Kasimpasa
12:00 AM
Match Finished
İstanbulspor
Giresunspor
TS Galaxy
Genk
11:00 AM
Heerenveen
Athletic Club
Valladolid
Gol Gohar
12:00 PM
FK Liepaja
Atromitos
01:00 PM
Nottingham Forest
Ried
First Vienna
Panetolikos
Anderlecht
Galatasaray
05:00 PM
Villarreal
FV Haaren
06:00 PM
Match Cancelled
Alemannia Aachen
Cambridge United
07:00 PM
West Ham
Satellite
ASM Sangarédi
Ashanti GB
Wakirya
Arnett Gardens
12:30 AM
Molynes United
Persebaya Surabaya
08:30 AM
Barito Putera
Persis Solo
11:30 AM
Cilegon United
Persija
Pusamania Borneo
Real Kashmir
Sreenidi Deccan
Churchill Brothers
01:30 PM
Mohammedan
Aşgabat
09:00 AM
Energetik
Merw
10:00 AM
Balkan
Kolkheti Khobi
Rustavi
WIT Georgia
Aragvi Dusheti
Qarabağ II
Zira II
Mil-Muğan
Sumqayıt II
Keşlə II
Kapaz II
Syunik
10:30 AM
Ararat II
Fuenlabrada
Mérida AD
Rayo Majadahonda
Real Madrid II
Unionistas de Salamanca
Alcorcon
Badajoz
Deportivo La Coruna
Portimonense U23
Sporting CP U23
Farense U23
Estoril U23
Mafra U23
Benfica U23
Vizela U23
03:00 PM
Famalicão U23
Gil Vicente U23
Sporting Braga U23
Semen Padang
Karo United
Mensajero
12:30 PM
Lanzarote
Tamaraceite
Marino
Baladiyyat Al Mehalla
Proxy
CO Medenine
Jerba
Jendouba Sport
Oued Ellil
Korba
Bembla
AS Marsa
Mohammedia
Rogba Tataouine
AS Gabes
Radès
JS Kairouanaise
Al Taawon
12:35 PM
Al Hamriyah
Fursan Hispania
12:40 PM
Gulf Heroes
Al-Dhafra
12:50 PM
Baynounah SC
AL Masry
12:45 PM
National Bank of Egypt
Gorica
Bravo
Maribor
Radomlje
Peterborough United U21
Aston Villa U21
Everton U21
Colchester United U21
UPDF
URA
Arua Hill
BUL
Adama Kenema
Legetafo Legedadi
Bahardar
04:00 PM
Kedus Giorgis
Nottingham Forest U18
Manchester City U18
Asswehly
Al Ahli Tripoli
Morocco
Spain
Portugal
Switzerland
Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
FC Voluntari
Petrolul Ploiesti
U Craiova 1948
Unirea Slobozia
Dinamo Bucuresti
PEC Zwolle U18
05:45 PM
Ajax U18
Leganes
Mirandes
Oviedo
Las Palmas
Albacete
08:00 PM
Zaragoza
UD Logroñés
Real Sociedad II
La Nucía
Intercity
Guilsfield
07:30 PM
Porthmadog
Briton Ferry
Abergavenny Town
Ammanford AFC
Pontardawe Town
Afan Lido
Ynyshir Albions
Barry Town
Cwmbran Celtic
llanelli AFC
Trefelin
Carmarthen Town
Taffs Well
Goytre United
Llantwit Major
Cambrian & Clydach
Swansea University
Celtic II
07:45 PM
Berwick Rangers
Rangers U21
East Kilbride
Tranent Juniors
Cumbernauld Colts
Boreham Wood
Oldham
FC Halifax Town
Dorking Wanderers
Braintree
Oxford City
Cheshunt
Dover
Dulwich Hamlet
Chelmsford City
Hemel Hempstead Town
Bath City
Slough Town
Concord Rangers
Tonbridge Angels
Eastbourne Borough
Welling United
Farnborough
Worthing
Ebbsfleet United
Curzon Ashton
Darlington 1883
Farsley Celtic FC
King's Lynn Town
Hereford
Chorley
Kettering Town
Gloucester City
Leamington
Brackley Town
Scarborough Athletic
Peterborough Sports
Spennymoor Town
Boston United
Herne Bay
Billericay Town
Hastings United
Canvey Island
Corinthian-Casuals
Bishop's Stortford
AFC Hornchurch
Folkestone Invicta
Whitby Town
Hyde United
Yate Town
Chesham United
Bracknell Town
Plymouth Parkway
Alvechurch
Stratford Town
Basford United
Kings Langley
Coalville Town
Nuneaton Town
AFC Rushden & Diamonds
Tamworth
Needham Market
Hednesford Town
Rushall Olympic
Leiston
Stowmarket Town
Grays Athletic
Wroxham
Heybridge Swifts
Brentwood Town
Bury Town
Hythe Town
Sheppey United
Beckenham Town
Chichester City
Runcorn Linnets
Trafford
Colne
Witton Albion
Grantham Town
Dunston UTS
Hadley
Cirencester Town
AFC Dunstable
Waltham Abbey
Biggleswade Town
Harlow Town
Welwyn Garden City
AFC Kempston Rovers
Cliftonville FC
Coleraine FC
Glentoran
Linfield
Estoril
08:45 PM
Torreense
Managua
10:00 PM
Real Estelí