Red Bull Salzburg
04:45 PM
Match Finished
Dinamo Zagreb
RB Leipzig
Celtic
Chelsea
07:00 PM
AC Milan
Real Madrid
Shakhtar Donetsk
Manchester City
FC Copenhagen
Sevilla
Borussia Dortmund
Juventus
Maccabi Haifa
Benfica
Paris Saint Germain
Burnley
06:45 PM
Stoke City
Hull City
Wigan
Middlesbrough
Birmingham
Rotherham
Millwall
Watford
Swansea
Preston
West Brom
Bury AFC
Clitheroe
Charlotte
11:00 PM
Columbus Crew
Manta FC
12:00 AM
El Nacional
Puerto Quito
08:00 PM
Imbabura
UT Cotopaxi
Libertad
Jazeera
Heegan
Los Libertadores
Unión San Martín
Comerciantes
01:00 AM
Estudiantil CNI
La Paz
Colegio Comercio
Defensor LA Bocana
08:30 PM
Atletico Torino
Agua San Martín
Deportiva CIMAC
Pumas Tabasco
12:05 AM
Dorados
Venados FC
02:05 AM
Tlaxcala
Leones Negros UDG
10:05 PM
Celaya
Juventude
12:30 AM
Corinthians
RB Bragantino
10:00 PM
Cuiaba
Ceara
Goias
Atletico Goianiense
Fluminense
Atletico Paranaense
10:30 PM
Fortaleza EC
Nautico Recife
Tombense
Novorizontino
Bahia
Velez Sarsfield
Banfield
Colon Santa Fe
07:30 PM
Patronato
Defensa Y Justicia
Racing Club
Atletico Tucuman
Platense
Jorge Wilstermann
Bolívar
Real Tomayapo
Always Ready
Aurora
11:30 PM
The Strongest
Leones FC
12:40 AM
Chico
Cesar Vallejo
Alianza Lima
ADT
FBC Melgar
Ayacucho FC
Sporting Cristal
Real Espana
LD Alajuelense
Changchun Yatai
07:30 AM
Guangzhou Evergrande FC
Meizhou Kejia
11:30 AM
Shandong Luneng
SHANGHAI SIPG
Beijing Guoan
Wuhan Zall
Chengdu Better City
Uttaradit
08:00 AM
Roi Et
Bang Khun Thian United
Samut Sakhon City
Muang Loei United
Banbueng
Nonthaburi City
Songkhla
Surin Sugar
Uthumphon Chullamanee
Sisaket City
Chiangmai FC
Chattrakarn City
Siam
Zero
Futera United
Primera
Dome
Jalor City
Huasamrong Gateway
Samut Songkhram
Vongchavalitkul Univ.
Ngob Daeng
Hippo
Kohkwang
Mahasarakham United
Chanthaburi
Nakornnont United
Roi Et 2018
Phrae United
Minburi City
Prime Bangkok
Vachiralai United
Kanchanaburi City
Ayutthaya Warrior
Moonlight
Hallelujah
See Kwae
Amnat Charoen City
Kalasin
Sattahip
Thap Luang United
Chiangmai Country
Kabin United
TP Samut Prakan
Bang Sao Tong
Watbot
Bangkok
Chiangrai
Power Kids
Kasem Bundit University
Nara United
Bangkapi
Chiangmai United
Maple Hotel
Huai Thalaeng United
Udon United
Esan Pattaya
Raj Pracha
Phrae
Kasetsart FC
09:00 AM
Nonkhae Police
ACDC
Prachinburi City
BSB Pakkert City
Customs United
Khelang United
Star Power
Sisaket United
10:00 AM
Super Power
Suphanburi
10:30 AM
UD Vessuwan
Navy FC
11:00 AM
Inter Bangkok
Khonkaen
Kanthararom United
Warin Chamrap
Phachi City
Pattaya United
Maejo United
Chainat
LP Saimai
Phitsanulok
Surin
Ghost Gate
Kanchanaburi
Nakhon Pathom
Mahajak Samutprakan
Ayutthaya FC
Nakhonratchasima College
Nakhon Si Thammarat
Kamphaeng Phet
Uthai Thani
Surindra
Ventforet Kofu
08:30 AM
Kashima
Kyoto Sanga
Sanfrecce Hiroshima
Hantharwady United
I.S.P.E
Arka Gdynia U18
Lech Poznań U18
Raków Częstochowa U18
Legia Warszawa U18
Zira II
Araz
Kapaz II
Energetik
Turan II
FK Qəbələ II
MOIK
Sumqayıt II
Dinamo Vladivostok
09:30 AM
Ska-khabarovsk
Zenit Izhevsk
KAMAZ
Kosmos Dolgoprudny
Rodina Moskva
Kuban Kholding
12:00 PM
FC UFA
Volga Ulyanovsk
Rubin
Tyumen
02:00 PM
Volgar Astrakhan
Torpedo Vladimir
03:00 PM
Akron
Peresvet Podolsk
Baltika
Dinamo Bryansk
Arsenal Tula
Avangard Kursk
Makhachkala
Chernomorets
03:30 PM
Enisey
Tekstilshchik
Urozhay
Rotor Volgograd
04:00 PM
Shinnik Yaroslavl
Zvezda St. Petersburg
Veles
Dinamo St. Petersburg
Alaniya Vladikavkaz
Daejeon Citizen
Jeonnam Dragons
Asan Mugunghwa
Seoul E-Land FC
Omiya Ardija
Montedio Yamagata
Akzhayik
Arys
Ulsan Hyundai FC
Jeonbuk Motors
Daegu FC
FC Seoul
Bahardar
Wolkite Ketema
Arba Minch Kenema
01:00 PM
Ethiopian Medhin
Vitebsk Res.
BATE Res.
Finland U17
Greece U17
Italy U17
Kosovo U17
Lech Poznań II
Pogoń Siedlce
FS Jelgava U19
MTK U19
RB Leipzig U19
Celtic U19
Jindřichův Hradec
Genk U19
Pobeda U19
Coleraine U19
Apolonia U19
Astana U19
Galatasaray U19
Csikszereda U19
Real Madrid U19
Shakhtar Donetsk U19
Salzburg U19
12:30 PM
Dinamo Zagreb U19
Omonia Nicosia U19
Crvena Zvezda U19
Pyunik U19
Nantes U19
Slavia Sofia U19
Panathinaikos U19
Sevilla U19
Borussia Dortmund U19
Chelsea U19
Milan U19
Manchester City U19
København U19
Benfica U19
PSG U19
Domžale U19
Young Boys U19
Trenčín U19
Žalgiris U19
Zagłębie Lubin U19
Rukh Vynnyky U19
Racing Union U19
05:00 PM
AIK U19
Hibernian U19
06:00 PM
Molde U19
Mika
Gandzasar
West Armenia
Alashkert
Syunik
Shirak
Eskhata
Istiqlol
Bayburt İÖİ
Somaspor
Sivas Belediyespor
Yeni Çorumspor
Pazarspor
Kocaelispor
Hekimoğlu Trabzon
Kastamonuspor 1966
Adıyaman 1954
Etimesgut Belediyespor
Van BB
Diyarbekirspor
Ankaraspor
Bursaspor
Düzcespor
Isparta 32 Spor
Zonguldak Kömürspor
Karacabey Belediyespor
İnegölspor
Şanlıurfaspor
Erokspor
Afjet Afyonspor
Kırklarelispor
Erzin Spor
Utaş Uşakspor
Serik Belediyespor
Tarsus İdman Yurdu
Nazilli Belediyespor
24 Erzincanspor
Arnavutköy Belediyespor
Amed
Batman Petrolspor
Fethiyespor
Ankara Demirspor
Balıkesirspor
Kırşehir Belediyespor
Buca FK
Sarıyer
Ahal
Köpetdag Aşgabat
Vicenza Virtus
Virtus Verona
Pergolettese
Sangiuliano City
Renate
Pro Sesto
Alessandria
Novara
Mantova
Trento
Viterbese
San Donato Tavarnelle
Ancona
Rimini
Gubbio
Recanatese
Cesena
Fermana
Pordenone
01:30 PM
Imolese
Lecco
Juventus U23
Pro Patria
Albinoleffe
Piacenza
PRO Vercelli
Montevarchi Calcio
Monterosi
Virtus Entella
Carrarese
Robur Siena
Pontedera
Triestina
Arzignano Valchiampo
Pescara
Vis Pesaro
Olbia
Torres
Struga
FK Rabotnicki
Bregalnica Štip
Pelister
Vardar Skopje
Fortuna Skopje
Akademija Pandev
Ljuboten
Shkupi 1927
Voska Sport
Shkendija
Skopje
Tikveš
Sileks
CIVO United
TN Stars
Boca Juniors Res.
Gimnasia La Plata Res.
Banfield Res.
Vélez Sársfield Res.
Tigre Res.
Sarmiento Res.
Central Córdoba SdE Res.
Independiente Res.
Humenné
Slavoj Trebišov
Soroksar
Ajka
Nyiregyhaza
MTK Budapest
Csakvar
Szentlőrinc SE
MTE 1904
Budafoki LC
Gyori ETO FC
Gyirmot SE
Tiszakecske FC
Szeged 2011
Siofok
Pécsi MFC
Szombathelyi Haladas
Kazincbarcikai
Diosgyori VTK
Dorogi FC
Kozarmisleny FC
Bekescsaba 1912
Red Arrows
Buildcon
Laktaši
Slavija
Tekstilac Derventa
Krupa na Vrbasu
Famos Vojkovići
Omarska
Ljubić Prnjavor
Sloboda Novi Grad
Drina Zvornik
Podrinje Janja
Željezničar Banja Luka
Zvijezda 09
Rudar Prijedor
Sloboda Mrkonjić Grad
Radnik Bijeljina
Modriča
Sutjeska Foča
Kozara Gradiška
Galanta
Sereď
Bra
Derthona
Castanese
Pinerolo
Fezzanese
PDHAE
Gozzano
Fossano
Legnano
Chisola
Ligorna
Casale
Sestri Levante
Castellanzese
Stresa
Chieri
Vado
Borgosesia
Sanremese
Asti
Aglianese
Athletic Carpi
Bagnolese BP
Forli
Corticella
United Riccione
Lentigione
Correggese
Ravenna
Giana Erminio
Real Forte Querceta
Fanfulla
Sammaurese
Mezzolara
Sant'Angelo
Salsomaggiore
Scandicci
Crema
Prato
Pistoiese
Sogdiana
Kuala Lumpur FA
Busoga United
Blacks Power
Canicattì
Real Agro Aversa
Castrovillari
Acireale
Catania
Vibonese
Città Di Sant’Agata
Trapani 1905
Cittanova Interpiana
Santa Maria Cilento
Lamezia Terme
Sancataldese
Paternò
Ragusa
Mariglianese
Licata
Locri 1909
San Luca
Asteras Stavros
Almopos
Diagoras
Apollon Pontou
Egaleo
Panserraikos
Makedonikos Neapolis
Anagennisi Karditsas
Dob
Krka
Opatija
Jadran Poreč
SGI
01:45 PM
Middelfart
Al Shabab
Bahrain SC
Sitra
Khalidiya
Budaiya
East Riffa
Cipolletti
Independiente De Chivilcoy
Slovan Velvary
Baník Souš
León U20
América U20
Puebla U20
Atlas U20
Pumas UNAM U20
Tigres UANL U20
Hegelmann Litauen
02:30 PM
Panevėžys
Marbella
Melilla
Terrassa
Izarra
Real Unión
05:30 PM
Illueca
Villarrubia
Platges Calvià
Panadería Pulido
RSD Alcalá
Alzira
Mar Menor
San Roque Lepe
06:30 PM
Moralo
Arenteiro
Zamora
Amazulu
Richards Bay
Moroka Swallows
Kaizer Chiefs
Al Sulaibikhat
Yarmouk
Khaitan
KuPS
haka
Othellos
Doxa
AE Zakakiou
Pafos
Al Kholood
03:25 PM
Al Sahel
Al Orubah
03:40 PM
Al-Faisaly FC
Jeddah Club
05:15 PM
Al-Ahli Jeddah
IBV Vestmannaeyjar
FH hafnarfjordur
Vikingur Reykjavik
07:15 PM
Valur Reykjavik
USFA
Rahimo
FC Rielasingen-Arlen
04:30 PM
FC 08 Villingen
Zrinjski
Siroki Brijeg
FSV Frankfurt
FSV Mainz 05 II
Tasmania Berlin
Optik Rathenow
Sololá
Nueva Concepción
Puerto San José
Catarina
Coatepecano IB
San Juan
Chimaltenango
09:00 PM
Comunicaciones II
Deportivo Sanarate
San Benito
Al-Khor
Lusail City
BEA Mountain
Nimba Kwado
Deportivo FATIC
Real Oruro
Deportivo JUVA
Deportivo Cervecería
Stormers SC
Escuela Enrique Happ
Mariscal Sucre
Deportivo Sur-Car
KI Klaksvik
07 Vestur
HB
Vikingur Gota
SC Kriens
Zürich II
Bulle
Étoile Carouge
Katwijk
OFC Oostzaan
HHC
AFC Amsterdam
Sparta Rotterdam II
SVV Scheveningen
Rijnsburgse Boys
De Treffers
Höngg
Eschen / Mauren
URK
Dovo
Hoek
Ter Leede
Hercules
Vvsb
HV & CV Quick
GVV Unitas
UDI '19
Baronie
UNA
Gemert
ADO '20
TOGB
OJC Rosmalen
Dongen
OSS '20
Hsc 21
Groene Ster
Blauw Geel
Elche II
Orihuela
ABC U20
Fluminense PI U20
Nautico U20
Ceará U20
IAPE U20
São Raimundo RR U20
Erguël
Fribourg
Willand Rovers
Lymington Town
Kilmarnock
ST Johnstone
Edinburgh City
Peterhead
Cumbernauld Colts
Gretna 2008
Hearts U21
Tranent Juniors
Corinthian-Casuals
Cray Wanderers
Bedfont Sports
Westfield (Surrey)
Biggleswade
Cirencester Town
Faetano
Murata
San Giovanni
Folgore
Tre Penne
Pennarossa
Juvenes / Dogana
Cailungo
Banks O' Dee
Deveronvale
Brechin
Huntly
Clachnacuddin
Buckie Thistle
Forres Mechanics
Wick Academy
Lossiemouth
Keith
Nairn County
Inverurie Loco Works
Rothes
Formartine United
Strathspey Thistle
Brora Rangers
Turriff United
Fraserburgh
AS Puma Generalena
AD Sarchí
Atletico Torque
Progreso
Plaza Colonia
Penarol
Michigan Stars
Albion Pros
UNAN Managua U20
Municipal Jalapa U20
General Caballero
Guairena FC
Cerro Porteno
Sportivo Ameliano
Olimpia
Tacuary
Metropolitanos FC
Carabobo FC
Zamora FC
11:15 PM
Monagas SC
Once Municipal
09:30 PM
Isidro Metapán
Forge
Pacific FC
UNAN Managua
Jalapa
Louisville City
Detroit City