Almere City FC
06:00 PM
Match Finished
Emmen
Vissel Kobe
10:30 AM
Barcelona
Deportivo Cuenca
12:00 AM
Delfin SC
Hafia
CI Kamsar
Séquence
Wakirya
Fello Star
ASM Sangarédi
Atlético Nacional W
Independiente Medellín W
América de Cali W
12:30 AM
La Equidad W
Santa Fe W
Cortuluá W
Deportivo Pereira W
Deportivo Cali W
Racing Cordoba
12:10 AM
Quilmes
Tacoma Defiance
01:00 AM
St. Louis City II
Alianza Universidad
Comerciantes Unidos
Carlos Stein
Ayacucho FC
Angel City W
02:00 AM
Chicago Red Stars W
América W
Pachuca W
Gyeongju
05:00 AM
Suwon FMC
Gumi Sportstoto
Hwacheon KSPO
Incheon Red Angels
Boeun Sangmu
Seoul
Changnyeong
Suwon City FC
07:30 AM
Ulsan Hyundai FC
Pohang Steelers
09:00 AM
Jeju United FC
Qingdao Red Lions
08:00 AM
BIT
Shangyu Pterosaur
Hunan Billows FC
Hubei Chufeng Heli
08:30 AM
Nantong Haimen Codion
Tensung
Phuentsholing
El Bayadh U21
CR Belouizdad U21
Dagon
09:15 AM
Shan United
Khumaltar
Armed Police Force
Nepal Army
Nepal Police
Church Boys
Three Star
Satdobato
12:15 PM
Jawalakhel
Sanna Khanh Hoa
10:00 AM
Viettel
Song Lam Nghe An
11:00 AM
Ho Chi Minh City
Caboolture
Logan Lightning
Mindil Aces
Casuarina
Albirex Niigata S
11:45 AM
Geylang International
Young Lions
Tanjong Pagar
Zlín U19
12:00 PM
Mladá Boleslav U19
Hudiksvall
Enskede
Qatar U23
Australia U23
Sélection Méditerranée
03:30 PM
Mexico U23
Katrineholms SK
Haninge
Berga
01:00 PM
Oskarshamns AIK
Alashkert
Pyunik Yerevan
FC Urartu
Ararat
Tanzania Prisons
KMC
Mbeya City
Young Africans
Mtibwa Sugar
Kagera Sugar
Ihefu
Geita Gold
Singida Big Stars
Ruvu Shooting
Coastal Union
Azam
Simba
03:00 PM
Polisi Tanzania
Namungo
05:00 PM
Dodoma Jiji
Shukura
Samgurali
Telavi
Gagra
Orgryte IS
Landskrona BoIS
Helsingborg
Jonkopings Sodra
GIF Sundsvall
Gais
Hammarby
Häcken
Fatih Karagümrük
02:00 PM
Kasimpasa
Sivasspor
Kayserispor
Istanbul Basaksehir
Trabzonspor
Viktoria Otrokovice
Znojmo
Banga
Suduva Marijampole
FK Trakai
Kauno Žalgiris
Kuressaare
FC Levadia Tallinn
Kalju Nomme
Vaprus
Tukums
Auda
US Tataouine
Club Africain
CS Constantine
RC Arba
ASO Chlef
NC Magra
El Bayadh
CR Belouizdad
Khenchela
JS Saoura
JS Kabylie
MC Alger
HB Chelghoum Laïd
ES Setif
Paradou AC
MC Oran
El Dakhleya
04:00 PM
Haras El Hodood
Pharco
Pyramids FC
Coca-Cola
06:30 PM
Enppi
Wisla Krakow
Puszcza Niepołomice
Nieciecza
07:00 PM
Stal Rzeszów
Botev Plovdiv
04:30 PM
Arda Kardzhali
Slavia Sofia
Lokomotiv Sofia
Talleres Cordoba
Chacarita Juniors
Arna-Bjørnar W
Åsane W
Avaldsnes W
Vålerenga W
Lillestrøm
Rosenborg W
Røa
Lyn W
Brann W
05:05 PM
Stabæk W
Al Faisaly
Al Wihdat
Orduspor 1967
Karaman Belediyespor
KA Akureyri
05:30 PM
Grindavik
KR Reykjavik
08:00 PM
Stjarnan
Memmingen
Ansbach
Keflavík W
ÍBV W
FH W
07:15 PM
Selfoss W
Valur W
Thór / KA W
Tindastóll W
Thróttur Reykjavík W
Santa Cecilia
Rubio NU
General Caballero
08:30 PM
Deportivo Santani
Torino U19
Fiorentina U19
HSV ODIN 59
Smitshoek
SC Genemuiden
Capelle
Stade Lausanne-Ouchy
FC Sion
Arminia Bielefeld
06:45 PM
SV Wehen
Ponte Preta
10:00 PM
ABC
Chapecoense-sc
Vila Nova
Tombense
Vitoria
Atletico Paranaense
Libertad Asuncion
Monagas SC
Deportivo Pereira
Estudiantes de Merida FC
Fortaleza EC
Penarol
Defensa Y Justicia
North Carolina II
Charlotte Eagles
South Bend Lions
11:00 PM
Flint City Bucks
Dayton Dutch Lions
Fort Wayne
Wake
North Carolina Fusion
Pathfinder
AC Connecticut
West Chester United II
11:30 PM
Ocean City Nor'easters
Asheville City
Southern Soccer Academy
BDF
Silver Sands
Nautico Recife
Volta Redonda
Potiguar RN
Sousa
Cortulua
Patriotas
FC Cincinnati
Pittsburgh Riverhounds