Antigua-And-Barbuda - Premier Division

Garden Stars

12:00 AM

0 3

Match Finished

Grenades










Argentina - Copa de la Liga Profesional

Godoy Cruz

12:30 AM

0 0

Match Finished

Banfield












































Chinese-Taipei - Taiwan Football Premier League

Taipower

07:00 AM

0 3

Match Finished

AC Taipei













Spain - Tercera División RFEF - Group 13

Real Murcia II

09:00 AM

5 0

Match Finished

Muleño


















Myanmar - National League

GFA

09:30 AM

1 4

Match Finished

Dagon



























Spain - Tercera División RFEF - Group 17

Huesca II

10:00 AM

0 0

Match Finished

Ebro








Croatia - Third NL - Sredite

Gaj

10:00 AM

3 2

Match Finished

Bistra


































Spain - Segunda División RFEF - Group 4

Sevilla Atletico

10:30 AM

2 0

Match Finished

Marbella








Spain - Tercera División RFEF - Group 4

Beasain

10:30 AM

1 3

Match Finished

Vitoria







Spain - Tercera División RFEF - Group 6

Torrellano

10:30 AM

1 2

Match Finished

CF Gandía






Spain - Tercera División RFEF - Group 7

Canillas

10:30 AM

1 1

Match Finished

Las Rozas












Spain - Tercera División RFEF - Group 5

Tona

10:45 AM

0 5

Match Finished

Olot

























Spain - Primera División RFEF - Group 1

Osasuna II

11:00 AM

1 1

Match Finished

Teruel







Spain - Primera División RFEF - Group 2

Atlético Baleares

11:00 AM

2 1

Match Finished

Alcoyano







Spain - Segunda División RFEF - Group 1

Cayón

11:00 AM

3 0

Match Finished

Villalbés






Spain - Segunda División RFEF - Group 3

Torrent

11:00 AM

0 0

Match Finished

Valencia II









Spain - Segunda División RFEF - Group 5

SS Reyes

11:00 AM

1 2

Match Finished

Getafe II






































Spain - Tercera División RFEF - Group 2

Avilés Stadium

11:00 AM

0 0

Match Finished

Urraca









Spain - Tercera División RFEF - Group 9

Motril

11:00 AM

1 0

Match Finished

Ciudad de Torredonjimeno






Spain - Tercera División RFEF - Group 10

Utrera

11:00 AM

0 2

Match Finished

Pozoblanco



Spain - Tercera División RFEF - Group 14

Olivenza

11:00 AM

2 1

Match Finished

Atlético Pueblonuevo









Spain - Tercera División RFEF - Group 18

Albacete II

11:00 AM

0 2

Match Finished

La Solana










Spain - Tercera División RFEF - Group 16

Casalarreina

11:00 AM

2 1

Match Finished

Racing Rioja













Spain - Tercera División RFEF - Group 1

Silva

11:15 AM

0 3

Match Finished

Atlético Arteixo











Spain - Tercera División RFEF - Group 11

Constància

11:30 AM

2 1

Match Finished

Portmany











































Bulgaria - Third League - Northeast

Fratria

12:00 PM

2 0

Match Finished

Kubrat













Portugal - Campeonato de Portugal Prio - Group C

Lusitânia

12:00 PM

3 1

Match Finished

União Santarém








Spain - Tercera División RFEF - Group 12

La Cuadra

12:00 PM

1 2

Match Finished

Panadería Pulido
























Belgium - Jupiler Pro League

Genk

12:30 PM

2 2

Match Finished

Gent

























United-Arab-Emirates - Presidents Cup

Dibba Al Hisn

12:35 PM

0 1

Match Finished

Al Arabi

















Germany - Oberliga - Baden-Württemberg

VfR Mannheim

01:00 PM

1 0

Match Finished

Göppinger SV


Netherlands - Derde Divisie - Sunday

Gemert

01:00 PM

7 0

Match Finished

Baronie

















































































Germany - Oberliga - Niederrhein

Sonsbeck

01:15 PM

2 0

Match Finished

Hilden













Belgium - Second Amateur Division - ACFF

Stockay-Warfusée

01:30 PM

2 0

Match Finished

Warnant





Belgium - Second Amateur Division - VFV A

RFC Wetteren

01:30 PM

1 2

Match Finished

Voorde Appelterre





Belgium - Third Amateur Division - ACFF A

Couvin-Mariembourg

01:30 PM

0 7

Match Finished

Onhaye




Belgium - Third Amateur Division - ACFF B

Mormont

01:30 PM

2 1

Match Finished

Sprimont







Belgium - Third Amateur Division - VFV A

Pepingen-Halle

01:30 PM

2 2

Match Finished

Erpe-Mere United
















Belgium - Provincial - Oost-Vlaanderen

Lembeke

01:30 PM

1 4

Match Finished

Destelbergen









Belgium - Provincial - Brabant ACFF

BX Brussels

01:30 PM

4 1

Match Finished

Léopold





































































































Belgium - Second Amateur Division - VFV B

Lyra-Lierse Berlaar

02:00 PM

3 0

Match Finished

Rupel Boom















France - National 3 - Group H

Vitry

02:00 PM

0 2

Match Finished

Balagne































Spain - Tercera División RFEF - Group 8

Real Ávila

02:45 PM

0 0

Match Finished

Colegios Diocesanos











England - Non League Div One - Isthmian North

Enfield 1893

03:00 PM

2 7

Match Finished

Bury Town







Portugal - Campeonato de Portugal Prio - Group A

Marítimo II

03:00 PM

0 1

Match Finished

Dumiense








Portugal - Campeonato de Portugal Prio - Group B

Rebordosa

03:00 PM

3 0

Match Finished

Salgueiros








Portugal - Campeonato de Portugal Prio - Group D

Louletano

03:00 PM

2 1

Match Finished

Juventude Évora

































Spain - Segunda División RFEF - Group 2

Calahorra

03:30 PM

2 1

Match Finished

Izarra



















Spain - Tercera División RFEF - Group 3

Laredo

04:00 PM

1 1

Match Finished

Naval






























World - CONCACAF Gold Cup - Qualification - Women

Honduras W

07:00 PM

1 4

Match Finished

Martinique W














Panama - Liga Panameña de Fútbol

Tauro FC

08:00 PM

2 1

Match Finished

Alianza FC