AC Milan
11:30 AM
Match Finished
Sassuolo
Juventus
02:00 PM
Monza
Lazio
05:00 PM
Fiorentina
Napoli
07:45 PM
AS Roma
Valladolid
01:00 PM
Valencia
Osasuna
03:15 PM
Atletico Madrid
Celta Vigo
05:30 PM
Athletic Club
Real Madrid
08:00 PM
Real Sociedad
USA
12:30 AM
Colombia
FC Schalke 04
02:30 PM
1.FC Köln
Bayer Leverkusen
04:30 PM
Borussia Dortmund
Brighton
01:30 PM
Liverpool
Stoke City
Stevenage
Wrexham
Sheffield Utd
Nice
12:00 PM
Lille
Auxerre
Montpellier
Clermont Foot
Nantes
Strasbourg
Toulouse
Stade Brestois 29
Angers
Ajaccio
04:05 PM
Lyon
Paris Saint Germain
Reims
Twente
11:15 AM
Feyenoord
Excelsior
Ajax
FC Volendam
Groningen
Cambuur
03:45 PM
Fortuna Sittard
Club Queretaro
12:00 AM
Match Cancelled
Colorado Rapids
Arda Kardzhali
Zorya Luhansk
Chornomorets
Lokomotiv
Inter Miami
St. Louis City
Barcelona SC
01:00 AM
Mushuc Runa SC
JK Tabasalu
08:10 AM
Viimsi
Balcatta
09:00 AM
Floreat Athena
Admira Praha
09:30 AM
Mladá Boleslav II
SCR Altach
10:00 AM
Monaco II
Slovácko II
Viktoria Otrokovice
Läänemaa Haapsalu
Nõmme Kalju II
Nürnberg II
Eintracht Bamberg
Warta Poznań
11:00 AM
Unia Swarzędz
Arminia Ludwigshafen
TuS Rüssingen
Inglewood United
Perth Glory II
Atyrau
HB Koge
Schermbeck
SW Essen
Resovia Rzeszów
Maritsa Plovdiv
CSKA Sofia
Makedonija GjP
Silkeborg KFUM
FC Fredericia
Garching
Pipinsried
Degerfors IF
Skövde AIK
Besa Dobërdoll
Turan
Tikveš
Ferizaj
TuS BW Königsdorf
12:15 PM
Lindenthal-Hohenlind
Flora Tallinn
12:30 PM
Valmiera / BSS
Karlslunde
Avarta
Dinamo Moscow
Borac Banja Luka
Hebar 1918
Rotor Volgograd
FK Liepaja
Super Nova
Havelse
Ramlingen / Ehlershausen
PFC Sochi
Lokomotiv Moscow
Minai
Spartak Varna
dalkurd FF
Sandviken
Vasalund
Haninge
Vejle
Struga
Akademija Pandev
Zeljeznicar Sarajevo
Sutjeska Foča
Dnipro-1
01:50 PM
Sutjeska
Lokomotiv Plovdiv
Nizhny Novgorod
Malisheva
Derry City
Aalborg
Kickers Emden
Oberneuland
SG Bornheim
Unter-Flockenbach
K-Järve JK Järve
02:45 PM
Paide II
Eichstätt
Seligenporten
Elva
03:30 PM
Tallinna Kalev
LDU de Quito
06:00 PM
El Nacional
Bolívar
Monagas SC
Cortulua
09:00 PM
Deportivo Cali
Lobos ULMX
Atlético Saltillo
CD Tulancingo
Catedráticos Elite
Red Star
Sporting Baie-Mahault
Nacional AM
Rio Negro AM
Manaus FC
Parintins
Iranduba
Princesa Solimões
Amazonas
07:30 PM
Manauara
Missile
Mounana
Bitam
Pélican
Central Cordoba de Santiago
River Plate
Platense
Newells Old Boys
Municipal Liberia
AD Cofutpa
ADR Jicaral
Quepos Cambute
Cariari Pococi
CS Uruguay
Santa Ana
Aserri FC
Escorpiones Belén
Limon FC
CD Olimpia
CD Marathon
Olancho
Vida
CD Honduras
01:15 AM
Lobos Upnfm
Victoria
01:30 AM
CD Motagua
CD Real Sociedad
Real Espana
Isidro Metapán
Chalatenango
FAS
Once Municipal
Firpo
Atlético Marte
09:15 PM
Alianza
Dragón
09:30 PM
Jocoro
Deacons
Ellerton
Empire Club
St. Andrew Lions
Diriangén
UNAN Managua
Real Estelí
Deportivo Ocotal
Tigres UANL
01:05 AM
Atletico San Luis
Club America
03:05 AM
Mazatlán
FC Juarez
Guadalajara Chivas
Toluca
Leon
Santos DE Guapiles
Deportivo Saprissa
CS Herediano
02:00 AM
AD Guanacasteca
Municipal Grecia
San Carlos
Puntarenas FC
Perez Zeledon
Tauro FC
Costa del Este
CD Arabe Unido
Sporting San Miguelito
Atlético Chiriquí
11:15 PM
UMECIT
Progresso
Benque
Altitude
Wagiya
Bandits
San Pedro Pirates
Xelajú
Iztapa
Malacateco
Comunicaciones
Xinabajul
11:00 PM
Guastatoya
Marquense
Catarina
San Juan
Sololá
Aurora
Mictlán
Zacapa Tellioz
Juventud Pinulteca
Nueva Concepción
Coatepecano IB
San Benito
Sacachispas
San Pedro
Quiché
Melbourne City
04:00 AM
Adelaide United
Lakshadweep
04:30 AM
Chandigarh
Manipur
08:30 AM
Jharkhand
Punjab
Himachal Pradesh
Brisbane Roar FC W
05:00 AM
Wellington Phoenix W
Melbourne City W
06:40 AM
Adelaide United W
Sham Shui Po
07:00 AM
Warriors
Hong Kong FC
Eastern
HK U23
Wofoo Tai Po
Happy Valley
07:30 AM
Kwai Tsing
Kowloon City
Wing Yee
Wong Tai Sin
Citizen AA
Shatin
Yuen Long
Hoi King
Central & Western
North District
South China
Rangers
Eastern District
Kaizer Chiefs U23
08:00 AM
Golden Arrows U23
Marumo Gallants U23
SuperSport United U23
Cape Town City U23
Mamelodi Sundowns U23
Maritzburg United U23
Chippa United U23
Sekhukhune United U23
Stellenbosch U23
AmaZulu U23
TS Galaxy U23
Persija
PS TIRA
Persepam Madura Utd
Persebaya Surabaya
Sreenidi Deccan
NEROCA
Gokulam
Kenkre
Paloma
09:45 AM
Altona 93
Türkiye
Hamm United
Niendorfer TSV
Curslack-Neuengamme
Buchholz
HEBC
Union Tornesch
Concordia
Sasel
Osdorf
Cesena U19
Internazionale U19
Atalanta U19
Lecce U19
Verona U19
Cagliari U19
Fiorentina U19
Sampdoria U19
Frosinone U19
Sassuolo U19
Torino U19
Bologna U19
Amasyaspor 1968
Elazığspor
Ağrı 1970
Kütahyaspor
Yeni Orduspor
Edirnespor
Karaköprü Belediyespor
Altındağ Belediyesispor
Yomraspor
Nevşehir Belediyespor
Eskişehirspor
Şile Yıldızspor
1954 Kelkit Belediyespor
Belediye Derincespor
Halide Edip Adıvar
68 Aksaray Belediyespor
Siirt İl Özel İdaresi
Fatsa Belediyespor
Bergama Belediyespor
Niğde Anadolu
Bursa Yıldırımspor
Arguvan Belediyespor
Çankaya FK
Muş Menderesspor
Erbaaspor
Akhisar Belediye
Efeler 09 Spor
Tepecikspor
Sapanca Gençlikspor
Artvin Hopaspor
Osmaniyespor
Kepez Belediyespor
Penya Encarnada
UE Santa Coloma
Ordino
FC Santa Coloma
Atlètic Club d'Escaldes
03:00 PM
UE Engordany
UE Sant Julia
Inter Club d'Escaldes
La Unión Atlético
El Palmar
Deportiva Minera
Racing Murcia
Real Murcia II
UCAM Murcia II
CAP Ciudad de Murcia
Bullense
Cieza
UD Caravaca
Muleño
Alcantarilla
Águilas
Atlético Pulpileño
Lorca Deportiva
Unión Molinense
Aiolikos
Pyliou
Panargiakos
AE Mykonos
Ermionida
Foinikas N. Epidavrou
Paniliakos
Rodos
Panionios
APS Patrai
Pangytheatikos
Aias Gastounis
Ialysos
Diavolitsi
Ha Noi
Hai Phong
İstanbulspor
10:30 AM
Kayserispor
Fenerbahce
04:00 PM
Kasimpasa
Istanbul Basaksehir
Konyaspor
Adanaspor
BB Bodrumspor
Keçiörengücü
Altay
Yeni Malatyaspor
Eyüpspor
Denizlispor
Manisa BBSK
Real Aranjuez
Canillas
Madrid 2021 FP
Pozuelo Alarcón
Getafe II
RSC Internacional
Las Rozas
Alcobendas Sport
Rayo Vallecano II
Móstoles
Galapagar
Torrejón
Subiza
Avance Ezcabarte
Azkoyen
Peña Sport
Balzan FC
Marsaxlokk
Valletta FC
Floriana
Hamrun Spartans
Sirens
Rayong FC
Chiangmai FC
Phrae United
Nakhon Pathom
Suphanburi
Chainat
Ayutthaya FC
Udon Thani
Siete Villas
10:45 AM
Vimenor
Gama
Castro
Textil Escudo
Naval
Solares
Atlético Albericia
Grama
Europa Fc
Castelldefels
San Cristóbal
Rapitenca
Sant Andreu
Pobla Mafumet
Vilassar Mar
Vilafranca
Girona II
Cerdanyola del Vallès
Badalona II
Tona
Montañesa
Peralada
L'Hospitalet
Carroi
Engordany II
Encamp
Atlètic Amèrica
Sivas Belediyespor
Somaspor
Tarsus İdman Yurdu
Menemen Belediyespor
Bayburt İÖİ
Düzcespor
Yeni Çorumspor
Nazilli Belediyespor
Erokspor
Arnavutköy Belediyespor
Amed
Şanlıurfaspor
Batman Petrolspor
Bursaspor
Serik Belediyespor
Kocaelispor
Sarıyer
Ankara Demirspor
Utaş Uşakspor
Etimesgut Belediyespor
Fethiyespor
Erzin Spor
Kırklarelispor
Kırşehir Belediyespor
Buca FK
Kastamonuspor 1966
Adıyaman 1954
Zonguldak Kömürspor
Hekimoğlu Trabzon
Van BB
Pazarspor
Diyarbekirspor
Balıkesirspor
Karacabey Belediyespor
Eynesil Belediyespor
Kırıkkale Büyük Anadolu
Elazığ Belediyespor FK
Karaman Belediyespor
Kahramanmaraşspor
Bayrampaşaspor
Ergene Velimeşespor
Ayvalıkgücü Belediyespor
Turgutluspor
76 Iğdır Belediyespor
Darıca Gençlerbirliği
Ofspor
Torreense
Farense
SC Covilha
12:45 PM
FC Porto B
Tondela
Nacional
Vilafranquense
Moreirense
Mafra
Oliveirense
Estrela
Feirense
Leixoes
Penafiel
Castellón
Cornellà
Alcoyano
Numancia
Atlético Baleares
La Nucía
Athletic Club II
UD Logroñés
Intercity
Gimnastic
Calahorra
Sabadell
Amorebieta
Real Unión
Alcorcon
Linense
Algeciras
Badajoz
Cordoba
Celta de Vigo II
Linares Deportivo
Talavera
San Fernando CD
Deportivo La Coruna
Pontevedra
Real Madrid II
Mérida AD
SS Reyes
Academica
Fontinhas
Caldas
Alverca
CF Os Belenenses
07:00 PM
União de Leiria
Atletico Madrid W
Sevilla W
Real Sociedad W
Sporting Huelva W
Levante Las Planas
Valencia W
Granad. Tenerife W
Barcelona W
Real Oviedo II
Gimnástica Torrelavega
Coruxo
Real Avilés
Guijuelo
Real Valladolid II
Langreo
Racing Santander II
Zamora
Laredo
Bergantiños
Arenteiro
Saguntino
Formentera
Peña Deportiva
Manresa
Ebro
Lleida Esportiu
Espanyol II
Real Zaragoza II
Prat
Alzira
Mallorca II
Ibiza Islas Pitiusas
Badalona
Hércules
Teruel
Olot
Utrera
Juventud Torremolinos
Vélez
Mancha Real
Cartagena LU II
Sanluqueño
Granada II
Cádiz II
Xerez Deportivo
Ucam Murcia
Sevilla Atletico
Yeclano
Recreativo Huelva
San Roque Lepe
Mar Menor
Real Betis II
El Ejido
Antequera
Leganés II
Atlético Paso
Melilla
Villanovense
Navalcarnero
Cacereño
CF Talavera
Socuéllamos
Montijo
Guadalajara
CD Coria
Unión Adarve
Don Benito
Atlético Madrid II
Gimnástica Segoviana
Estepona
Viveiro
Somozas
Atlético Arteixo
Alondras
Silva
Choco
Celta de Vigo III
UD Ourense
Arosa
Deportivo La Coruña II
Estradense
Paiosaco
Arzúa
Barco
Rota
Antoniano
Ayamonte
Conil
Coria CF
Puente Genil
Gerena
Córdoba II
Ciudad de Lucena
Cartaya
Pozoblanco
Xerez
Sporting Gijón II
Avilés Stadium
Covadonga
Colunga
Praviano
Luarca
Condal
Ceares
Real Titánico
Llanes
L'Entregu
Valdesoto
Caudal
Tuilla
Torrellano
Jove Español
Torrent
Acero
Hércules II
Roda
Silla
Levante II
Villarreal III
Rayo Ibense
Orihuela
Elche II
Málaga City
Arenas Armilla
Maracena
Real Jaén
El Palo
Marbella
Torreperogil
Málaga II
Ciudad de Torredonjimeno
Almería II
Atlético Porcuna
Huétor Tájar
Moralo
Olivenza
Miajadas
Atlético Pueblonuevo
Fuente Cantos
Montehermoso
Calamonte
Plasencia
Trujillo
Llerenense
Jerez
Villafranca
Don Álvaro
Azuaga
Arroyo
La Estrella
Peña Balsamaiso
Casalarreina
Agoncillo
Náxara
Racing Rioja II
Comillas
Berceo
Vianés
Anguiano
Calahorra II
Haro Deportivo
Varea
River Ebro
Oyonesa
La Calzada
Yagüe
Cuarte
Barbastro
Calamocha
Illueca
CDJ Tamarite
Caspe
Almudévar
Ejea
Épila
Huesca II
Utrillas
Binéfar
Atlético Monzón
Cariñena
Toledo
Villarrubia
La Solana
Villacañas
Conquense
Talavera II
Calvo Sotelo
Villarrobledo
Marchamalo
Quintanar del Rey
Lamphun Warrior
Ratchaburi
Khon Kaen United
Sukhothai FC
Buriram United
Chonburi FC
Police Tero
Bangkok Glass
Feyenoord W
Fortuna Sittard W
Piast Gliwice
Jagiellonia
Legia Warszawa
Korona Kielce
Lechia Gdansk
Wisla Plock
Arges Pitesti
FC Botosani
FCSB
Farul Constanta
Juventus W
Sampdoria W
Parma W
Como W
Roma W
Sassuolo W
Juventus U23
Vicenza Virtus
Mantova
Lecco
Arzignano Valchiampo
Pergolettese
Albinoleffe
Piacenza
Padova
Pordenone
Renate
Pro Patria
Sangiuliano City
Pro Sesto
Novara
PRO Vercelli
Triestina
Trento
Feralpisalo
Virtus Verona
ASVP
ASPL 2000
La Cure Sylvester
Savanne
FC Viktoria Koln
Waldhof Mannheim
Borussia Dortmund II
SV Wehen
Mezokovesd-zsory
Puskas Academy
Ujpest
Budapest Honved
Kecskeméti TE
Videoton FC
Szombathelyi Haladas
Nyiregyhaza
Siofok
Csakvar
Soroksar
Diosgyori VTK
Kazincbarcikai
Bekescsaba 1912
Gyirmot SE
Dorogi FC
Tiszakecske FC
Kozarmisleny FC
Ajka
MTE 1904
Pécsi MFC
Budafoki LC
MTK Budapest
Szentlőrinc SE
Viktoria Berlin
Carl Zeiss Jena
Greifswalder FC
BAK '07
BSG Chemie Leipzig
SV Babelsberg 03
Hansa Rostock II
FC Frankfurt
Neustrelitz
Pampow
Eintracht Mahlsdorf
Rostocker FC
CFC Hertha
Makkabi
Budissa Bautzen
Ludwigsfelde
Wacker Nordhausen
Eilenburg
Bylis
Kastrioti Krujë
FK Kukesi
Tirana
Praiense
Lagos
Vasco da Gama Vidigueira
Juventude Évora
Oriental Dragon
Lusitano Évora 1911
Imortal Albufeira
Ferreiras
Fabril Barreiro
Atlético CP
Rabo Peixe
Angrense
Mensajero
Marino
Lanzarote
Tenerife II
Las Palmas II
Unión Sur Yaiza
Gran Tarajal
Tamaraceite
Butrinti Sarandë
Devolli
Memaliaj
Delvina
Albpetrol Patos
Maliqi
Shkumbini Peqin
AF Elbasani
Labëria
Pogradeci
Tepelena
Luftëtari
Gusii
Silibwet
Naivas
Migori Youth
Mwatate United
Darajani Gogo
Fortune Sacco
APS Bomet
Kibera Black Stars
Mara Sugar
MCF
Aalesunds U19
Molde U19
Lillestrøm U19
Tromsø U19
Arsenal Res.
San Lorenzo Res.
Tigre Res.
Estudiantes La Plata Res
Huracán Res.
Defensa y Justicia Res.
Durham W
Crystal Palace W
Tottenham Hotspur W
London City Lionesses
Chelsea W
Liverpool W
Manchester City W
Sheffield United W
Sunderland W
Manchester United W
Everton W
Birmingham City W
Coventry United W
Hashtag United W
Wolverhampton W
West Ham W
West Bromwich Albion W
Brighton W
Burnley W
Cardiff City W
Ipswich Town W
Lewes W
Arsenal W
Leeds W
Bristol City W
Oxford United W
AFC Wimbledon W
Charlton Athletic W
Leicester City WFC
Reading W
Aston Villa W
Fylde W
Moneni Pirates
Manzini Sea Birds
Nsingizini Hotspurs
Tambankulu Callies
Royal Leopards
Highlanders
AFC Leopards
GOR Mahia
Bandari
Nairobi City Stars
Arminia Bielefeld
SV Sandhausen
Hamburger SV
Eintracht Braunschweig
FC Nurnberg
FC St. Pauli
Anderlecht
Antwerp
Cercle Brugge
Gent
Zulte Waregem
Club Brugge KV
Genk
Seraing United
Iraklis Yerolakkou
AEP Polemidion
Anagennisi Karditsas
Veria
Apollon Pontou
Larisa
Apollon Larissa FC
Almopos
Niki Volos
Iraklis 1908
Diagoras
Makedonikos Neapolis
Irodotos
Panachaiki FC
Kifisia
Episkopi
OF Ierapetra
Kalamata
Proodeftiki
Apollon Smirnis
Enppi
Smouha SC
Pyramids FC
Ceramica Cleopatra
Zamalek SC
Coca-Cola
Mirandes
Alaves
Levante
Burgos
Albacete
Lugo
Sporting Gijon
Malaga
Ibiza
FC Cartagena
Forest Rangers
Zanaco
Ascoli
Palermo
Frosinone
Benevento
Papenburg
Lupo-Martini
Eintracht Celle
Bersenbrück
Eintracht Norderstedt
Werder Bremen II
Bugesera
Gorilla
Etincelles
Marines
TOGB
Groene Ster
Blauw Geel
UDI '19
Dongen
ADO '20
Gemert
HV & CV Quick
GVV Unitas
OSS '20
OJC Rosmalen
Hercules
Baronie
JOS Watergraafsmeer
DEM
Hsc 21
Arzachena
Real Monterotondo Scalo
USD Palmese
Ilvamaddalena
Casertana
Cassino
Pomezia
Tivoli
Portici
Nola 1925
Sorrento
Aprilia
Angri Calcio
Paganese
Vis Artena
Lupa Roma
Vilaverdense W
Valadares Gaia W
Marítimo W
SL Benfica
Damaiense W
Famalicão W
Sporting Braga
Amora W
Sporting CP W
Ouriense
Albergaria
Torreense W
Ipato
Fikis
Zakynthos
Panelefsiniakos
Apollon Parga
Lefkimmi
Chalkis
Panagriniakos
Tilikratis
Nafpaktiakos
Asteras Petriti
Digenis Neochori
Trikala
Vyzas Megara
Makedonikos Foufas
Pierikos
Thyella Sarakinoi
Kozani
PAO Kristoni
Kastoria
Elassona
Ethnikos Neou Keramidiou
Pontion Karagiannion
Dotieas Agias
Svoronos
Edessaikos
Moschato
Aris Petroupolis
Thyella Diastavroseos
Keratsini
Tympaki
Agia Paraskevi
Agios Ierotheos
Giouchtas
Fostiras
Marko
Agios Nikolaos
Poros
Ethnikos Piraeus
Almyros Gaziou
Apollon Paralimniou
Poseidon Nea Michaniona
Thermaikos Thermis
Panthrakikos
Kavala
Pandramaikos
Kampaniakos Chalastra
M. Alexandros Orfaniou
Aris Avato
Orfeas Xanthi
Agrotikos Asteras
Nestos Chrisoupolis
Doxa Dramas
Byron Kavala
Votuporanguense
Matonense
Monte Azul
Velo Clube
Noroeste
06:30 PM
Primavera SP
Desportiva ES
Itapemirim
Capital Brasilia
Samambaia
Taguatinga
Brasília
Real FC
Ceilândia
06:45 PM
Brasiliense
Vital'O
Musongati
Bumamuru
Athlético Olympic
Le Messager Ngozi
Olympic Star
Flambeau du Centre
Dynamik
Aigle Noir
Kayanza United
Fgura United
Marsaskala
Attard
San Gwann
Tarxien Rainbows
Naxxar Lions
St. Andrews
Mtarfa
Baynounah SC
01:10 PM
Al Arabi
Al Jazira Al Hamra
Al Thaid
Masfut
Al Taawon
Al Suwaiq
Al Bashair
Oman Club
Al-Rustaq
Bellinzona
01:15 PM
Yverdon Sport
Neuchatel Xamax FC
FC Schaffhausen
Stade Lausanne-Ouchy
Lausanne
BSC Young Boys
FC Winterthur
Servette FC
FC Sion
FC Zurich
FC ST. Gallen
Livingston
Heart OF Midlothian
Dundee Utd
Celtic
SF Hamborn
Homberg
MSV Düsseldorf
SSVg Velbert
FSV Duisburg
SF Baumberg
Monheim
Hilden
Germania Ratingen
Meerbusch
Schonnebeck
Union Nettetal
TuRU 1880 Düsseldorf
Kleve
Sporting Tisselt
's Gravenwezel-Schilde
Retie
Mariekerke
Ranst
Berg en Dal
Berlaar-Heikant
Vorselaar
Park Houthalen
Zepperen-Brustem
Bregel Sport
Alken
Zonhoven United
Torpedo Hasselt
Sint-Denijs Sport
Ardennen
Sint-Niklaas
Berlare
Heikant Zele
KSK Beveren
Kleit Maldegem
Svelta Melsele
Denderhoutem
Excelsior Mariakerke
Eendracht Zele
Grembergen
Lauwe
Varsenare
Deerlijk Sport
Oostnieuwkerke
Excelsior Zedelgem
RC Lauwe
Moen
Racing Waregem
Veurne
Sassport Boezinge
Jabbeke
Meulebeke
BX Brussels
Genappe
Tubize II
AFC Evere
Saint-Josse
Sporting Bruxelles
Stockel
Kosova Schaerbeek
Saint-Michel
Etterbeek
NSeth Berchem
Union Lasne-Ohain
Rhodienne-De Hoek
Bodegem Kapelle United
Fenixx BeigHum
Eendracht Mazenzele
Grimbergen
Bertem-Leefdaal
Wambeek-Ternat
Liedekerke
Richards Bay
Amazulu
Chippa United
Maritzburg Utd
Kaizer Chiefs
Royal AM
TS Galaxy
Golden Arrows
Merelbeke
Sparta Petegem
Zelzate
Dikkelvenne
Gullegem
Oostkamp
Westhoek
Olsa Brakel
Beerschot VA II
Hades
Mechelen II
Tongeren
Cappellen
Racing Mechelen
Pepingen-Halle
Diegem Sport
Spouwen-Mopertingen
Bocholt
FC Lebbeke
Stade Disonais
Rebecq
Binche
Hamoir
Solières Sport
La Louvière Centre
Seraing II
Jette
Ganshoren
Meux
Acren-Lessines
Verlaine
Rapid Symphorinois
Crossing Schaerbeek
Jeunesse Tamines
Onhaye
RAS Monceau
SG-Tertre-Hautrage
Ostiches
Aische
Gosselies Sports
Léopold
Jodoigne
Couvin-Mariembourg
RES Durbuy
Aywaille
Mormont
Herstal
Elene-Grotenberge
Eppegem
Jong Lede
Avanti
Wielsbeke
Eendracht Wervik
HO Kalken
Rumbeke
Voorde Appelterre
Wolvertem Merchtem
Drongen
Tempo Overijse
VW Hamme
Anzegem
Drouais
Avoine OCC
Châteauroux II
Chambray
Saran Municipal
Tours
Vimy
Compiègne
Pretoria Callies
Baroka FC
Uthongathi
Casric Stars
Asti
Bra
Borgosesia
Casale
Castanese
Sanremese
Castellanzese
Gozzano
Chieri
Vado
Chisola
Sestri Levante
Derthona
Fezzanese
Fossano
Ligorna
Pinerolo
Legnano
PDHAE
Stresa
Arconatese
Varesina
Breno
Desenzano Calvina
Brusaporto
Seregno
Caronnese
Alcione
Città di Varese
USD Casatese
Folgore Caratese
Franciacorta
Lumezzane
Sona
Ponte San Pietro
Virtus Ciserano Bergamo
Villa Valle
Real Calepina
Caldiero Terme
Torviscosa
Cjarlins Muzane
Adriese
Dolomiti Bellunesi
Virtus Bolzano
Este
Cartigliano
Levico
Portosummaga
Luparense
Montebelluna
Mestre
Campodarsego
Montecchio Maggiore
Clodiense
Legnago Salus
Athletic Carpi
Sammaurese
Correggese
Real Forte Querceta
Crema
Aglianese
Fanfulla
Ravenna
Forli
Scandicci
Mezzolara
Corticella
Prato
Sant'Angelo
Salsomaggiore
Bagnolese BP
Pistoiese
Giana Erminio
United Riccione
Lentigione
Città di Castello
Montespaccato
Flaminia
Tau Altopascio
Ghivizzano Borgo Mozzano
Ostia Mare
Grosseto
Ponsacco
Orvietana Calcio
Poggibonsi
Sangiovannese
Pianese
Terranuova Traiana
Arezzo
Seravezza
Livorno
Avezzano
CynthiAlbalonga
Chieti
Montegiorgio
Pineto
Vastogirardi
Porto D' Ascoli
Termoli Calcio
Roma City
Vastese
San Nicolò
Sambenedettese
Team Nuova Florida
Vigor Senigallia
Tolentino
Matese
Trastevere
AJ Fano
Bitonto
Matera
Casarano
Brindisi
Cavese
Puteolana
Francavilla
Barletta
Gladiator
Città di Fasano
Lavello
Nocerina
Molfetta Calcio
Nardò
Gravina
Team Altamura
Martina Franca
Afragolese
Messina
Catanzaro
AZ Picerno
Fidelis Andria
Pescara
Foggia
Turris
Giugliano
Viterbese
Juve Stabia
Avellino
Latina
Crotone
Potenza
Taranto
Gelbison
Virtus Francavilla
Monterosi
Real Agro Aversa
Canicattì
Acireale
Castrovillari
Santa Maria Cilento
Cittanova Interpiana
Sancataldese
Lamezia Terme
San Luca
Locri 1909
Ragusa
Paternò
Licata
Mariglianese
Trapani 1905
Città Di Sant’Agata
Holy Ghost
BDF XI
Orapa United
Police XI
Goias
Vila Nova
Anápolis
Iporá
CRAC
Morrinhos
Al Sadd
01:35 PM
Al-Markhiya
Al-Sailiya
Al-Gharafa
Al Ahli Doha
UMM Salal
NK Osijek
HNK Gorica
Istra 1961
04:10 PM
HNK Hajduk Split
Slavia Praha
FK Jablonec
Mlada Boleslav
Zbrojovka Brno
Slovan Liberec
Pardubice
Zlin
Baník Ostrava
Olympiakos Piraeus
OFI
AEK Athens FC
Aris Thessalonikis
Le Roeulx
Belœil
RAEC Mons II
Ransart
Antoing
Molenbaix
Courcelles
Luingnois
Hornu
Solre-sur-Sambre
Péruwelz
Soignies Sports
PAC Buzet
Montignies
Condruzien
St-Hadelin-Haversin
Andennais
Meux II
Spy
Chevetogne
Loyers
Flavion-Morialmé
Biesme
Beauraing
Nismes
Grand-Leez
US Dinantaise
Arquet
Eendracht Termien
Wezel
Sporting Kampenhout
Geel
Olympia Wijgmaal
Beringen
Sporting Charleroi II
Royal Antwerp II
Oud-Heverlee Leuven II
KAA Gent II
Knokke
Mandel United
Sint-Eloois-Winkel
Dessel Sport
URSL Visé
Ninove
La Fiorita
Folgore
Libertas
Faetano
Tre Fiori
Virtus
Kerala Blasters
NorthEast United
Tombense
Atletico-MG
America Mineiro
Villa Nova
Al Ahed
Al Ansar
Enyimba
Kwara United
Akwa United
Plateau United
Lobi Stars
Bayelsa United
Sunshine Stars
Abia Warriors
Niger Tornadoes
Enugu Rangers
Wikki Tourist
Doma United
Gombe United
Nasarawa United
Shooting Stars
El Kanemi Warriors
OFTA
FAP
Racing
Linare
CCX
Mazenod Swallows
LDF
Machokha
Lioli
Matlama
Lijabatho
Lierse Kempenzonen
RWDM
Standard Liège II
Waasland-beveren
Newry City AFC
Larne
Omonia Nicosia
Pafos
Nea Salamis
AEL
Real Sociedad III
Alfaro
Tudelano
Tarazona
Arnedo
Arenas Getxo
Cirbonero
Deportivo Alavés II
Maria da Fonte
Amarante
Brito
Pedras Salgadas
Dumiense
Monção
AR São Martinho
Merelinense
Vianense
Tirsense
Vila Meã
Vilar de Perdizes
Castro Daire
Valadares Gaia
Leça
Camacha
Machico
Resende
Lusitânia Lourosa
Gondomar
Guarda Desportiva
Salgueiros
Marítimo II
Rebordosa
Beira-Mar
Alpendorada
Alcains
1º Dezembro
Loures
Marinhense
Sertanense
Mortágua
UD da Serra
Arronches e Benfica
Pêro Pinheiro
UD Rio Maior
Sintrense
União Santarém
Coruchense
Benfica Castelo Branco
Great Olympics
Karela
Real Tamale
Nsoatreman
Aduana Stars
Accra Lions
Samartex
King Faisal
Berekum Chelsea
Dreams
Asante Kotoko
Kotoku Royals
UPI-ONM
Adjidja
Coton Sport Ouidah
Requins
ASPAC
AS Cotonou
Eternel
Sitatunga
ASVO
Dragons
Avrankou Omnisport
JSO
JSP
Djeffa
Ayema
JAK
Mexiquense U20
León U20
Pachuca U20
Necaxa U20
Huachipato
Cobresal
O'Higgins
Colo Colo
A. Italiano
11:30 PM
Deportes Copiapo
Magpies
Lynx
Europa Point
College 1975
UTS Rabat
Difaa EL Jadida
Wydad AC
05:15 PM
FUS Rabat
Chabab Mohammédia
Olympique Khouribga
Hassania Agadir
Renaissance Berkane
Vizela
Rio Ave
Casa Pia
Santa Clara
Boavista
Portimonense
Famalicao
08:30 PM
Estoril
Becerril Campos
La Virgen del Camino
Arandina
Palencia CF
Salamanca II
UD Santa Marta
Sóller
CE Sant Jordi
Penya Independent
Llosetense
Royal
RC Bobo-Dioulasso
RCK
ASFA-Yennenga
Douanes
05:45 PM
Réal du Faso
Sandi
Freeport
Muscat
BEA Mountain
Managua U20
Juventus Managua U20
Municipal Jalapa U20
Matagalpa U20
Barakaldo
Lagun Onak
Al-Ittihad FC
Al-Fayha
Zitacuaro
Atlético Angelópolis
Dunbeholden
Chapelton
Faulkland
Vere United
Mount Pleasant Academy
08:15 PM
Humble Lions
Montego Bay United
Tivoli Gardens
Waterhouse
Portmore United
Molynes United
10:00 PM
Cavalier
Água Santa
Portuguesa
Inter De Limeira
Ituano
São Bernardo
Sao Bento
Sao Paulo
Corinthians
America-RN
Alecrim
Potiguar Mossoró
ABC
Íbis
Caruaru City
Belo Jardim
Petrolina
Santa Cruz
Maguary PE
Hapoel Haifa
06:15 PM
Hapoel Beer Sheva
Estanciano
Lagarto
AO Itabaiana
Confiança
Portuguesa RJ
Fluminense
Botafogo
Boavista SC
Madureira
Corí-Sabbá
Comercial PI
4 de Julho
Altos
Ferroviário PI
Parnahyba
North Village Rams
Pembroke Hamilton Club
X-Roads Warriors
Hamilton Parish
St. George's Colts
Boulevard Blazers
Avenida
Ypiranga-RS
Esportivo
Brasil DE Pelotas
Sao Jose
Gremio
CSE
Cruzeiro Arapiraca
Bahia
Vitoria
Barcelona BA
Doce Mel
Jacobinense
Atlético Alagoinhas
Coritiba
Azuriz
Operario-PR
Maringá
Aruko Sports
Londrina
Operário AC MS
Náutico MS
Comercial MS
Operario Ferroviario
Tocantinópolis
Interporto
Palmas
Gurupi
Treze
CSP
Botafogo PB
Auto Esporte
São Paulo Crystal
10:30 PM
Queimadense
Cacerense
Luverdense
Mixto
CEOV Operário
Academia
Cuiaba
Barbalha
Fortaleza EC
General Caballero
Resistencia
Olimpia
Sportivo Luqueno
Lujan
Victoriano Arenas
Central Cordoba
San Martín Burzaco
Atletico Nacional
08:10 PM
Rionegro Aguilas
Deportivo Pereira
10:20 PM
Millonarios
SNL
Inter Moengotapoe
PVV
Voorwaarts
Tapatío
CA La Paz
Atlético San Luis W
Atlas W