Bayern Munich
04:45 PM
Match Finished
Plzen
Marseille
Sporting CP
Liverpool
07:00 PM
Rangers
Ajax
Napoli
FC Porto
Bayer Leverkusen
Club Brugge KV
Atletico Madrid
Inter
Barcelona
Eintracht Frankfurt
Tottenham
Bristol City
06:45 PM
Coventry
Luton
Huddersfield
Sheffield Utd
QPR
Sunderland
Blackpool
Cardiff
Blackburn
Reading
Norwich
Burton Albion
Fleetwood Town
Cheltenham
Bolton
Ipswich
Cambridge United
Plymouth
Sheffield Wednesday
AFC Fylde
Congleton Town
Hanley Town
Chester
Curzon Ashton
Scarborough Athletic
Ashington AFC
Stocksbridge Park Steels
Biggleswade Town
Billericay Town
Boston United
Basford United
Plymouth Parkway
Oxford City
Tranmere
06:00 PM
Leeds United U21
Exeter City
Southampton U21
Harrogate Town
Everton U21
Gillingham
Brighton U21
Milton Keynes Dons
West Ham United U21
Bristol Rovers
Crystal Palace U21
Mansfield Town
Derby
Barrow
06:30 PM
Manchester United U21
Bradford
Leicester City U21
Portsmouth
Aston Villa U21
Oxford United
Chelsea U21
Colchester
Charlton
Tecnico Universitario
12:00 AM
Deportivo Cuenca
Belgrano Cordoba
Chacarita Juniors
Flandria
Tristan Suarez
Gaadiidka
Dekedaha
Patriotas
01:00 AM
Union Magdalena
Hebei Zhongji
07:30 AM
Shijiazhuang Y. J.
Dalian Aerbin
11:30 AM
Tianjin Teda
Guangzhou R&F
Shenzhen Ruby FC
Hangzhou Greentown
Wuhan Three Towns
Shanghai Shenhua
Henan Jianye
Igilik
10:00 AM
Kaisar
Zhetysu
Okzhetpes
Farense U23
Sporting CP U23
Vizela U23
Sporting Braga U23
Gil Vicente U23
02:00 PM
Rio Ave U23
Polisi Tanzania
11:00 AM
Geita Gold
Ihefu
01:00 PM
Tanzania Prisons
Qarabağ II
Neftçi II
Keşlə II
Qaradağ Lökbatan
Mil-Muğan
Səbail II
Porto U19
Bayer Leverkusen U19
Bayern München U19
Viktoria Plzeň U19
Olympique Marseille U19
12:00 PM
Sporting CP U19
Eintracht Frankf U19
Tottenham Hotspur U19
Juventus U19
Maccabi Haifa U19
Liverpool U19
Rangers U19
Qabala U19
Hajduk Split U19
Ajax U19
Napoli U19
Internazionale U19
Barcelona U19
Club Brugge U19
Atlético Madrid U19
Shamrock Rovers U19
AZ U19
Ararat
Ararat-Armenia
Liphakoe
CCX
Machokha
LMPS
Matlama
Naughty Boys
Linare
Manonyane
LDF
Lifofane
Lioli
Galaxy
Bantu
Lijabatho
Mazenod Swallows
LCS
Energetik
Şagadam
Altyn Asyr
Merw
Balkan
Aşgabat
Real Succes
Văsieni
Watford U21
Huddersfield Town U21
Ecuador U19
Colombia U19
Argentina U19
02:15 PM
Chile U19
Venezuela U19
Uruguay U19
Paraguay U19
Peru U19
CS U Craiova II
Sporting Roşiori
Juve Stabia
12:30 PM
Audace Cerignola
Avellino
Fidelis Andria
Turris
Gelbison
Crotone
03:30 PM
Messina
Taranto
SS Monopoli
Latina
Giugliano
Virtus Francavilla
Potenza
Foggia
AZ Picerno
Sandnes Ulf II
Haugesund II
Tromsø II
Mjøndalen II
Kedah
Johor Darul Takzim FC
Estudiantes La Plata Res
River Plate Res.
Patronato Res.
Colón Res.
Argentinos Juniors Res.
Lanús Res.
Talleres Córdoba Res.
Huracán Res.
San Lorenzo Res.
Godoy Cruz Res.
CSKA 1948 Sofia II
Etar Veliko Tarnovo
Strumska Slava
FK Minyor Pernik
Sozopol
Botev Plovdiv II
Ludogorets II
Dobrudzha
Köln U19
RW Oberhausen U19
Yambol 1915
Sokol Markovo
Nesebar
FK Sliven
Chernomorets 1919 Burgas
Karnobat
Gigant Saedinenie
Rozova dolina
Dimitrovgrad
Vereya Stara Zagora
Beroe II
Atletik Kuklen
Levski Karlovo
Lokomotiv Plovdiv II
Asenovets
Borislav 2009
Spartak Plovdiv
Rodopa Smolyan
Sayana Haskovo
Zagorets
Levski Sofia II
CSKA Sofia II
Peterborough United U21
Birmingham City U21
Bright Stars
Maroons
Sesvete
01:30 PM
Mladost Ždralovi
Bishop's Stortford
Folkestone Invicta
Margate
Haringey Borough
Dinamo Bucuresti
Unirea Slobozia
Aritma Praha
Mariánské Lázně
StavAgrosoyuz
FK Neftekhimik
Express
02:30 PM
Start II
Sekhukhune United
03:00 PM
Orlando Pirates
Golden Arrows
05:30 PM
Cape Town City
Stellenbosch
Maritzburg Utd
Supersport United
Royal AM
TS Galaxy
Marumo Gallants
Al-Qadisiyah FC
Al Riyadh
Ohod
03:45 PM
Al Arabi SC
Al Akhdoud
05:15 PM
Al Shoalah
Al Seeb
Al Riffa
Grorud II
04:00 PM
Lyn
Sandviken
Stabæk II
Oppsal
04:30 PM
Skeid II
Kotwica Kołobrzeg
Garbarnia Kraków
Neman Belkard
Spartak
Osters IF
05:00 PM
IF Brommapojkarna
Aldosivi
Barracas Central
Godoy Cruz
07:30 PM
San Lorenzo
Newells Old Boys
Arsenal Sarandi
Sarmiento Junin
10:00 PM
Tigre
SAK Klagenfurt
Gurten
Muaither SC
Al Bidda SC
Kongsvinger II
Brumunddal
Atletico Grau
Carlos Stein
U. San Martin
Academia Cantolao
Deportivo Municipal
08:15 PM
UTC
Cienciano
10:30 PM
Sport Huancayo
TEC
Ijsselmeervogels
Koninklijke HFC
Quick Boys
FC Lisse
Volendam II
Kozakken Boys
Noordwijk
Spakenburg
Excelsior Maassluis
Muri-Gümligen
Lausanne Sport II
Derby County U18
Nottingham Forest U18
Staphorst
ACV
GVVV Veenendaal
Sparta Nijkerk
DVS 33 Ermelo
ASWH
Barendrecht
Sportlust '46
RKAV Volendam
Harkemase Boys
Rijnvogels
VVOG
Excelsior '31
SteDoCo
Internacional U20
Londrina U20
Fluminense U20
06:15 PM
Cruzeiro U20
América Mineiro U20
Flamengo U20
Real Ariquemes U20
Remo U20
Lugano
Central Ballester
Defensores de Cambaceres
Yupanqui
Sportivo Barracas
Centro Español
Deportivo Muñiz
Deportivo Paraguayo
Signal
Collex-Bossy
Ross County
Motherwell
Guingamp
Rodez
Cove Rangers
Dundee
Queen's Park
Morton
Montrose
Airdrie United
Hartlepool
Doncaster
Stevenage
Sutton Utd
Swindon Town
Newport County
Walsall
Northampton
Berwick Rangers
Stirling University
Civil Service Strollers
East Stirlingshire
Gala Fairydean Rovers
Dalbeattie Star
Cowdenbeath
Spartans
Aldershot Town
Eastleigh
Barnet
Maidstone Utd
Boreham Wood
Bromley
Chesterfield
Dagenham & Redbridge
Dorking Wanderers
Yeovil Town
FC Halifax Town
York
Gateshead
Altrincham
Notts County
Wrexham
Oldham
Scunthorpe
Solihull Moors
Wealdstone
Southend
Woking
Torquay
Maidenhead
Ashton United
Whitby Town
Radcliffe
Stalybridge Celtic
Warrington Town
Rylands
United of Manchester
South Shields
Morpeth Town
Bamber Bridge
North Leigh
Hanwell Town
Hayes & Yeading United
Gosport Borough
Ilkeston Town
St Ives Town
Nuneaton Town
Bedford Town
Gorleston
Lowestoft Town
Binfield
Sutton Common Rovers
Ramsbottom United
Prescot Cables
Shepshed Dynamo
Stamford
Sutton Coldfield Town
St Neots Town
Dunston UTS
Sheffield
Hertford Town
Hadley
Thame United
Berkhamsted
FC Romania
Aylesbury United
Cosmos
Virtus
Domagnano
Libertas
Fiorentino
La Fiorita
Annagh United
Larne
Ballyclare Comrades
Newry City AFC
Ballymena United
Coleraine FC
Cliftonville FC
Carrick Rangers
Dundela
Linfield
Dungannon Swifts
Portadown
Glenavon FC
Loughgall
Glentoran
Warrenpoint Town
Atlético Palmaflor
Royal Pari
Nacional Potosí
10:15 PM
Guabirá
Defensor Sporting
Liverpool Montevideo
Juventud Palmeiras
08:00 PM
Estrella Azul
Deportivo La Balsa
Atlético Porvenir
Señor de Mayo
Deportivo Verdecocha
Independiente San Felipe
Paz Soldan
Defensor Cubillas
Cusco
Atlético Municipal
Deportivo Maldonado
Universitario UNAP
Cahusiños San Miguel
Los Tigres de Cayma
Nacional FCB
Mariscal Nieto
Credicoop San Cristóbal
Bolognesi
Virgen de la Natividad
Defensor Concepción
Centro Estudiantil
Once Caldas Huariaca
Ecosem Pasco
CSD Leoncio Prado
08:30 PM
Deportivo Ferrocarril
Unión Santo Domingo
Bagua Grande
Rosario Celendin
Cultural Volante
Atlético Bruces
San Andrés de Runtu
Deportivo UNH
Deportivo Vianney
Social El Olivo
Deportivo La Victoria
Atlético Verdún
08:45 PM
Real Sociedad Chugay
Real Esppor Club
09:00 PM
Estudiantes de Merida FC
CD Hermanos Colmenarez
11:15 PM
Caracas FC
Colo Colo
U. Catolica
CRB
Chapecoense-sc
Brusque
Sport Recife
Operario-PR
Vasco DA Gama
Gremio
CSA
Vila Nova
Criciuma
Inter de Querétaro
11:00 PM
CD Tulancingo
Club Destroyers
Nueva Cliza