oradea
Gloria Bistriţa
SCM Zalău
CFR Cluj II
Victoria Carei
Minerul Ocna Dej
Focşani
Voința Limpeziș
Viitorul Ianca
Sporting Lieşti
Metalul Buzău
Braila
Dinamo Bacău
Râmnicu Sărat
Voluntari II
FCV Farul Constanţa II
Agricola Borcea
Dunarea Calarasi
Recolta Gheorghe Doja
Gloria Albeşti
Gloria Băneasa
CS Afumati
Popești-Leordeni
Muscelul Câmpulung Elite
Olimpic Zărneşti
Municipal Braşov
Păuleşti
Olimpic Cetate
Târgu Secuiesc
Odorheiu Secuiesc
Plopeni
Blejoi
Kids Tâmpa Braşov
Sepsi II
Sporting Roşiori
Minerul Costeşti
Cozia Călimăneşti
Flacăra Horezu
Viitorul Dăești
Vediţa Coloneşti
Voinţa Lupac
Jiul Petroşani
Retezatul Haţeg
Viitorul Şimian
Gloria Lunca Teuz Cermei
Ghiroda şi Giarmata Vii
CSM Reşiţa
Pobeda Stár Bišnov
Progresul Pecica
Ineu
Viitorul Cluj
ACS Târgu Mureș 1898
Corvinul Hunedoara
Unirea Ungheni
Ocna Mureș
Sănătatea Cluj
Selangor United
Pahang
Johor Darul Takzim FC
Negeri Sembilan
Selangor
Melaka United
Kedah
Petaling Jaya City
Terengganu
Sabah FA
Grazer AK
Sturm Graz II
Rapid Wien II
SV Lafnitz
Admira Wacker
FC Liefering
Ujpest
Kisvarda FC
Debreceni VSC
Budapest Honved
Vasas
Zalaegerszegi TE
Gmünd
Spittal
Noordwijk
Excelsior Maassluis
HHC
Rijnsburgse Boys
FC Lisse
OFC Oostzaan
Spakenburg
Quick Boys
Kozakken Boys
AFC Amsterdam
Volendam II
SVV Scheveningen
Katwijk
TEC
Koninklijke HFC
Ijsselmeervogels
Sparta Rotterdam II
De Treffers
Be Forward Wanderers
MAFCO
Silver Strikers
Blue Eagles
Moyale Barracks
Rumphi United
Olympique St Quentin
Furiani-Agliani
Reims II
Metz II
Haguenau
Belfort
Besançon
Sainte Geneviève
Creteil
St Maur Lusitanos
Wasquehal
Epinal
Fleury 91
Colmar
FC Fleury 91 W
Soyaux W
Dijon W
Paris FC W
Stade de Reims W
Guingamp W
Lyon W
Rodez W
GVVV Veenendaal
Dovo
Excelsior '31
ASWH
Rijnvogels
Harkemase Boys
Hoek
VVOG
Barendrecht
ACV
SteDoCo
Sportlust '46
DVS 33 Ermelo
RKAV Volendam
URK
Staphorst
Sparta Nijkerk
Ter Leede
Tripoli SC
Al Hikma
Al Nejmeh
Shabab Al Sahel
Albinoleffe
Lecco
Torres
Vis Pesaro
Pontedera
03:30 PM
Robur Siena
Messina
Giugliano
Audace Cerignola
Gelbison
Avellino
Potenza
Crotone
Juve Stabia
Pescara
Monterosi
AZ Picerno
SS Monopoli
Taranto
Foggia
Turris
Catanzaro
Virtus Francavilla
Fidelis Andria
Viterbese
Latina
Dubrava Zagreb
12:50 PM
Croatia Zmijavci
Vukovar
Hrvatski Dragovoljac
Jarun
Dugopolje
Bsk Bijelo Brdo
HNK Cibalia
Malmo FF
Hammarby FF
Degerfors IF
Djurgardens IF
Gornik Zabrze
Zaglebie Lubin
Lech Poznan
Legia Warszawa
Pogon Szczecin
Lechia Gdansk
SKRA Częstochowa
GKS Katowice
Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów
Górnik Łęczna
Tychy 71
Sutjeska
Jedinstvo
Rudar
Jezero
Petrovac
Arsenal Tivat
Dečić
Mornar
Saint Etienne
Grenoble
Metz
PAU
Annecy
Bastia
Rodez
Amiens
Valenciennes
Sochaux
Niort
Guingamp
Dijon
LE Havre
Nimes
Paris FC
Caen
Quevilly
NK Domzale
Mura
Olimpija Ljubljana
Tabor Sežana
Koper
06:15 PM
Bravo
TSC Backa Topola
Radnik Surdulica
Javor
FK Vozdovac
Napredak
Kolubara
Pohronie
Slovan Bratislava II
Považská Bystrica
Rača
Komárno
Púchov
FK Košice
Dubnica
Post
Gerasdorf Stammersdorf
Stadlau
Dinamo Helfort
Simmeringer SC
Union Mauer
Donau
Vorwärts Brigittenau
Austria XIII
Mannswörth
Alberschwende
Hörbranz
Ludesch
Hard
Lustenau
Hittisau
Lochau
Koblach
Bezau
Fussach
Frýdlant
Hranice
Blansko
Uničov
Uherský Brod
Slovácko II
Slovan Rosice
Viktoria Otrokovice
Hodonín
Vrchovina
Vítkovice
Zlín II
Hanácká
Velké Meziříčí
Paderborn II
Victoria Clarholz
Hadamar
Neuhof
SV Steinbach
Weidenhausen
Unter-Flockenbach
Eintracht Stadtallendorf
Curslack-Neuengamme
Concordia
Vital'O
Flambeau du Centre
Athlético Olympic
Top Junior
Sion II
Chênois
Terre Sainte
Vevey Sports
Monthey
Echallens
Concordia Lausanne
Portalban / Gletterens
Meyrin
Naters
Grand-Saconnex
Martigny Sports
PEC Zwolle U21
De Graafschap U21
Emmen U21
ADO Den Haag II
Willem II U21
Groningen U21
Almere City II
Feyenoord U21
Chertsey Town
Guernsey
Ashford Town (Middlesex)
Northwood
Chipstead
Uxbridge
Leatherhead
Basingstoke Town
Merstham
Marlow
Sutton Common Rovers
Southall
Thatcham Town
Bedfont Sports
Tooting & Mitcham United
South Park
Viktorie Přerov
Šternberk
Nové Sady
Šumperk
Baťov
Holešov
Bzenec
Vsetín
Slovan Duslo Šaľa
Nové Mesto nad Váhom
Fomat Martin
Sereď
Malženice
Inter Bratislava
Pelister
Voska Sport
Sloga Vinica
KF Gostivari
Belasica
Besa Dobërdoll
Teteks
Sasa
Vardar Skopje
Pehchevo
Aresimi
Borec
Jaish
Tishreen
Hamrun Spartans
Floriana
Mosta
Sirens
Santa Lucía
03:15 PM
Gudja United
Zebbug Rangers
Marsaxlokk
Namungo
KMC
Timok Zaječar
SFS Borac
Toplicanin Prokuplje
Meševo
Jagodina
Timočanin
Radnički Svilajnac
Pčinja Trgovište
Jedinstvo Paraćin
Dunav Stari Banovci
Budućnost Arilje
Sloga Požega
Mladi Radnik
Sloga Bajina Bašta
Mačva 1929
Semendrija 1924
Borac Cacak
Real Podunavci
Budučnost Krušik
Sušica
FAP
Tutin
Kiyovu Sports
Sunrise
Bugesera
Etincelles
Marines
Rayon Sports
Mukura
Gorilla
Police
Gasogi United
Făleşti
Sheriff II
Real Succes
Victoria
Spartanii Selemet
Olimp Comrat
Laci
FK Kukesi
Egnatia Rrogozhinë
Kastrioti Krujë
Oissel
Alençon
Gonfreville
Cherbourg
Dieppe
Le Havre II
Vire
Quevilly II
ES du Mont-Gaillard
AG Caennaise
Dives-Cabourg
Grand-Quevilly
Avranches II
Saint-Lô Manche
Les Ulis
Le Mée
Aubervilliers
Entente S St Gratien
Paris II
Blanc Mesnil
Montrouge
Ivry
Drancy
Linas-Montlhery
Cape Town ALL Stars
Uthongathi
Casric Stars
Black Leopards
Magesi
TTM
Pretoria Callies
MM Platinum
Venda FC
Baroka FC
Virtus
Libertas
La Fiorita
Cosmos
Domagnano
Fiorentino
Peyia
PAEEK
Ermis
AE Zakakiou
Digenis Ypsonas
Ayia Napa
Anagennisi Deryneia
MEAP Nisou
Iraklis Yerolakkou
ENAD
ASPIS
APONA Anagias
APEA
Elia Lythrodonta
AEP Polemidion
Digenis Morphou
EN THOI Lakatamia
Ethnikos Latsion
Shabab Al-Dhahiriya
Ahli Al-Khalil
Taraji Wadi Al-Nes
Islami Kalkelea
Shabab Alsamu
Jabal Al Mukaber
Black Rhinos
Harare City
Ngezi Platinum
Kariba
Herentals
Cranborne Bullets
Bulawayo City
Chicken Inn
Whawha
Bulawayo Chiefs
TSK Simferopol
Sparta-KT
Sharjah FC
Khorfakkan
Baniyas SC
Al-Jazira
Dibba Al-Fujairah
Ajman
Al Nasr
Al-Wasl FC
Al Urooba
Al Fujairah SC
Al Ramms
Al Jazira Al Hamra
Fursan Hispania
01:20 PM
Baynounah SC
Cardiff MET
Aberystwyth Town
GAP Connah S Quay FC
Haverfordwest County AFC
Flint Town United
Penybont
Pontypridd Town
Caernarfon Town
Bunyodkor
Navbahor
Fužinar
Nafta
Dob
Ilirija
Bilje
Krško
Primorje
Krka
Colwyn Bay
Prestatyn Town
Holyhead Hotspur
Mold Alexandra
Holywell
Penrhyncoch
Cefn Druids AFC
Llanidloes Town
Buckley Town
Guilsfield
Gresford Athletic
Conwy Borough
Barry Town
Taffs Well
Llantwit Major
Ynyshir Albions
Cambrian & Clydach
Pontardawe Town
Carmarthen Town
Afan Lido
Trefelin
Cwmbran Celtic
Haitzendorf
Zwettl
Ritzing
Rudersdorf
Horitschon
Güssing
Schattendorf
Kohfidisch
Pinkafeld
Parndorf
Klingenbach
Andau
Bad Sauerbrunn
Deutschkreutz
Markt Allhau
Oberwart / Rotenturm
TOŠK Tešanj
Jedinstvo Bihać
Gradina
Zvijezda Gradačac
Rudar Kakanj
Stupčanica Olovo
Bratstvo Gračanica
Travnik
Orašje
Radnički Lukavac
Budućnost Banovići
Radnik Hadžići
GOŠK Gabela
Mladost Doboj Kakanj
Goražde
Vis Kosova
Slavija
Rudar Prijedor
Sloboda Mrkonjić Grad
Željezničar Banja Luka
Zvijezda 09
Drina Zvornik
Podrinje Janja
Ljubić Prnjavor
Modriča
Famos Vojkovići
Omarska
Sutjeska Foča
Kozara Gradiška
Tekstilac Derventa
Krupa na Vrbasu
Laktaši
FK Becej
1. Maj Ruma
Hajduk 1912 Kula
Radnički Sombor
Omladinac NB
Jedinstvo Stara Pazova
Orlando Pirates
Mamelodi Sundowns
Bjelovar
Dugo Selo
Jadran LP
Zagorec
Marsonia
Grobničan Čavle
Belišće
Trnje
Tromso
Molde
Lillestrom
Bodo/Glimt
Valerenga
Stromsgodset
Víkingur II
TB
ÍF II
07 Vestur II
NSÍ II
KÍ II
Undrid
HB II
B36 II
B71
ÍBV W
Afturelding W
Breidablik W
Thróttur Reykjavík W
KR W
Thór / KA W
Valur W
Selfoss W
Stjarnan W
Keflavík W
Cipolletti
Liniers Bahía Blanca
Sansinena
Sportivo Peñarol
Ciudad de Bolívar
Ferro Carril Oeste LP
Olimpo Bahia Blanca
Independiente De Chivilcoy
Queen's University
PSNI
Atlético San Luis U20
Tigres UANL U20
Monterrey U20
Pachuca U20
Atlas U20
Necaxa U20
Cruz Azul U20
Guadalajara U20
Ayr Utd
Inverness CT
Cove Rangers
Arbroath
Hamilton Academical
Dundee
Partick
Morton
Queen's Park
Raith Rovers
Bonnyrigg Rose Athletic
Stenhousemuir
East Fife
Stirling Albion
Elgin City
Annan Athletic
Forfar Athletic
Dumbarton
Stranraer
Albion Rovers
Dunfermline
Peterhead
Falkirk
Clyde
Kelty Hearts
Airdrie United
Montrose
Edinburgh City
Queen of the South
Alloa Athletic
OH Leuven
Union St. Gilloise
KVC Westerlo
Zulte Waregem
Oostende
Genk
Club Brugge KV
KV Mechelen
Lommel United
RWDM
Beerschot Wilrijk
Deinze
Annagh United
H&W Welders
Ards
Dergview
Ballyclare Comrades
Warrenpoint Town
Dundela
Newington Youth
Knockbreda
Ballinamallard United
Loughgall
Institute
Carrick Rangers
Crusaders FC
Cliftonville FC
Newry City AFC
Dungannon Swifts
Linfield
Larne
Coleraine FC
Baník Ostrava
České Budějovice
Mlada Boleslav
Sigma Olomouc
Bohemians 1905
Plzen
Sparta Praha
Hradec Králové
Caledonian Braves
East Kilbride
Cowdenbeath
East Stirlingshire
Cumbernauld Colts
Stirling University
Edinburgh University
BSC Glasgow
Gala Fairydean Rovers
Celtic II
Gretna 2008
Tranent Juniors
Hearts U21
Rangers U21
Spartans
Dalbeattie Star
Berwick Rangers
Bo'ness United
Deveronvale
Keith
Buckie Thistle
Turriff United
Forres Mechanics
Rothes
Huntly
Strathspey Thistle
Inverurie Loco Works
Brechin
Friedburg / Pöndorf
Union Edelweiß
St. Martin i.M.
Bad Ischl
Ostermiething
Wohnbau Dietach
Stadl-Paura
Weißkirchen / Allhaming
Pregarten
Mondsee
Luzern W
Yverdon
Young Boys W
Aarau
St. Gallen W
Zürich W
Basel W
Servette Chênois W
Grasshopper W
Rapperswil Jona
Aldershot Town
Wealdstone
Barnet
York
Chesterfield
Maidenhead
Dorking Wanderers
Dagenham & Redbridge
FC Halifax Town
Woking
Gateshead
Eastleigh
Notts County
Altrincham
Oldham
Wrexham
Solihull Moors
Bromley
Southend
Yeovil Town
Torquay
Scunthorpe
Boreham Wood
04:20 PM
Maidstone Utd
Dartford
Hungerford Town
Southport
Bradford (Park Avenue)
Leamington
AFC Telford United
Schwarz-Weiß Bregenz
Röthis
Hohenems
Lauterach
FC Egg
Admira Dornbirn
Young Boys II
Zürich II
Cham
Rapperswil
Baden
Étoile Carouge
Bulle
YF Juventus
Stade Nyonnais
FC Chiasso
SC Kriens
Bavois
Mons Calpe
Lynx
Lincoln Red Imps FC
Manchester 62
Neuchâtel Xamax II
Solothurn
Köniz
Black Stars
FC Wohlen
Emmenbrücke
Thun II
Concordia Basel
Gossau
Höngg
Eschen / Mauren
Winterthur II
Linth
Grasshopper II
Freienbach
Kreuzlingen
Wettswil-Bonstetten
Weesen
Paradiso
Uzwil
Lugano II
Tuggen
Aveley
Margate
Bishop's Stortford
Wingate & Finchley
Bowers & Pitsea
Horsham
Canvey Island
Bognor Regis Town
Atherton Collieries
Ashton United
United of Manchester
Marine
Guiseley AFC
Rylands
Lancaster City
Belper Town
Stafford Rangers
Liversedge
Stalybridge Celtic
Morpeth Town
Warrington Town
Radcliffe
Matlock Town
Nantwich Town
Dorchester Town
Harrow Borough
Beaconsfield Town
Poole Town
Chesham United
Tiverton Town
Gosport Borough
North Leigh
Hartley Wintney
Truro City
Bedford Town
Stourbridge
Hednesford Town
AFC Rushden & Diamonds
Kings Langley
Bromsgrove Sporting
Redditch United
Royston Town
Stratford Town
Rushall Olympic
Tamworth
Barwell
Old Boys
Bubendorf
Dietikon
Red Star Zürich
Pratteln
Zofingen
Unterstrass
Muttenz
Regensdorf
Mutschellen
Mendrisio
Hergiswil
Zug
Sursee
Buochs
Emmen
Perlen-Buchrain
Cham II
Eschenbach
Gambarogno - Contone
Frauenfeld
Uster
Chur 97
Rapperswil-Jona II
Balzers
Amriswil
Thalwil
Adliswil
Wil II
Lachen / Altendorf
Bazenheid
Dardania St. Gallen
Poissy
Guingamp II
Rennes II
St-Pryvé St-Hilaire
Beauvais
Châteaubriant
Blois
Caen II
C' Chartres
Chambly Thelle FC
Évreux 27
Racing Colombes 92
Rouen
Saint-Malo
Granville
Vannes
Basildon United
Stowmarket Town
Coggeshall Town
Brentwood Town
East Thurrock United
Hullbridge Sports
Gorleston
Bury Town
Maldon & Tiptree
Great Wakering Rovers
New Salamis
Heybridge Swifts
Tilbury
Grays Athletic
Witham Town
Lowestoft Town
Wroxham
Felixstowe & Walton Utd
Cinderford Town
Westbury United
Evesham United
Lymington Town
Frome Town
Hamworthy United
Larkhall Athletic
Bideford
Melksham Town
Wimborne Town
Sholing
Bristol Manor Farm
Slimbridge
Exmouth
Tavistock
Bishop's Cleeve
Willand Rovers
Bashley
Chichester City
Faversham Town
Burgess Hill Town
East Grinstead Town
Corinthian
Haywards Heath Town
Lancing
Cray Valley PM
Littlehampton Town
Ashford United
Sheppey United
Whitehawk
Sittingbourne
Chatham Town
VCD Athletic
Ramsgate
1874 Northwich
Skelmersdale United
City of Liverpool
Trafford
Glossop North End
Ramsbottom United
Kidsgrove Athletic
Witton Albion
Macclesfield
Bootle
Mossley
Widnes
Prescot Cables
Newcastle Town
Runcorn Linnets
Colne
Workington
Leek Town
Bedworth United
Corby Town
Boldmere St. Michaels
Dereham Town
Cambridge City
Shepshed Dynamo
Gresley
Sutton Coldfield Town
Harborough Town
Leicester Road
Loughborough Dynamo
Coleshill Town
Spalding United
Halesowen Town
St Neots Town
Sporting Khalsa
Stamford
Daventry Town
Carlton Town
Tadcaster Albion
Hebburn Town
Grantham Town
Lincoln United
Stockton Town
Long Eaton United
Dunston UTS
North Shields
Brighouse Town
Ossett United
Grimsby Borough
Pontefract Collieries
Shildon AFC
Sheffield
Bridlington Town
AFC Dunstable
Walthamstow
Cirencester Town
Waltham Abbey
Didcot Town
Ware
Harlow Town
AFC Kempston Rovers
Hertford Town
Biggleswade
Kidlington
Thame United
Welwyn Garden City
Highworth Town
Espanyol II
Ibiza Islas Pitiusas
Valencia II
Real Zaragoza II
Saguntino
Badalona
Alcorcón II
Unión Adarve
Leganés II
Don Benito
Compiègne
Lille II
US Maubeuge
Amiens SC II
Croix Football IC
Lambresienne
Amiens AC
Chantilly
Valenciennes II
Olympique Marcquois
Pazinka
Uljanik
Rudar Labin
Medulin
Nehaj
Vinodol
Buje
Krk
Cres
Novigrad
Crikvenica
Kraljevica
Virovitica
Križevci
Papuk
Podravina Ludbreg
Rudar Mursko Središće
Podravac Virje
Koprivnica
Dinamo Domašinec
Trešnjevka
Maksimir Zagreb
Mladost Petrinja
Tekstilac Ravnice
HAŠK
Bistra
Kurilovec
Segesta Sisak
Vrapče Zagreb
Vrbovec
Medkila W
KIL / Hemne W
Ilves
ONS
CD Lunda-Sul
Sporting de Benguela
Recreativo do Libolo
Desportivo Huíla
Isaac de Benguela
Wiliete
Interclube
Sagrada Esperança
Beti Onak
Cortes
Oberena
Cantolagua
Huarte
Lagunak
Ardoi
Valle Egüés
Avance Ezcabarte
Subiza
Txantrea
Alesves
Burladés
Pamplona
FK Zalgiris Vilnius
Kauno Žalgiris
Bastendorf
Racing FC Union Luxembourg
CeBra 01
Jeunesse Junglinster
Stengefort
Mondercange
Mirandes
Las Palmas
Racing Santander
Malaga
FC Andorra
Levante
Villarreal II
Burgos
Torina
Castro
Escobedo
Atlético Albericia
Sámano
Cartes
Solares
Revilla
Fach-Donaufeld
Leobendorf
Stripfing
Bruck/Leitha
Vizela
Portimonense
Chaves
Estoril
Guimaraes
Benfica
Real Oviedo II
Ourense CF
Borac Kneževi Vinogradi
Sloga Nova Gradiška
Oriolik Oriovac
Omladinac Gornja Vrba
NAŠK Našice
Čepin
Valpovka
Darda
Slavonija Požega
Kutjevo
Touring
San Ignacio
Anaitasuna
Aurrerá Ondarroa
Aurrerá Vitoria
Pasaia KE
Urduliz
Lagun Onak
Deusto
Vitoria
Durango
Portugalete
Santanyí
Inter Manacor
Manacor
Mercadal
PE Sant Jordi
Constància
Collerense
Llosetense
Poblense
Andratx
Aluminium Arak
Malavan
Nassaji Mazandaran
Naft Masjed Soleyman
Gol Gohar
Esteghlal FC
Foolad FC
Mes Kerman
ZOB Ahan
Paykan
Ponferradina II
02:45 PM
Palencia CF
Atlético Astorga
UD Santa Marta
Numancia II
La Virgen del Camino
NK Osijek
02:55 PM
NK Lokomotiva Zagreb
Dinamo Zagreb
NK Slaven Belupo
Huachipato
Antofagasta
Palestino
Everton de Vina
Curico Unido
D. La Serena
Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Haifa
Ashdod
Hapoel Hadera
Maccabi Netanya
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Haifa
Maccabi Tel Aviv
Red Bull Salzburg
Lask Linz
Austria Lustenau
Wolfsberger AC
WSG Wattens
Rapid Vienna
Echichens
Plan-les-Ouates
UGS
Italien
Collex-Bossy
Pully Football
Veyrier Sports
Olympique de Genève
Thierrens
Printse-Nendaz
Ajoie-Monterri
Spiez
Romontois
Matran
Châtel-St-Denis
Tavannes / Tramelan
Farvagny / Ogoz
Düdingen
Besa Biel/Bienne
Courtételle
Prishtina Bern
La Tour / Le Pâquier
Intercity
Cornellà
UD Logroñés
Sabadell
Real Murcia
SD Logroñés
Mérida AD
Pontevedra
Unionistas de Salamanca
Rayo Majadahonda
Fuenlabrada
Linares Deportivo
Badajoz
Racing Ferrol
Chasselay MDA
Andrézieux
Chamalières
Bourges Foot 18
Saumur
Romorantin
Vierzon FC
Nantes II
Moulins-Yzeure Foot 03
Lorient II
Stade Bordelais
Angers SCO II
Al Tadhamon
Al Sahel
Al Arabi
05:20 PM
Al Jahra
Beasain
Cirbonero
Racing Rioja
Deportivo Alavés II
Arnedo
San Juan
Correcaminos UAT II
Aguacateros CDU
Leones Negros
Tritons Vallarta
Deportivo Zap
UA Zacatecas
Sporting Canamy
Real de Arteaga
Mineros de Fresnillo
Chihuahua FC
Poitiers
Guéret
Chauvigny
Châtellerault
Bayonne
Mont-de-Marsan
Bourgoin-Jallieu
Aix les Bains
Clermont II
Montluçon
Ain Sud
Saint-Étienne II
Domerat
Lyon Duchère II
Rumilly Vallières
Hauts Lyonnais
Chambéry
Vaulx
Feurs
Limonest
Atzeneta
Patacona
Al Wihdat
Al Salt
Al Faisaly
Al Hussein
USM Annaba
IB Khémis El Khechna
US Souf
Hamra Annaba
AS AIN Mlila
US Chaouia
CA Batna
E Sour El-Ghozlane
JS Bordj Ménaïel
Khroub
Teleghma
RB Ouargla
Usm El Harrach
El Eulma
Atletico Torque
Cerrito
Fenix
Club Nacional
Defensor Sporting
Albion FC
Al-Raed
Al-Adalah
Dhamk
Al Taee
Al Khaleej Saihat
Al Baten
Al Wehda Club
Al-Ettifaq
Santa Úrsula
Tamaraceite
Arucas
Unión Sur Yaiza
Villa Santa Brígida
Tenerife II
Ibarra
Panadería Pulido
Lys Sassandra
Korhogo
Stella
05:45 PM
Abengourou
Freeport
BEA Mountain
El Nacional
UT Cotopaxi
Manta FC
Guayaquil
FC Basel 1893
FC ST. Gallen
Grasshoppers
FC Zurich
Žilina
AS Trencin
Dukla Banská Bystrica
Zemplín Michalovce
Liptovský Mikuláš
Dunajska Streda
CS Mioveni
U Craiova 1948
CFR 1907 Cluj
Petrolul Ploiesti
Apollon Limassol
Pafos
Doxa
Omonia Nicosia
AEK Larnaca
Anorthosis
Saint-Priest
Hyères
Canet Roussillon
Lyon Duchere
Fréjus St-Raphaël
Sète
Marignane
Aubagne
Toulon
Jura Sud Foot
Thonon Évian
Louhans-Cuiseaux
Olympique d'Alès
Grasse
Olympique Lyonnais II
Auxerre II
Saint-Nazaire AF
Beaucouzé
La Roche VF
Challans
Sablé
USSA Vertou
Pouzauges Réaumur
St-Philbert Gd Lieu
Le Poiré sur Vie
La Roche sur Yon
Le Mans II
Laval II
Changé
Vendée Fontenay
Orléans II
Saint-Jean-le-Blanc
Tours
Drouais
Avoine OCC
Ouest Tourangeau
Cannes
Nice II
Corte
Gazelec FC Ajaccio
Rousset-Ste Victoire
Istres
Ajaccio II
Balagne
Union Cosnoise
Quetigny
Mâcon
Saint-Apollinaire
Montceau
Pontarlier
Grandvillars
Sochaux II
Jura Dolois
Selongey
Morteau Montlebon
Thaon
Épernay
Sarre Union
Jarville
Troyes II
Prix-lès-Mézières
Schiltigheim
Reims Sainte-Anne
Raon l'Etape
Strasbourg II
Champigneulles
Illkirch Graffenstaden
Beziers
Rodez II
Montpellier II
Castanet
Agde
Alberes Argelès
Onet-le-Château
Toulouse II
Colomiers
Salinieres Aigues Mortes
Stade Beaucairois
Balma
Bagnols-Pont
Union Saint-Jean
Montagnarde
Drapeau Fougères
TA Rennes
Lannion
Stade Plabennec
Pontivy GSI
Saint-Colomban Locminé
Dinan Léhon
Stade Briochin II
Saint-Pierre Milizac
Brest II
Cesson
ASEC-K
USFA
Majestic
FH hafnarfjordur
Vikingur Reykjavik
Cartaya
Ciudad de Lucena
Bollullos
Ceuta II
Bullense
CAP Ciudad de Murcia
Manchego
Quintanar del Rey
El Massira
Ittifaq Marrakech
Ittihad Khemisset
CR Khemis Zemamra
Raja Beni Mellal
Olympique Dcheïra
Walter Ferretti U20
Managua U20
Matagalpa U20
Juventus Managua U20
Lamia
Levadiakos
Zulte Waregem II
Oostkamp
KRC Gent
Olsa Brakel
Lokeren-Temse
Erpe-Mere United
Estradense
Deportivo La Coruña II
Rápido Bouzas
Barco
St. Anna
Leoben
Chilpancingo
Thó Mayas
Atlético Angelópolis
Calor de San Pedro
Huracanes Izcalli
Cañoneros Marina
Diksmuide
RC Lauwe
Wevelgem City
Veurne
Sparta Heestert
Sassport Boezinge
Luingnois
Antoing
Gilly
Le Roeulx
Roeselare Daisel
Elene-Grotenberge
Eendracht Aalter
Rumbeke
Tempo Overijse
Wielsbeke
Caudal
Llanera
Huétor Tájar
Atlético Porcuna
Olympique Safi
05:15 PM
Ittihad Tanger
Riadi Salmi
Olympique Khouribga
De Kempen
Eendracht Zoersel
Antonia
Retie
Herselt
Sporting Tisselt
Achel
Groen Star Beek
Hechtel
Park Houthalen
Alken
Weerstand Koersel
Meeuwen
Helson Helchteren
Bregel Sport
KFC Eksel
Juve Hasselt
Herkol
Excelsior Mariakerke
Sint-Niklaas
Sottegem
Haasdonk
DT Borsbeke
Kleit Maldegem
KSK Beveren
Berlare
Meux II
Condruzien
Fernelmont-Hemptinne
Nismes
Linden
Huldenberg
Stade Bierbeek
Veltem
Turnhout
FC Lebbeke
Londerzeel
Hades
Sporting Hasselt
Lille
La Calamine
Habay-la-Neuve
Wallonne Ciney
Meix-Devant-Virton
Huy
Aywaille
Sprimont
Libramont
Marloie Sport
US Givry
Zwarte Leeuw
Beringen
Diest
Eendracht Termien
Sint-Lenaarts
Wezel
Wellen
Houtvenne
Esperanza Pelt
Nijlen
Betekom
Geel
Dessel Sport
Ninove
Francs Borains
Sint-Eloois-Winkel
Thes Sport
Oud-Heverlee Leuven II
Olympic Charleroi
Liège
Rupel Boom
Hoogstraten
RAAL La Louvière
Sporting Charleroi II
Atletico-MG
Fluminense
Internacional
Santos
Ceara
America Mineiro
Flamengo
RB Bragantino
Goias
Fortaleza EC
Avai
Atletico Goianiense
Atletico Paranaense
Juventude
Chaumont
Longlier
Messancy
Sartoise
Jeunesse Freylangeoise
Bastogne
La Roche
RESC Houffaloise
RUS Assenois
Oppagne-Wéris
Stade Everois
Perwez
Beaufays
Malmundaria
Union Namur
Waremme
Rebecq
Stockay-Warfusée
Union Saint-Gilloise II
Verlaine
Rapid Symphorinois
Tournai
Rio São Paulo
Nova Cidade
Pérolas Negras
7 de Abril
Serra Macaense
Paduano
Duque de Caxias
Serrano RJ
Angra dos Reis
CEAC / Araruama
XV de Piracicaba
São Caetano
Marília
08:00 PM
Portuguesa
Cerro
Hapoel Qalansawe
Maccabi Nujeidat Ahmed
Maccabi Ashdod
Maccabi Herzliya
Liniers
El Porvenir
Excursionistas
San Martín Burzaco
Claypole
General Lamadrid
Victoriano Arenas
Berazategui
Deportivo Laferrere
Puerto Nuevo
Ranger's
FC Santa Coloma II
Carroi
Ordino II
Juventud Unida
Mercedes
Sligo Rovers
Shamrock Rovers
San Antonio Unido
Lautaro de Buin
San Marcos de Arica
Deportes Valdivia
Stade Lamentinois
Juventus Sainte-Anne
Capesterre Bell
Jeunesse Evolution
Valledupar
Barranquilla
Real Cartagena
Popayan
Quepos Cambute
ADR Jicaral
Municipal Liberia
AD Cofutpa
Futbol Consultants Moravia
Aserri FC
CS Uruguay
Santa Ana
Sao Paulo
Independiente del Valle
ABC
Mirassol
D. Puerto Montt
Santiago Morning
Deportes Copiapo
Rangers de Talca
Municipal
Achuapa
Monagas SC
Metropolitanos FC
Carabobo FC
Zamora FC
Matagalpa
Juventus Managua
Walter Ferretti
Managua
CD Marathon
CD Honduras
Atlético Pantoja
Vega Real
North Carolina
Union Omaha
Greenville Triumph
Tucson
Chattanooga Red Wolves
Charlotte Independence
Maryland Bobcats
Albion Pros